• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihare rüyası yorumları

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kumaş görmek;
hayatınızı oluşturan çeşitli parçaları ifade eder.
"kirmizi ve beyazin eşit yogunlukta olduğu desenli bir bez parcasi gördüm "
Sinir ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmedikçe,Sadece Sevgi yetmez!!Allah cc. en iyisini bilir ama Siz Şu An Hiç Kimse ile evlenmeye hazır değilsiniz..olarak yorumlanir..

Aşk ve Sinir,öfke arasında kalmış bir kadın. ve çocuklugundan beri duygularını gizlemeyi iyi ögrenmiş bir adam...Vardi..bu hikayede..
Doğruluğundan emin olmadığınız konuda fikir yürütmekten,karar vermekten kaçının! Ve sonunda kendinizi de sevdiğinizi de incitirsiniz ..Selametle...

Shyl

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyası yorumu

Selamun Aleykum hayırlı sabahlar ben nışanlımla alakalı onu sevmeme rağmen çıkmaza girdim.çünkü ailem artık istemiyor.ve istihareye yattım belkide evham yaptığımdan tam bir rüya göremedim kesik kesik yarı uykuluydum.ve yeşil kurbağa beyaz tabak ve siyah atlet gördüm ilk sevindim bu renkleri görünce sonra tekrar uyuyup siyah görüncede aklım çok karıştı.bu hayırlımı demek oluyor olmuyor mu anlamadım.

ezgii

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyası yorumu

Merhaba ben 3 yıldır sevdiğim biri için istihare namazına yattım ama rüyamda yağmur yağıyordu yanımda da bir erkek bir de kız arkadaşım vardı. Erkek olanı tanımıyorum, biz bir yere gidecekmişiz o sırada da manevi abimin sarı bir spor arabası var o arabayı başka bir adam kullanıyor ve bende arkadaşıma bizide istediğimiz yere bıraksa falan diyorum. Yine aynı gece 2. rüyam ise ben kulağımı deldircekmişim gerçekte de zaten sağ kulağımda 3 tane delik var ben benim yaşımda olan teyzemle rüyamda 4. sünü deldirmişim sonra küçük bir kız çocuğu geliyor o da kulağını deldircekmiş ve üstünde de beyaz bir tişört var okolkuğa oturuyordu bende o sırada yine kulağımı deldiriyorum toplamda 7 tane delik oluyor bende çok oldu diyorum 2 tane küpeyi çıkarıyorum kapansın delik diye teyzemde bence çıkarma çıkarıp o delik kapanınca daha kötü olur diyordu.

Biliyorum çok uzun yazdım ama lütfen bana yardım edin tekrar istihareye yatmayı düşünüyorum beni aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler. :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
HER ÖPTÜĞÜNÜZ PRENS KURBAĞAYA MI DÖNÜŞÜYOR?
prenses kurbağayı öptüğünde kurbağa prens olurdu ya bu sadece masallarda vardir..

evlilik öncesi sorunlarınızı çözmeden evlenmeyin!!evlenirseniz,Aile ilişkilerini de geleceğinizi de tehlikeye
atabilirsiniz diye bir uyari Rüyasi..hayırlısı olsun rabbim herşeyin iyisini bilir her şey kısmet..

"Aklın kimyası ile Aşkın kimyası başkadır. Akıl temkinlidir. Korka korka atar adımlarını. 'Aman sakın kendini' diye tembihler.
Halbuki aşk öyle mi? Onun tek dediği: 'Bırak kendini, koy gitsin!' Akıl kolay kolay yıkılmaz. Aşk ise kendini yıpratır, harap düşer.
Halbuki hazineler ve defineler yıkıntılar arasında olur. Ne varsa harap bir kalpte var! "
Şems

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba rüyaniz Hayr olsun
Sana söyleyeceklerim kulağına küpe olsun... Zamansız ve olmamış yenen aş, ya karın ağrıtır yada baş..

