Merak ediyorum

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Yok yok tatlı değilim:imkansiz:. ben doğarken ebe hatun beni acı biberlerin içine düşürmüşçook kommiik

roasted-pepper.jpg

Hay Allah ben de hep merak ederdim acı biberler niye bu kadar acı !!Adminim sayenizde ogrendim ..tsk.dfrt..sırıtık.:,çook kommiik

ali arslan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
gönul

Hay Allah RAZI olsun baskanim..Ben de turkiyeye her gelisimde vapur ile Bogaz turuna ciktigimda O Sahil boyundaki ev ve koskleri bakip icindeki insanlarin nasil bir psikolojide olduklarini merak ederdim...ilginç::.

gönul abla galiba istemeden göz misafiri oldumsırıtık.:, eğer turkiyeye gelirseniz nereye geleceğini bilmek isteriz bakarsinizki tamda bizim cemaate sohbet vereceğiimiz yerdesiniz ::komik.. eğer tamda bizim bulunduğumuz yerde iseniz ben bu işe süperr derim sırıtık.:,

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
GÖNÜL SIZIMIZI HEPİMİZ MERAK EDİYORUZ AMA İNMİDİR CİNMİDİR DEMEK BANA HİÇ HOŞ GELMESİ HİÇ HOŞ BİR CÜMLE DEĞİL SONUÇTA İYİ KALBİ GÜZEL BİR İNSAN SONUÇTA YAPTIĞI İŞ İSLAMİYET YOLUNDA GÜZEL BİR İŞ ALLAH ONDAN RAZI OLSUN DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
GÖNÜL SIZIMIZI HEPİMİZ MERAH EDİYORUZ AMA İNMİDİR CİNMİDİR DEMEK BANA HİÇ HOŞ GELMESİ HİÇ HOŞ BİR CÜMLE DEĞİL SONUÇTA İYİ KALBİ GÜZEL BİR İNSAN SONUÇTA YAPTIĞI İŞ İSLAMİYET YOLUNDA GÜZEL BİR İŞ ALLAH ONDAN RAZI OLSUN DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN
Gönül sızım kimdir buyurun https://www.islamiforumlar.net/gonulden-gonule-dertleselim/24411-gonul-mekanina-hos-geldiniz.html tıklayın kimmiş öğrenin çook kommiik

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
MERAK EDİYORUM .İNSANIN VERİLEN SELAMI ALMASI.

ŞİMDİ BEN SABAH 9 DA DÜKANIMI AÇIYORUM VE SİTEYE FORMA BAKIYORUM.İLK SIRADA EKREM KARDEŞİM KONULARI YAZMIŞ .

BU SELAMI ALMAK İÇİN DAHA ERKEN GELİP KONU YAZMAK GEREKİYO.ŞİMDİ 8.30 DA GELDİM GENE EKREM KARDEŞİM KONULARI YAZMIŞ.

E TABİKİ MAHÇUP OLUYORUZ. FAKAT BU KONULAR GECE YAZILIP ATILDI İSE BAŞKA YAZAN OLMADIĞI İÇİN BEN SABAH YAZILIYOR ZANNEDİYORUM . MERAK ETTİĞİM AKŞAMMI SABAHMI YAZILIYOR. MAHÇUP OLUYORUZ ÇÜNKÜ SELAMI ALMAK GEREK .

BUDA ONDAN ERKEN GELİP KARŞILAMAKLA OLUR.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin

ŞİMDİ BEN SABAH 9 DA DÜKANIMI AÇIYORUM VE SİTEYE FORMA BAKIYORUM.İLK SIRADA EKREM KARDEŞİM KONULARI YAZMIŞ .

BU SELAMI ALMAK İÇİN DAHA ERKEN GELİP KONU YAZMAK GEREKİYO.ŞİMDİ 8.30 DA GELDİM GENE EKREM KARDEŞİM KONULARI YAZMIŞ.

