Selamunaleykum...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selamunaleyküm dostlar yeni imajımız hayırlı olsun.
hayırlı paylaşımlar iyi forumlar inşallah..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

karince

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm

Foruma yeni üye oldum çok güzel hepinize teşekkürler :)

O.B.B.E

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın Aleyküm

Aranıza yeni katıldım kardeşler inşallah iyi bilgiler öğrenip paylaşacağım Siteyi kuranlara çok teşekkürler.Gününüz hayrola

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin

Firat2

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam-ın Aleykum Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun

Selam-ın Aleykum Regaip Kandiliniz mubarek olsun arkadaşlar yeni katildim Fırat ben Allah'a Emanet olun.

Esra1992

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bende yenı katıldım ve cok huzurluyummm.. selam ve dua ıle hayırlı huzurlu cumalar..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selam-ın Aleykum Regaip Kandiliniz mubarek olsun arkadaşlar yeni katildim Fırat ben Allah'a Emanet olun.
Vealeyküm selam fırat kardeşim aramıza hoş geldin.
Allah c.c hep birlikte tekrarınıda görmek nasip etsin inş.

Bende yenı katıldım ve cok huzurluyummm.. selam ve dua ıle hayırlı huzurlu cumalar..
Tekrar hoş geldin Esra kardeşim:tamam:. Allah huzurunuzu bozmasın inş.

maybel

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
selamün aleyküm hayırlı forumlar.

merhaba ismim tunca 29 yaşındayım.istanbul üniversitesi arkeoloji bölümü mezunuyum.Evli bir çocuk sahibiyim.doğma büyüme istanbul fındıkzadeliydim,şuan özel nedenlerden dolayı tekirdağ /çerkezköye taşındım.hayırlı forumlar dilerim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba benim ismim de Nur 44 yaşındayım PhD Graduate from Child Psychology McGill universitiden mezunum..
aslen ailem Balkan muhaciri Ben İstanbul'da doğdum büyüdüm imamhatip lisesinden mezun olduktan sonra.
Kuzey amerika ya evlendim ve yerleştim ve şu an Child Protective Services (CPS) -(CAS)de Çocuk koruma servisinde çalışmaktayım, ayni zaman da Koruyucu anne ve aileyiz...
İnsan ve rüyaları Allah'ın izni ile kitap gibi okurum..

Bilirim ki,İnsan'ın niyet'i,sorduğu sorunun içinde gizlidir!!!
Onların bana sordukları soruların içinden ben,onların hakkındaki cevablarımı alırım da bunlar onun farkında olmazlar...sırıtık.:,
İnsan'ın sorduğu sorunun içinde bulunduğu ruh halini de yansıtmaktadır xxzzl..

Bir insanın zekâsı, idraki verdiği yanıtlardan değil, soracağı,sorduğu sorulardan anlaşılır.
Albert Einstein​ ​
SORUNU SOR BANA, SANA KİM OLDUĞUNU Şia mi Sünnî mi olduğunu SÖYLEYEYİM...

Üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşAllah Allah izin verirse hep beraber hayırlı ve güzel paylaşımlar da beraberiz..

Mah-i Taban

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum

Öncelikle Selamun Aleykum demek isterim.
Forumu şans eseri keşfettim ve bana faydalı olacağını düşünerekten üye oldum. Kalıcı olmaya çalışacağım inşAllah.
Selam ve dua ile.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşAllah Allah izin verirse hep beraber hayırlı ve güzel paylaşımlar da beraberiz..

"Forumu şans eseri keşfettim " Bulmak ve bulunmak istiyen insanin,şans eseri keşf edildiğinize inanmiyorum..

Huu huu komşu, Rabbimiz Allah azze ve celle'nin ilmi dışında hiç bir iş gerçekleşmez.
En'am suresi 59.Ayet'te de belirtildiği gibi,''O'nun ilmi dışında bir yaprak dahi düşmez''
her yazgı kaderullah'dır ve hiç bir şey tesadüfi değildir...

her işlenen ve işlenecek olan,yaşanan ve yaşanacak olan Allah indinde yazgıdır.şans diye bir şey yok,nasib,kısmet diye bir şey vardır...
tesadüflere asla Allah indinde yer yok,ancak tevafuk yani Allah'ın dilemesi vardır...

şimdi ben bir bebeği evladlik aldim bu bir şans eserimi..?bu olan fiilde hiç mi bir sebep,bir gaye,bir hikmet ,
bir mânâ yokmu saniyorsunuz....hy..
"Başınıza gelen her musibet,kendi ellerinizle kazandığınız günahlar sebebiyledir "şura,30
şans eseri yada şansızlılk eseri değildir...küçüğüm, daha çok büyüyeceksin...

hiç bir şey kendiliğinden oluşmaz,yüce yaradan herşeyin yaratılmasını ve oluşmasını diler,''ol'' der ve olur...
Selametle Hoş geldiniz...

acilangul1

Mah-i Taban

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Özür dilerim kardeşim. Haklısınız.
Şansa bende inanmam. Sizin de dediğiniz gibi kader, nasip, tevafuk ve kısmettir. Şans kelimesi sadece okumuş olduğum Zar Adam'ın Peşinde adlı kitanında şans kelimesi geçtiği için söylemekte alışkanlık olmuş. Dediğim gibi ben de sevmem kullanmayı. Şansa filanda inanma. Ama kitap insana etki edince kullanmamak elde değil. :)
Allah 'kün' der ve her şey olur. Teşekür ederim.
Hoşbuldum.
Hoş

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Öncelikle Selamun Aleykum demek isterim.
Forumu şans eseri keşfettim ve bana faydalı olacağını düşünerekten üye oldum. Kalıcı olmaya çalışacağım inşAllah.
Selam ve dua ile.
Aleykümselam hoşgeldiniz, hayırlı ve daim olsun.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Mah-i Tabanilginç::. ben bu ismi nicki işte herneyse onu biyerden hatırlıyorum ama nereden hatırladığımı birtürlü hatırlayamadımxxzzl..

Neyse, hoşgeldin parlayan ay kardeşim inşAllah kalıcı olursun

(Meh-i taban) Parlayan ay. Parlak ay. (Osmanlıca'da yazılışı: mah-i tâbân)

glowss

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın Aleyküm :)

Selamın aleyküm kardeşlerim,

Ben de inşallah artık sizinleyim, forumda ki sohbet çok hoşuma gitti. Samimiyet candan oluşu şu devirde aradığımız ve çok nadir bulduğumuz şeylerden malesef. Allah'ın rahmeti üzerimize olsun :)

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam hoşgeldin kardeşim aramıza güzel düşüncelerin için Allah cc sonsuz razı olsun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamın aleyküm kardeşlerim,

Ben de inşallah artık sizinleyim, forumda ki sohbet çok hoşuma gitti. Samimiyet candan oluşu şu devirde aradığımız ve çok nadir bulduğumuz şeylerden malesef. Allah'ın rahmeti üzerimize olsun :)
Aleykümselam hoşgeldin, hayırlısı olsun inşAllah.

Üst Alt