selamunaleykum

zelimhan

Kurallara Uymadı
Üyemiz
huu

cümleten selamun alyküm

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
cümleten ve Aleyküm selam hoş geldiniz kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inş.
huu komşu
Bir binayı ne kadar büyütürseniz büyütün; içeri giren ışık ancak pencerelerin izin verdiği kadardır...
aynen islamiforumlar.net ailesi istedigi kadar derya olsun her uye anca nasibince ,kendince idrak edebildigince nasiplenir mis bunu da unutmayin...

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
ve Aleykum Selam, hosgeldiniz.
Uyeliginiz hayirli ve ugurlu olsun ins...

zelimhan

Kurallara Uymadı
Üyemiz
huu

bil mukabele.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
İnsanoğlu ne çekiyorsa dilinden çekiyor :(
Selametle selamsız kardeşim, belki başka sitelerde seni hoş görenlere rastlarsın...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
cümleten ve Aleyküm selam hoş geldiniz kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inş.
huu komşu
Bir binayı ne kadar büyütürseniz büyütün; içeri giren ışık ancak pencerelerin izin verdiği kadardır...
aynen islamiforumlar.net ailesi istedigi kadar derya olsun her uye anca nasibince ,kendince idrak edebildigince nasiplenir mis bunu da unutmayin...

Selametle selamsız kardeşim belki başka sitelerde seni hoş görenlere rastlarsın...
yukaridaki hoş geldiniz yazisini daha sizi hic tanimadan yazmistim.. hayy dan gelen hu ya gider...
hy..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selametle selamsız kardeşim belki başka sitelerde seni hoş görenlere rastlarsın...
yukaridaki hoş geldiniz yazisini daha sizi hic tanimadan yazmistim.. hayy dan gelen hu ya gider...
hy..
Siz çabuk tanıdınız adminim ama ben henüz tanıyamadım yaff,
Biz kamyoncular yoladayken birbirimizin kamyonunu 2 km uzaktan tanır daha yaklaşmadan sellektör yaparak selamlaşmaya başlardık.
Bu kardeşimiz ise parayla selam alıp veriyormuş, ne yani bizde kamyonlarımızı durdurup sen bana selam verdin ver bakalım parasını mı deseydikdfgtn

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Siz çabuk tanıdınız adminim ama ben henüz tanıyamadım yaff,
Biz kamyoncular yoladayken birbirimizin kamyonunu 2 km uzaktan tanır daha yaklaşmadan sellektör yaparak selamlaşmaya başlardık.
Bu kardeşimiz ise parayla selam alıp veriyormuş, ne yani bizde kamyonlarımızı durdurup sen bana selam verdin ver bakalım parasını mı deseydikdfgtn

Adminim siz mesleginiz geregi kamyonculari daha yoldayken birbirinizin kamyonunu 2 km uzaktan tanırdiniz
benim de meslegim insan..Hamd olsun karşısındaki insana verdiği bir selamdan hangi kategoriye ait oldugunu anlarim
...
sırıtık.:,

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Adminim siz mesleginiz geregi kamyonculari daha yoldayken birbirinizin kamyonunu 2 km uzaktan tanırdiniz
benim de meslegim insan..Hamd olsun karşısındaki insana verdiği bir selamdan hangi kategoriye ait oldugunu anlarim
...
sırıtık.:,
Aynen dediğiniz gibi adminimharikaa

Evet siz anladınız da biz anlayamaduk du daha ve ben gelmeden başkan hocamızda pasaportunu verivermiş eline.
onun için dedim keşke yasaklamasaydınız diye, hele biraz daha muhabbet edip tanuyayduk daa

Şimdi serdar hocamda diyecekki Ekrem adminim siz bu kişiyi tanıyormuydunuz, heee tanıyorum başkan hatta birazda kardeş sayılırık.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hy..

hayy dan gelen hu ya gider...
duaa..

ömerusta

Kurallara Uymadı
Üyemiz
hoş geldim hayırlı paylaşımlar dileğiyle

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam hoş buldum..hoşgeldiniz kardesim sefalar getirdiniz, üyeliğin hayırlı ve daim olsun inşallah.. :.dost.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Forum deyince Ya usta ya da çıraksınız ...Hayatta usta Sanal Alemde ve Forumda çıraksınız ömer Usta..
Seçim senin ;Ya bardak olacaksın ya da Su ya da yasaklanacaksin...aassd..

Bardak;Sitede araştırma yapip, bakip, okuyup, anlayip kendini Doldur Sofi ilim ve forumdaki konulari Doldur ..
Su ise Ruhsal ve bedensel ihtiyaçlarımızı gidermek için iletişim gereklidir...

sena

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
S.a uzun zaman oldu foruma girmeyeli sizleri ve paylaştığınız güzel ilimleri bilgileri çok özledim, selametle :)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
S.a uzun zaman oldu foruma girmeyeli sizleri ve paylaştığınız güzel ilimleri bilgileri çok özledim, selametle :)
A.s. Hakikatten uzun zaman oldu:tamam:. insan ara sıra da olsa gelir bir selam verir ya huuçook kommiik

sena

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
haklısınız ama 2 ay internet bağlantım yoktu neyse ki artık buralardayım inş, bu arada gönül sızım ablam bana yazdığınız yazıyı cevaplayabildim mi emin olamadım sormak istedim buradan da :)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
haklısınız ama 2 ay internet bağlantım yoktu neyse ki artık buralardayım inş, bu arada gönül sızım ablam bana yazdığınız yazıyı cevaplayabildim mi emin olamadım sormak istedim buradan da :)
Madem internetin yoktu eh hadi ozaman afedildin :)
Gönül sızım ablana cevap yazabilmişsin emin ol https://www.islamiforumlar.net/ruya-yorumlari-bolumu/32357-ruyamda-sari-yilan-gordum.html#post73774
Konu açtımmı açamadımmı, cevap yazdımmı yazamadımmı diye tereddütde kalmayınqqww..k

tecelli

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Esselamü aleyküm, hayırllı cumalar. Foruma önceleri misafir olarak gelir konular alırdım dedim olmuyor böyle hırsızlık yapar gibi. Bu güzel foruma üye olayım oldum olmasına inşallah amma velakin nedendir bu tedbir. Konu mesaj onaydan geçmeden yayınlanmıyor ya günlerce yetkililer uğramazsa o zaman ne olacak.

Üst Alt