E TABİKİ MAHÇUP OLUYORUZ. FAKAT BU KONULAR GECE YAZILIP ATILDI İSE BAŞKA YAZAN OLMADIĞI İÇİN BEN SABAH YAZILIYOR ZANNEDİYORUM . MERAK ETTİĞİM AKŞAMMI SABAHMI YAZILIYOR. MAHÇUP OLUYORUZ ÇÜNKÜ SELAMI ALMAK GEREK .

Selamünaleyküm, sol kısımdaki profilin isim yazan kısmının hemen üstünde mesajın kaç saat önce yazıldığı görünür. Bu bilgi 1 aydan önce gönderilen mesajların hepsinde vardır. Bir ayı geçen mesajlarda herhangi bir şey yazmaz.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
yanlizligisevdim.jpg

GÖNÜL SIZIMIZI HEPİMİZ MERAH EDİYORUZ AMA İNMİDİR CİNMİDİR DEMEK BANA HİÇ HOŞ GELMESİ HİÇ HOŞ BİR CÜMLE DEĞİL SONUÇTA İYİ KALBİ GÜZEL BİR İNSAN SONUÇTA YAPTIĞI İŞ İSLAMİYET YOLUNDA GÜZEL BİR İŞ ALLAH ONDAN RAZI OLSUN DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN

Ahhh! ahuzarim Kim Olduğumu Bir Bilebilsem ?
anneler gununde bir karis boyum ile Gelincik topluyordum..
Belki de "kim"liğimi bulmaya çalışıyordum.
Dedim ya sahi kim olduğumu bir bilebilsem
Allah'tan başka hiç kimse "kim" olduğumu bilmiyor.
Onlar "kim"liğimi bilmiyor...
Ama ben "kim" sesiz ,Gurbetteki Yalnızlıgimi biliyorum..
Bazen Ben bile kendimi tanıyamayip kim oldugumu bilmiyorum...

Sahi "kim"im ben?
Hiç bir şey mutlu edemiyor beni
Esareti, bağımlılığı,gurbetti hiç sevemedim.
Hep Özgürlüğe ve ebedilige, uzaklara taaa uzaklara hep aşık oldum..hy..

olduuum olası hep yanlızlığı , İmkansızlığı sessizliği halktan uzak olup alemi seyretmeyi sevdim…
Kendimi bildim bileli bir arayis bir hanci bir yolcu misali hep divane gezdim...
çocukluğumu hatırladığımda da pencereden gök kubbene üstündeki suslu yildizlara degmek onlarla semada ucmayi duslerdim.
Uzakları cok uzaklari o uzaktaki sevgiliye hasreti,kavuşamamanın verdiği o iç kazıtan acıtan burukluğu sevdim….
Ağlamaları sevdim hep ağlayınca sanki içim kanıyooor boşalıyooor gibi oluyordum…
Doyuyordum nedense güceniktim daim ama tebessümü eldende bırakmazdım birde kimsenin ayağına dolanmamaya
dikkat ederdim ki benim yüzümden öfkelenip kızmasınlar diye…
O zamanlardan daha var olan bu his ve haller meğersem.senin muhabbetindenmiş YARRR...

https://www.youtube.com/watch?v=Xo-2_HFT4W0

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Selamun aleyküm bedir hocam hayırlı akşamlar,
Hocam benim foruma nezaman girdiğim nezaman konu açacağım hiç belli olmaz bazen sabah forumdan çıkmadan bikaç konu açarım, bazen sessiz durup seyrederim yani kesintisiz mesaideyim:)
Hocam isterseniz konularıma saat de ekliyeyim nedersin ozaman mahcup olmazsınızsırıtık.:,
Saat; 20:53

Meryem Kaya

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
SelamuAleykum saat fikri çok güzelmiş :) :)
Söylemeden geçemiycem hakikaten maşallah buradaki herkesin enerjisine, sohbetine!