"sarı bir spor arabası var o arabayı başka bir adam kullanıyor ve bende arkadaşıma bizide istediğimiz yere bıraksa falan diyorum"
boş hayallerin peşinde koşarak boşuna vakit kaybettiğinizi ve kendi kendinizi,sıkıntıya,sokuyorsunuz olarak yorumlanir.. Herşeyin hayırlısı için dua edin..selametle..

esma38

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyası yorumu

Selamün Aleyküm merhabalar.. Ben konuştuğum erkek arkadaşım için istihareye yattım, ailem onu istemiyor ama ikimizde seviyoruz. Benim için hayırlı mı, değil mi bilemiyorum bu yüzden de Rabbim'den yardım istedim. İlk rüyam çok karışıktı, en yakın kız arkadaşım benimle çok konuşmadı, meyve tabağı hazırlamış ben istemiyorum dedim bana getirmedi, tabak beyazdı. Sonra namaz kıldığımı gördüm toplulukla beraber. Sonra telefonla konuşuyordum, en yakın arkadaşımı soruyorlar o ne yapıyor diye, yanımda ama benimle hiç konuşmuyor diyorum. Konuştuğumuz yerde de büyük incir yaprakları topluyorduk, yapraklar yeşildi ama ortam karanlık gibiydi.. Sonraki yattığımda da yine karanlık bir ortam vardı, sonradan aydınlandı, diğer yattığımda ise Türk bayrağı gördüm 29 ekimin etkisi olabilir sanırım :( çünkü bayrağı arabaya bağlamaya çalışıyorduk, ailemde vardı ama araba külüstürdü yeni almışız bu yüzden gezmek istedik. Babamın omzunda da gördüm bayrağı, babamın bir arkadaşı daha vardı o da arabayla gelmişti, başta arabası iyidi sonradan arabası külüstür, koyu yeşil bir araba oldu ama çokta koyu değildi. Sonrasında da bir örümcek üstüme kondu onu atıyorum tekrar hızıyla koluma konuyordu, kurtulamadım. Sonrada bir eve girdim, aydınlık bir evdi hemen kapıyı örttüm tekrar konmasın diye, kapının rengi de kahverengiydi örümcek de beyaz. Bu arada birde samana benzer birşey gördüm, ben bu rüyalarıma bir yorum getiremedim bana yardımcı olur musunuz rüyamı yorumlar mısınız?:)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam merhabalar Rüyaniz Hayr olsun
"İlk rüyam çok karışıktı "
Sizin aklınız da duygularınız da çok karışık. Sağlıklı bir karar alabilmek için kendinize ,ailenize ve sevginize biraz zaman verin ki olaylar biraz durulsun
ve kendi doğal akışında gitsin...Bazen, her şeyi akışına bırakmak gerekir. Su akıp yolunu bulsun diye..'

"kapının rengi de kahverengiydi "
Öğrenci iseniz, ilk önce okulunuzu bitirin sonra da ekmek kapınızı bulun ve hayatta Kendi ayaklarınız üzerinde durmaya başladığınız zaman erkek arkadaşınız için istihareye yatın, hayırlı mı, değil mi diye.......
Rüyanız Zamansızlık ,zamansızlığa işaret etmektedir. Zamaninda, zamansızlığı fark edebilmek...zamanı gelmeden HİÇ BİR ŞEY olmaz......

Hakk'ın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil, seninle beraber aksın. "Düzenim bozulur,
hayatımın altı üstüne gelir" diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?

HAYATINIZDA GÖZÜ KAPALI TEREDDÜTSÜZ GÜVENDİĞİNİZ ÖNEMLİ DEĞERLERE İKİNCİ DEFA ÇOK DİKKATLİ BAKABİLMEYİ BAŞARABİLİYORSANIZ EĞER, HAYATI ÖĞRENMİŞSİNİZDİR ARTIK.
selametle..

esma38

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
çek teşekkür ederim
Selametle..

cankus001

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum ben evimi satip bir kisim borclarimi odeyip baska bir ev almak istiyorum. Hayirli midir, degil midir diye istihareye yattim. Ruyamda satilik ev ilanlari vardi, yazilar galiba beyazdi tam hatirlayamiyorum, birde kocaman bir kare bordo renk gordum ne anlama geldigini anlayamadim, cevap icin simdiden sagolun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hakkınızda herşeyin hayırlısı inşAllah , hayırlımı,hayırsızmı bunu ancak Allah cc. bilir biz bilemeyiz...

