Merak ediyorum

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
:) Teşekkür ederim inşallah.. Buarada lütfen yazdıklarımı yanlış algılamayın kesinlikle ben sadece haklı olduğunuzu söylemek istedim. Yardımlarınız için teşvik için de ayrıca teşekkür ederim. Allah hepimizden razı olsun (amin)
Rica ederiz kardeşim yanlış algılama söz konusu değil amacımız yardımcı olmak üstünüzden çekingenliğinizi attırmak, bak gönül sızım hocamız işin gerçeğini söylemiş:)

Merak ediyorum dünya yaratıldıktan sonraki ilk gökyüzünü,doğayı,havanın kokusunu.
Ahbe hakan kardeşim doğanın havanın ilk kokusunu almanız için ankaradan istanbul istikametine doğru yola çıkın kazan ı geçtikten sonra inişli çıkışlı tatlı rampalar var heh işte ordaki
images

kurtboğazı barajına gidin ve
orda bir mangal
images

kurun ve oradaki tertemiz havayı tenefüs edin işte dünya yaratıldıktan sonraki temiz havanın tıpatıp benzeri orda mevcut.

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rica ederiz kardeşim yanlış algılama söz konusu değil amacımız yardımcı olmak üstünüzden çekingenliğinizi attırmak, bak gönül sızım hocamız işin gerçeğini söylemiş:)

Ahbe hasan kardeşim doğanın havanın ilk kokusunu almanız için ankaradan istanbul istikametine doğru yola çıkın kazan ı geçtikten sonra inişli çıkışlı tatlı rampalar var heh işte ordaki
images

kurtboğazı barajına gidin ve
orda bir mangal
images

kurun ve oradaki tertemiz havayı tenefüs edin işte dünya yaratıldıktan sonraki temiz havanın tıpatıp benzeri orda mevcut.

brrvo.Hocam tam olarak bu mekan kaç km uzakta ankara merkeze ?Eğer dediğiniz gibiyse gitmek iserim.Kazana gittim de orayı hiç görmedimde duymadımda.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
brrvo.Hocam tam olarak bu mekan kaç km uzakta ankara merkeze ?Eğer dediğiniz gibiyse gitmek iserim.Kazana gittim de orayı hiç görmedimde duymadımda.
Kazan a fazla uzak değil kardeşim kazandan çıkınca kısa tatlı rampalar başlıyor gitmeyeli baya oldu tam hatırlamıyorum ama ya ikici yada üçüncü rampayı çıkarken olsa gerek, gitmenizi tavsiye ederim çünkü ben kamyonculuk yaptığım zamanlar ereğli kayseri arası çalışırken bazen oraya gider dinlenirdim çok temizbir havası var (göl kenarı)

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
sık girmiyorum ya bu forumda beni özleyen varmı acaba merak ediyorum :D

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
sık girmiyorum ya bu forumda beni özleyen varmı acaba merak ediyorum :D

değerini ve kiymettini bilen merak ediyordur.. ama özelde iki kisi hep kalbinin bir ucunda duruyor ..
süreyya58 ,imamHatiplim nerde acaba? KIZININ yanina mi gitti yoksa baska Forumlara TAKILIP buraya bir turlu gelemeyip
bizlere bir selam vermeyi mi unuttu...
cddvb..dfrt..

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
değerini ve kiymettini bilen merak ediyordur.. ama özelde iki kisi hep kalbinin bir ucunda duruyor ..
süreyya58 ,imamHatiplim nerde acaba? KIZININ yanina mi gitti yoksa baska Forumlara TAKILIP buraya bir turlu gelemeyip
bizlere bir selam vermeyi mi unuttu...
cddvb..dfrt..
çok teşekkür ederim canım benim inşallah bundan sonra daha sık girmeye calışacamutngc..