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
SelamuAleykum saat fikri çok güzelmiş :) :)
Söylemeden geçemiycem hakikaten maşallah buradaki herkesin enerjisine, sohbetine!
Aleykümselam kardeşim, eyvallah o fikir konuyu saat kaçta açtığımın, herhangi bir konuya mesela size nezaman cevap yazdığımın bilinmesi için şahsıma aittir alıntı yapılmaması önemle rica olunurdfgtn
Haketten ha bende sormadan geçemiyecem bu enerjiye, sohbete bir yabancı gibi uzaktan bakacağınıza siz neden katılmıyorsunuz meryem kardeşim, yoksa halen kendinizi bir yabancı mı hissediyorsunuz,
Hem yabancıda sayılmayız kardeşim çünkü ben izmiri çok iyi bilirim, Zonguldak ereğliden, alaplıdan yıllarca izmire, k.paşaya çalıştım manisa/turgutludan azmı tuğla nakliyesi yaptım ben heygidi heyy

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
GÖNÜL SOHPET İSTER ÇAY BAHANE. SEVMESİNİ VE PAYLAŞMASINI BİLENE HAYAT SADET EFENDİLER SADET.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
GÖNÜL SOHPET İSTER ÇAY BAHANE. SEVMESİNİ VE PAYLAŞMASINI BİLENE HAYAT SADET EFENDİLER SADET.
Gönül sohbet ister çay bahane, sevmesini ve paylaşmasını bilene islamiforumlar.net şahaneçook kommiik
EYVALLAH BEDİR HOCAM SAYENDE BENDE BİR TEKELLEME(tekerleme işte herneyse ondan) YAPTIMharikaa

Meryem Kaya

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam kardeşim, eyvallah o fikir konuyu saat kaçta açtığımın, herhangi bir konuya msela size nezman cevap yazdığımın bilinmesi için şahsıma aittir alıntı yapılmaması önemle rica olunurdfgtn
Haketten ha bende sormadan geçemiyecem bu enerjiye, sohbete bir yabancı gibi uzaktan bakacağınıza siz neden katılmıyorsunuz meryem kardeşim, yoksa halen kendinizi bir yabancı mı hissediyorsunuz,
Hem yabancıda sayılmayız kardeşim çünkü ben izmiri çok iyi bilirim, Zonguldak ereğliden, alaplıdan yıllarca izmire, k.paşaya çalıştım manisa/turgutludan azmı tuğla nakliyesi yaptım ben heygidi heyy

:) Teşekkür ederim. Aslında çoğu zaman sohbete dahil oluyorum hatta böyle bir çok şey paylaşmak konu açmakta istiyorum bir kere hata yaptım malum arama konusunda yine konular açılmştır diye pek dahil olamıyorum. Yabancılık demeyelim de çekingenlik var hala vvcc..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
:) Teşekkür ederim. Aslında çoğu zaman sohbete dahil oluyorum hatta böyle bir çok şey paylaşmak konu açmakta istiyorum bir kere hata yaptım malum arama konusunda yine konular açılmştır diye pek dahil olamıyorum. Yabancılık demeyelim de çekingenlik var hala vvcc..

kardesim siz bir defa hatta yaptiniz ben ve Ekrem adminimiz bin kere yaptik da..dayi;.:sırıtık.:,aassd..
hatalar Tecrübe kazandırır

Meryem Kaya

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
kardesim siz bir defa hatta yaptiniz ben ve Ekrem adminimiz bin kere yapti da..dayi;.:sırıtık.:,aassd..

:) SelamuAleykum nasılsınız? inşallah herşey hayırlısı ile yolundadır..dgüüll,.
Haklısınız ama ben bir şeyler paylaşacağım konular açacağım bildiklerimi anlatacağım diye sizin ve burada ki bir çok kardeşimin açtığı aynı konular paylaşımlar ziyan olsun kaybolsun istemem. Ekrem abinin söylediklerine düşününce hak verdim bu yüzden üzerimdeki çekingenliği atana kadar ve forumu tam anlamıyla kavrayana kadar böyle olsun inşallah dahası olur (amin) :)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Rica ederim, kardeşim birkere de yaparsın bin kere de yaparsın neticede insanız hangimiz hata yapmıyorki, hem sen birkere hata yaptın diye size birşey diyen oldumu tabiki olmadı bense nasıl arama yapacağın hakkında sadece yol gösterdim,
unutmayın bir hata doğrunun geleceğidir, hata yapa yapa doğrular öğrenilir, tamam çekingenliği atın üstünüzden biz bir aileyiz birbirimize yardım etmek boynumuzun borcudur.