Eğer evinizi satmayı istiyor, elinize geçen parayla bir kısım Borçlarınızı ödeyip farklı bir ev almayı planlıyorsaniz ,bu konularda yetkili/ehil kişiler ile İstişare yapin..
istişare demek;Herhangi bir konuda doğruya ulaşmak veya yaklaşmak için o işin ehli olan kimselerin görüşlerini almak,akıl danışmak gerekli ve güzeldir..
Önce istişare, sonra istihare..Önce düşün,sonra tAŞın..Aklın varsa bir başka akılla dost ol da, işlerini danışarak yap...

istişareden sonra da Bazen de her şeyi doğal akışına bırakmak da çözümdür;
çünkü biz istesek de istemesek de çoğu zaman her şey olacağına varır.böyle yaparak üzerimizdeki stresi de azaltmış oluruz.

"yazilar galiba beyazdi "

Her şey ayan ,beyan olmadan satış yapmayın"

Rüyada Bordo Renk Görmenin Psikolojik Yorumu;
Rüyada görülen bordo renk karamsar ve çelişkili bir ruh halinin; kişinin karmaşık duygularının sembolüdür.
Bu rüyayı gören kişi ne yapacağını bilmeyen ve çabuk karar veremeyen bir karaktere sahiptir.

Rüyada bordo renk görmek;
Bordo rengin çarpıcı ve heyecan verici bir doğası vardır. İyice düşünmeden tartıp biçmeden yaptığımız yanlışlar bir süre sonra bize çok pahalıya mal olmaktadır.olarak yorumlanir..
ALLAH 'ım Hakkımızda Hayırlısı Neyse Bize Onu Nasip etsin amin selametle..

skkendy

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istiare ruyam

Merhaba, özel sektörde çalışıyorum. Çalıştığım yerde kalıp kalmamak arasında muallaktayim. Bu nedenle 7 gün istiare yaptım. Rabbimden beni hayırlı olana yoneltmesini diledim. Hatirladiklarimi Neye yormam konusunda sizden yardım diliyorum. Hep is yerimi gördüm. Birinde beyaz ve yeşil ipler vardı. Bir arkadaşım benden kutu getirmemi istedi. Ona yardım etmek için bir odaya yoneldim ve küçük köpek yavrusu tarafından ısırildim. Başka bir rüyamda bir yere gitmek için acele ettiğimi ve enistemin sarı bir gömlek giydigini bana birseyler söylediğini gördüm. Başka bir şey hatirlayamiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba hayırlı geceler kardeşim Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyalar,insanin, İçinde Bulunduğu ruh halini ve psikolojisini anlatir..
Mesela Sizin şu an biraz endişe, korku, gerginlik, daralma, huzursuzluk, kaygı, sıkıntı, bunaltı, tedirginlik, bir olayı çözmeye çalışmanız Ruh hali var..

rüyada beyaz ve yeşil ipler vardı;
Çalıştığınız yerden sonra Sizi bekliyen Çalıştığın iş yerinden daha iyisi güvenli garantili yeni bir iş Sizi bekliyorsa Allah'ın ipine sımsıkı sarılıp o yeri terk edebilirsiniz...
ama rüyaniza binaen bazı konular aydınlanması ve sonuca bağlanana kadar orda kalmanız , sizin için daha hayırlıdır...
her şeyin en doğrusunu ve iyisini ancak bizleri yaratan Allah cc bilir..

Rüyada yavru köpek görmek;
Yavru köpek, yakınlarınızla ilgili mesajlar verir.

Rüyada köpek tarafindan ısırıldığını görmek;
bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir.
gerçek yaşamınızda karar alırken veya seçim yaparken sadakatsizlik korkusu, endişesi yaşadığınızı simgeler.

