selamunaleykum

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Esselamü aleyküm, hayırllı cumalar. Foruma önceleri misafir olarak gelir konular alırdım dedim olmuyor böyle hırsızlık yapar gibi. Bu güzel foruma üye olayım oldum olmasına inşallah amma velakin nedendir bu tedbir. Konu mesaj onaydan geçmeden yayınlanmıyor ya günlerce yetkililer uğramazsa o zaman ne olacak.
Aleykümselam ve rahmetullah. Üye olarak veya misafir olarak istediğiniz şekilde forumdan faydalanabilirsiniz. Konu alıntı yapmak ve başka sitelerde paylaşmak "AKTİF KAYNAK LİNK" göstermek şartı ile serbesttir. Başka sitelerde paylaşmadan sadece şahsi faydalanma her türlü serbesttir.

Forumumuzun ziyaretçi sayısı yüksektir ayrıca iki bölüm misafirlerin mesaj göndermesi için açıktır. O nedenle bütün mesajlar kontrol edilir, varsa kelime ve imla hataları düzeltilir. Yayınlanmasında sakınca yoksa en kısa zamanda yayınlanır. Yöneticilerin günlerce foruma uğramaması gibi bir durum söz konusu değildir.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Esselamü aleyküm, hayırllı cumalar. Foruma önceleri misafir olarak gelir konular alırdım dedim olmuyor böyle hırsızlık yapar gibi. Bu güzel foruma üye olayım oldum olmasına inşallah amma velakin nedendir bu tedbir. Konu mesaj onaydan geçmeden yayınlanmıyor ya günlerce yetkililer uğramazsa o zaman ne olacak.
Aleykümselam Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.

Denetim (tedbir) hakkında serdar kardeşim gerekli açıklamayı yapmış ve yine serdar kardeşimin dediği gibi Yöneticilerin günlerce foruma uğramaması gibi bir durum söz konusu değildir, Örneğin ben; işimden fırsat buldukca ve işten çıkıp eve geldiğim zaman forum(lar)a göz atmadan yatağıma girmem.
Ve emeğine sağlık burada https://www.islamiforumlar.net/saglikli-yasam/32456-kanser-hastalik-degil.html bir konu açmışsın, bu konu noktasından virgülüne, renginden satır düzenlemesine ve (Alıntı)sına kadar benim diğer sitede açtığım bir konu sağolun sizde ordan alıp buraya getirmişsiniz eeeeee tabiki hep burdan nakliye yapacak değilsinizya birazda buraya nakliye yapmak lazım değilmiçook kommiik
Tekrar hoş geldin kardeşim hayırlı feyzli forumlar.

tecelli

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.

Denetim (tedbir) hakkında serdar kardeşim gerekli açıklamayı yapmış ve yine serdar kardeşimin dediği gibi Yöneticilerin günlerce foruma uğramaması gibi bir durum söz konusu değildir, Örneğin ben; işimden fırsat buldukca ve işten çıkıp eve geldiğim zaman forum(lar)a göz atmadan yatağıma girmem.
Ve emeğine sağlık burada https://www.islamiforumlar.net/saglikli-yasam/32456-kanser-hastalik-degil.html bir konu açmışsın, bu konu noktasından virgülüne, renginden satır düzenlemesine ve (Alıntı)sına kadar benim diğer sitede açtığım bir konu sağolun sizde ordan alıp buraya getirmişsiniz eeeeee tabiki hep burdan nakliye yapacak değilsinizya birazda buraya nakliye yapmak lazım değilmiçook kommiik
Tekrar hoş geldin kardeşim hayırlı feyzli forumlar.

hos bulduk inşallah özellikle konuyu aynen taşıdım buraya gözünüzden kaçmazdı değiştirmeler degilmi:)))

Naciye

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Esselamu Aleykum.
Sitenizden manevi anlamda faydalanmayı Rabbimiz nasip eder inşAllah, hayırlı günler dilerim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Hoşgeldiniz Sitemizden manevi anlamda faydalanmayı Rabbim cümlemize nasip eder inşAllah
acilangul1

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleykümselam Kardeşim Hoşgeldiniz :.dost.

Naciye

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hoşbulduk; teşekkür ederim sayın adminlerim. :)

Üst Alt