kardesim siz bir defa hatta yaptiniz biz ve Ekrem adminimiz bin kere yapti da..dayi;.:sırıtık.:,aassd..
:tüüh:,Hatasız kul olmaz hatamla sev beniislikcalan
yaptı da.. danın devamı nirde adminim yoksa binlerce hata yaptı da nihayet tecrübe kazandı mı demek istediniz acepilginç::.

Evet kardeşim işin gerçeği, hatalar tecrübe kazandırırharikaa

Edit:
:) SelamuAleykum nasılsınız? inşallah herşey hayırlısı ile yolundadır..dgüüll,.
Haklısınız ama ben bir şeyler paylaşacağım konular açacağım bildiklerimi anlatacağım diye sizin ve burada ki bir çok kardeşimin açtığı aynı konular paylaşımlar ziyan olsun kaybolsun istemem. Ekrem abinin söylediklerine düşününce hak verdim bu yüzden üzerimdeki çekingenliği atana kadar ve forumu tam anlamıyla kavrayana kadar böyle olsun inşallah dahası olur (amin) :)
Aleyküm selam kardeşim, hamdolsun siz nasılsınız, yolunda yolunda çok şükür:)
bunu anlıyamadım kardeşim, siz birşeyler paylaşınca, bildiklerinizi anlatınca burada kimin aynı konuları kaybolacak ziyan olacaksaskn..
Bak güzel kardeşim, burada herhangi bir konu paylaşımı yaptığın zaman eğer aynı konu forumda mevcut ise senin açtığın yani son açılan konu silinir, o nedenle emeğinin ziyan olmaması için yukarda forumdan çıkış yaptığın yerdeki arama menüsünden konu başlığını veya örnek olarak kırmızı yazıyı kopyala arama çubuğuna yapıştır tamam de bak karşına neresi gelecek,
uzun lafın kısası sen şu çekingenliği biran önce üstünden at sonra gerisi gelirçook kommiik

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
kardesim siz bir defa hatta yaptiniz ben ve Ekrem adminimiz bin kere yaptik da halen yapmaya da zaman zaman devam edecegiz..insanlik hali..Hatasiz kul olmaz...

Meryem Kaya

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
:) Teşekkür ederim inşallah.. Buarada lütfen yazdıklarımı yanlış algılamayın kesinlikle ben sadece haklı olduğunuzu söylemek istedim. Yardımlarınız için teşvik için de ayrıca teşekkür ederim. Allah hepimizden razı olsun (amin)

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Merak ediyorum dünya yaratıldıktan sonraki ilk gökyüzünü,doğayı,havanın kokusunu.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
:) Teşekkür ederim inşallah.. Buarada lütfen yazdıklarımı yanlış algılamayın kesinlikle ben sadece haklı olduğunuzu söylemek istedim. Yardımlarınız için teşvik için de ayrıca teşekkür ederim. Allah hepimizden razı olsun (amin)

Guzel kardesim bu olayda dogru,yanlis,hakli, haksiz meselesi degil
sadece tecrübe kazanma ve Kendimizi Geliştirmek vardir bu da ancak ve ancak zaman deneyim, bilgi birikimi ve
hatalarimiz ile kazanilacak bir vasiftir..

hoca bir gün ağaca çıkayım demiş çıkması ile ayağının üstüne düşmesi bir olmuş ve ayağı kırılmış.
o sırada çevresinde bulunanlar hemen etrafında toplanıp:
- "hocam sana bir hekim çağıralım"
gibi şeyler söyleyince nasrettin hoca :

-"bana hekim çağırmayın, ağaçtan düşen birini çağırın demiş.."

acilangul1

Üst Alt