"sarı bir gömlek giydigini bana birseyler söylediğini gördüm"
hazır olmadan yeni bir işe girişirseniz sıkıntı çekeceğinize alamettir..hakkınızda her şeyin hayırlısı olsun.

keleke

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyası yorumu

Selamün aleyküm hocam. 5 aydır uğraştığım, bir iş için bir arkadaşıma istihareye yatırmıştım. Gördüğü rüya şöyle, dometes sosunu bir kaptan siyah bir poşete koymaya çalıyormuş, lakin kap küçük poşet büyük. Poşet dolmuş ama kap bitmemiş. Yeşil lahana ve marul koymuş tabağa sonra baktığında bu yeşillikler sararmış. Ben bunları koyduğumda bunlar yeşil değilmiydi diye düşünmüş. Hocam bu rüya nedir, saygılar.

Gönül sızım...

derin

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum. Benim size iki sorum olacak.1. İstihare rüyasına yattım bir kaç kez mutlu olacağım meslek hangisi hakkında. Eski iş arkadaşlarımı görüyorum genelde. Düşüncelerim bu yönde olduğu için olabilir diye düşünüyorum, nedense ben yakın zamanda başka bir bölüm (meslek) okumaya başladım ve alışma aşamasındayım daha.
2. Ve bir kişi benim için hayırlı mı değil mi diye görmek istedim rüyamda. O kişiyle ilişkimiz yok şu an. Rüyamda bir masada oturuyoruz onunla, ayağındaki koyu yeşil çorabına yoğurt bulaşmış ve bende ona mendil verip yoğurdu sil diyorum o da daha sonra eve gidince sileceğini söylüyor.
Teşekkürler...Allah razı olsun!

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam
"1. İstihare rüyasına yattım bir kaç kez mutlu olacağım meslek hangisi hakkında"
İstihare, bir işin hakkında hayırlı olup olmadığını anlamak için yapılır..

Sizi mutlu edecek Mesleği seçerken Kişiliğinize,karakterinize ,yeteneğinize göre Meslek Belirlemeniz gerekli...
mesela edebiyatçı olmak beni mutlu ederdi..ama gelin görünki hayat ve beni bende daha iyi taniyan, bilen Rabbim beni farklı bir meslekde kapımı açtı ..
PDR Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı'nda lisans ve yüksek lisans yaptim.2001 yılından itibaren Psikolojik Danışman olarak çalışmaktayım.

"2. Ve bir kişi benim için hayırlı mı değil mi diye görmek istedim rüyamda"
"Rüyamda bir masada oturuyoruz "
Rüyada masa görmek;
Plan, proje, toplantı, fırsat anlamlarını simgeler.

"ayağındaki koyu yeşil çorabına yoğurt bulaşmış "Rüyada çorap görmek;
konfor, sıcaklık veya yolculuğa işarettir.

Rüyada yeşil çorap görmek;
huzur ve mutluluk dolu aile yaşamına delalet eder.

"yoğurt bulaşmış ve bende ona mendil verip yoğurdu sil diyorum "
bir sağlık durumu yada yaşamınızı etkileyecek önemli konuda kimi zor ve önemli kararlar vermeniz gerekeceğini, seçim yaparken zorlanacağınızı işaret eder...

O kişiyle ilişkimiz yok ise hayırlı mı değil mi diye görseniz de ne fark edecek ki...
Allah akıl fikir ,cesaret versin......
acaba, Meçhuller denizinde boğulmaktan.vakit kaybetmektense gerçekle yüzleşin artık..

Allahım Bana Değiştirebilecek Şeyleri Değiştirmek İçin CESARET
Değiştiremiyeceğim Şeyleri Kabul Etmek İçin SABIR
İkisi Arasındaki Farkı Bilmek İçin AKIL VER..amin.
selametle..