mussab

Kurallara Uymadı
Üyemiz
ben en çok nereye doğru gidiyoruz onu merak ediyorum gerçekten mevlam izin verse bundan fazla değil yirmi yıl sonrasını beş dakika dahi olsa görmek isterdim...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hayır Ben geleceği görmek istemezdim o ağır bir yük ve imtihan olurdu...
Ne gelecekse ben bilmeden gelsin ,bilmenin getirecegi ruhsal durumlara herkes katlanamaz bence..
Allah'a şükürde öyle bir şey de yok ..

benim geleceğe dair çok fazla planlarım yok sadece elimden geleni yapmaya çalışıyorum ve gerisini Rabbim'e bırakıyorum...
Elhamdülillah ben Allah'ın kuluyum. O, ne güzel bir vekil,ne güzel bir dost,ne güzel bir yardımcıdır. "Ey Rabbimiz, Bağışlamanı dileriz, dönüş ancak sanadır..."

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merak ediyorum insanlar neden Nişan ya da Söz Yüzüğünü boyna kolye olarak takıyorlar..?:bilmemm:.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Bende forumda birini cook merak ediyorum.. ahdim var insallah Turkiyeye geldigimde ilk olarak onu gormek ve tanismak icin yanina gidecegim..
Kim mi? orayi da artik Siz bulun.. ama cidden cook tanismak istedigim biri..
Baskanim Lafi ustunuze almayin cunku O siz degilsiniz...
sırıtık.:,
merak etmeyin hem cin, hem in hemde biraz Deliyim..
nasil mi cunku Sizin ile Zit zaman ve makanda yasiyan bir Deli divaneyim..
ikide birde de Cinlerim tepeme ciktigindan Cinler Alemindendenim...hep cinleri tepemde gezdiririm..sırıtık.:,
sırıtık.:,Haketten çoh merak edirem bu mesajdan sonra türkiye,ye kaç kez geldiniz? geldiniz se ahdını,zı yerine getirdinizmi? acephhım

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
bende sınav sonuclarımı çok merak ediyorum bir an önce açıklansa
Rabbim hayırlı sonuçlar gelmesini nasip etsin duaa..

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
merak ediyorum bu bölümdeki bazı konular kilitlenmiş nedense hhım

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Gerçekten merak ediyorum ;Bir selam vermeden rüyasina yorum istiyen kardeşlerim acaba sizler,
Türkiye de bir ortama girince selam vermeden mi giriyorsunuz..
Ben Kuzey Amerikada yaşıyorum burada nereye girersen gir, Söze başlamadan her kes Hi der!!sokakta ki insana bile Hi (Merhaba ) deriz..

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Destur..! Önce selam, sonra kelam..! -)

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Merak ediyorum, "Halan gözler mavi mi" diye...?

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Merak ediyorum hemde çok merak ediyorum birileri siyah sevdaya ne zaman düşecek acabailginç::.

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
100'de 99'u Hıristiyan olan ülkelerde devlet başkanları Kiliseleri ziyaret ettiğinde, orada din eğitimi gören öğrencilere güler yüzlerini arzederlerken,
Biz de neden bu hal yasaktır ve devlet başkanları da hadiseye güler yüzlü değillerdir..! Merakımdır..!

NOT: Son 10 senenin reislerini istisna tutuyorum...

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merak

Selamünaleyküm. Gördüğünüz gibi sanırım ben çok gevezeyim merak ettikce gevezeligimde artar, merak ettigim hakkında sorularım bitmez hiç, herşeyi ögrenmek isterim, fazla merak başa bela ama nabim merak ettikce çenemde düşüyor kusura bakmayın :)

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Gönül sızım gelmiyor, tozduman ortalıkta yok... Mevsimsiz yaprak dükümü mü acaba?

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Selamun aleyküm Turab abi,
Aslına bakarsan bugünlerde benim de pek tadım yok! fazla paylaşım yapamıyorum.. gghhn..
Birbirimizi ister istemez etkiliyoruz bu forumda galiba...xxzzl.. bbnn..

Üst Alt