Adısaklı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyası

Selamun Aleykum, ben istihare ruyamı size anlatmak istedim hayırli mi degil mi anlamadım, umarim hayırlidir. Ben kac yildir birini seviyorum ayrildik ama onun bana nasip olup olmayacagini ögrenmek istedim, istihare namazi kilip yattim. Ruyada Bir caminin yanindan geciyorduk benle ablam. Baktik o beyaz bir gomlek ustunde abdest alinacak yerdeydi benim ustumde kirmizi bir elbise vardi bize diyordu gecin bu tarafa şimdi cemaat cikacak, adamlarin arasinda kalmayin. Birde onun yaninda duruyoduk camiden bir suru insan cikiyordu, yanimizdan geciyorlardi. insallah Cevap verirsiniz cok merak ediyorum. Şimdiden Hakkinizi Helal edin, vaktinizi aldigim icin Ama insallah dua edin benim icin hayirli o olup, o nasip olur bana.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum ben istihare ruyamı size anlatmak istedim hayırli mi degilmi anlamadım umarim Hayırlidir Ben kac yildir birini seviyorum ayrildik ama onun bana nasip olup olmayacagini ögrenmek istedim istihare namazi kilip yattim ruyada Bir caminin yanindan geciyorduk benle ablam baktik o beyaz bir gomlek ustunde abdest alinacak yerdeydi benim ustumde kirmizi bir elbise vardi bize diyodu gecin bu tarafa şimdi cemaat cikacak adamlarin arasinda kalmayin birde onun yaninda duruyoduk camiden bir suruuu insan cikiyordu yanimizdan geciyorlardi insallah Cevap verirsiniz cok merak ediyorum Şimdiden Hakkinizi Helal edin vaktinizi aldigim icin Ama insallah dua edin benim icin hayirli o olup o nasip olur bana

Gönül sızım...
İstihare niçin yapılır?

Sultan010726

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istiare namazi

Oncelikle selamunaleykum . Devamli istihare namazina yatan ve genellikle gordukleri dogru cikan arkadasimi erkek arkadasim icin istihareye yatirdim. Ancak ruyasinda simsiyah giyinmis bir adam varmis. Akil sagligi yerinde degilmis sanirim. Bu adam yemyesil bir parka gitmis. Park cok kalabalikmis, bir telas varmis. Ruyada hem siyah hemde yesil var. Sizce bunun yorumu nedir ?

Gönül sızım...
başkasının sizin adınıza istihare yapmasını isteme O Rüya Yorumlanmaz

nilnil

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüya yorumu

Selamün aleyküm.
Ayrıldığım sözlüm için istihareye yattım bir kaç defa ve yorum almak istiyorum.
İlk gördüğüm de sözlüm ve ben büyük kayalıkların üstündeyiz, denizin üstünde, sözlüm benden aşağıda ki kayalıkta duruyor,kayalıklar koyu gri , deniz de dalgalı, sözlüm diyor ki bana yanıma gel ben de hayır dalga büyüyor sen yukarı gel diyorum ama gelmiyor, bir anda büyük dalga geliyor sözlüm koyu gri denizin içine düşüyor.

İkinci gördüğüm rüya ise;
Büyük bir gemi var için de bir sürü insan var tanıdığım tanımadığım.
Ben kendimi çok güzel yerde gördüm, temiz, gemi hareket ediyor. Biri koşarak geliyor gemi batıyor diyor. Bir bakıyorum koşarak bütün insanlar koyu renk denizin içine düşmüş, sadece kafaları görünüyor, iri iri dalgalar vardı.
Bir de iki tane büyük bavul gördüm biri sarı biri pembe...
Yorumlarınızı bekliyorum, sağ olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam,ayrıldığın sözlün için neden istihareye yattınız anlamış değilim..Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyalar,insanin, İçinde Bulunduğu ruh halini ve psikolojisini anlatir..
Mesela Sizin şu an biraz endişe, korku, gerginlik, daralma, huzursuzluk, kaygı, sıkıntı, bunaltı, tedirginlik, bir olayı çözmeye çalışmanız Ruh hali var..

"sözlüm benden aşağıda ki kayalıkta duruyor,kayalıklar koyu gri , deniz de dalgalı, sözlüm diyor ki bana yanıma gel ben de hayır dalga büyüyor sen yukarı gel diyorum ama gelmiyor, bir anda büyük dalga geliyor sözlüm koyu gri denizin içine düşüyor."

hayatınızda stresli günleri yaşamakta olmanıza
günlük yaşamınızda bazı mutsuzluk ve duygusal istikrarsızlıklar gel-gitler yaşadığınızı, hayatınızda kopacak ( kopmuş ) fırtınanın işareti.

"yanıma gel ben de hayır dalga büyüyor sen yukarı gel diyorum ama "
benim dediğim olacak, senin dediğin olmayacak; ben konuşacağım, sen dinleyeceksin; ben değişmem,sen benim ayağıma geleceksin yook yok!!Sen benim ayağıma geleceksin vs derken araya nefis, ego, bencilik, inad girip size birbirinden ,ayırmış zaten insan ne yaparsa sadece kendine yapar...

insan evlilik hayatında da "biz"merkezli hayat yerine "ben" merkezli bir hayat seçerse; benim bakış açım, benim prensiplerim, benim dediğim olacak; eşinin düşüncelerine, hayata bakış açısına değer vermez, onun sözlerini dikkate almazsa; gün gelir eşiyle yolarını ayırmak zorunda kalabilir.
Her insan özel yaratıldığı için temel değerleri, dini bir de olsa; dünya beklentisi, sevdiği, sevmediği şeyler, alışkanlıkları fhuyu, suyu farklı olabilir.

böyle farklılıkların çıkmazında yapılması gereken? Eşinizin düşünceleri ve hayalleri sizin düşünce dünyanız ve hayallerinizle bağdaşmıyorsa, tabiri caizse bir fikir, kültür çatışması yaşanıyorsa, kulakları tıkamak ya da sırt dönmek mi?
Yoksa anlatılanlar size saçma da gelse, size uymasa da, sizin dünyanızda yeri olmasa da, hatta hiç hoşunuza bile gitmese ve size acı da verse onu dinlemek, duyduklarınıza ani tepkiler göstermemek, sabırlı olmak, anlamaya çalışmak ve onu üzmemek mi?

Evet, belki de yapmanız gereken hayata belirli prensiplerle, kalıplarla bakmamak; eşinizin fikirlerini dinleyip, dünyasını tanımaya çalışmak; onun fikirlerine de hayatınızda yer verip, sizin dünya bakış açınıza uymasa da onu bulunduğu noktada kabul etmek.,o noktaya yaklaşabilmek gerekir...

Eşinizin ,sözlünüzün,hayatınıza kattığı yeni fikirler, dünya bakış açısı, ilk etapta sizin için zor ve sıkıntılı olabilir; fakat birlikte yaşamanın şartı bu farklılıkları kabul etmek ve bunların getirdiği zorluklarla mücadele etmek gerekir..
Ya bu deveyi güdersin, ya bu diyardan gidersin....

beni değiştiremezsin, ben değişmem cümlelerinden uzak durmak; aksine değişmek için mücadele vermek "Ben" merkezli bir hayattan vazgeçip, "biz" merkezli bir hayata dönemedikce hep ayni şeyleri yaşayip duracaksiniz...

şimdilik Her şeyi zamana bırak! Vakti ve saati gelince olaylar kördüğüm gibi çözülecektir..
Hayatınızda olan biten herşeyin bir nedeni var. Gözyaşlarınızın, üzüntülerinizin, acılarınızın ve kavgaların.Öyle bir neden ki, her biri kaderimizin bir parcasi ve bizi eğitmek,güzelleştirmek ve bizi geleceğe hazırlamak içindir..

Rüyada gemi görmek;
geminin durumu, rengi, boyu ve diğer özellikleri göz önüne alınarak birkaç şekilde yorumlanır.
İçi aydınlık gemi, temiz bir gemi, işlerde başarıdır.
Pis gemi, bakımsız gemi işlerin bozulacağına delalet eder.

Rüyada görülen gemi eğer kişi darlık ve sıkıntı içerisindeyse bu sıkıntıdan ve darlıktan kurtulacağına yorulur.
Gemiye binmek, gemiye bindiğini görmek; geçmişteki hatalardan ders alındığını ve bundan sonra daha sağlıklı kararlar alınacağını yada yaptığın bir hatadan dolayı affedileceğini gösterir.

Gördüğünüz iki rüyada; yük, eziyet, yorgunluk, sıkıntı sonrasi aile arasında güzel günler yaşanacağına,hayırlı ve sevinçli durumlara ,umutlarınızın tükendiğini, hayallerinizin yıkıldığını düşündüğünüz anda önünüze yeni fırsatlar çıkacağını müjdelemektedir. aklını başına al........
selametle..

Üst Alt