• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yılan görmek

hayrunisa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
ruyada yılan görmek

Rüyada krem rengi ve siyah yılan görmek, rüyada yılan görmek, rüyada yılan öldürmek tabiri.
Selamun aleykum. Gecen gece bi ruya gordum. ( Allah hayretsin) Ruyamda annemle tarla gibi bir yerdeydik. Yerde dort bes tane delik vardı ve Annem bir delikteki yilani icerde öldürüp disariya cikardi. Yilanin koyu yesil oldugunu soyluyordum ama siyahımsıydı. Ardindan bir baska delikte yine yilan öldürüp dısarı cikardi, bu da krem rengiydeydi. Ve biz bunlari pisirip etini yiyecegimizi soyluyorduk. Bir kedi gelip o siyah yilani onumuzden çalıp gotürup yedi, digeri kaldi. Sabah ezanindan sonraki saatlerde gordum bu ruyayi.
Yorumlarsaniz sevinirim Allah razı olsun selametle...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam,Rüyanız Hayr olsun.
rüyada yılan görmek;
görülen yılanın renk ve büyüklük gibi fiziki şartları ve rüyada gördüğünüz durumu göz önüne alınarak yorumlanır.

Rüyada yılan görmek;
gizli düşmana veya cimrilik gibi kötü huylara sahip bir arkadaş edineceğinize işaret eder.

Renkli yılan görmek;
görülen yılanın rengi, rüyanın tabiri için çok önemlidir ve renkleri ile açıklaması yapılır, her biri ayrı ayrı özel anlamlar taşır.

Yeşil yılan görmeniz;
büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifadesi olup hayırlı bir rüyadır.
Mavi yılan görmek;
manevi güç sayesinde iyileşme, gelişme gösterirken çok güzel rüyadır.
Sarı yılan görmek;
hastalık, sağlık sorunlarına işaret eder. Sizi sağlığınız konusunda dikkatli olmaya davet etmektedir.

Rüyada siyah yılan görmek;
çevrenizde haset, kıskançlık gibi olumsuz duygu, düşünce yoğunluğuna işarettir.
Rüyada krem yılan görmek;
doğru ile yanlış arasında Kararsız kaldığınıza işarettir.

rüyada yılan eti yemek, yılanın etini pişirmek yada yılanı yediğini görmek;
genellikle sağlık konusunda haberler verir.hasta ise şifa bulmaya, sağlıklı ise uzun sağlıklı yaşama işaret eder. Yılanların eti kimi toplumlarda bir takım hastalıklara iyi geldiği için yenildiği bilinmektedir.
Evde yılan olduğunu görmek;
bir sıkıntı yaşayacağınıza ve gizli düşmanınızın aileden biri ..olmasina yorumlanir..
Bir yılan öldürdüğünü gören düşmanına üstün gelir

Rüyada yılan görmenin psikolojik Yorumu;
gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder.

ufkunu ,kalıbını, hacmini akil ve idrakini biraz genişlettin!insanlara ve olaylara bakış açınızı değiştirin ki, stresi yok edin! ...
"bir kedi gelip o siyahimsi yilani onumuzden çalıp gotürup yedi"
Dost görünümlü yılanlardan uzak durun; kalbinizin sesini dinleyin..

Stress Sizi değil !!Siz stres seviyenizi kontrol altına alın!! İnançlarınızı geliştirin, inançIı biri olun!! Güçlü inanç bağları, tevekkül ve kabullenmeyi, hoş görmeyi, iyimserlik hissini sağlar, stresi azaltır. iç huzur önemlidir.selametle.....

yunushan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Yılan Görmek

Ruyamda ev ortamında oturuken duvardan asagı inen bir yılan goruyorum gozlerı farklı renk yılanda gumus rengine yakın. Yılan odanın içerisinde gezmeye başlıyor. Yılanı babam yakalayıp öldürüyor ( Babam vefat edeli yaklaşık 3 yıl oldu )
Yorumlayabilirmisiniz .

hati

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum abla, ya ben kaç zamandır rüyalarımda yılan görür oldum. Başta o kadar itimat etmedim ama vesveseden midir son gördüğüm rüya beni baya etkiledi.
Biz yaklaşık 6 ay önce taşındık ve eski evimiz van gölü kıyısında idi. Rüyamda eski evimize bir süreliğine gittiğimizi görüyordum. Her yer günlük güneşlik yeşillik, yani keyifli bir ortam var. Ama her yerden yılanlar çıkıyor. Öyleki yılanlar kıyafetlerimizin içine dahi girer olmuştu. Rüyamda çok korkyordum ama onlara zarar vermediğim için onların da bana zarar vermeyeceğine emin bir halim vardı ama yine de içim içimi yiyordu korkudan. Bir anda bir yılan pantolonumun parçasından girip bodymden çıkmaya çalışıyordu ben de huylandığım ve korktuğum için elimle yılanın başından nazikçe tutup kıyafetimden çıkarıyordum ve bu çok gerçekçiydi uyandığımda hala etkisindeydim sırtımda o yılanın bıraktığı izi hissediyor gibiydim) gördüğüm yılanlar hep zayıftı. Ama sonra öyle bir yılan gördüm ki ayakları vardı, bir ayağı sakattı ve acı çektiği belliydi.. Rengi parlak ve koyu Yeşildi üzerinde ise siyah noktalardan desenler vardı ve iriceydi. İlk gördüğümde çok korkmuştum ama ayağının halini ve acı çektiğini görünce yardım etmek istedim ama korkudan yanaşamadım. Ağlar gibi uzaklaştı yılan. Ben anneme 'anne nolur evimize gidelim bu eski evimize kalmayalım diyordum ve annem de olur artık bu eziyeti çekmemi gerektirecek bir durum yok diyordu ve annem de hüzünlüydü.
Allah razı olsun şimdiden, selametle..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,Kardeşim Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada görülen yılanın rengi, cinsi, büyüklüğü, davranışı, rüyada meydana gelen ısırması, sokması, ölümü gibi faktörlere bağlı olarak yorumu yapılır.
Rüyada yılan görmek;
gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara,(insanın en büyük düşmanı kendi nefsidir )
doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere,hastalık ve kederi anlattığı gibi, düş kırıklıklarının da işaretçisidir...
Bazen de gizli düşmana veya cimrilik gibi kötü huylara sahip bir arkadaş edineceğinize işaret eder.

Evde yılan olduğunu görmek;
bir sıkıntı yaşayacağınıza ve gizli düşmanınızın aileden biri olduğuna,yada;hayalperest yada kavga içgüdülerini işaret eder.İster hayalperest, isterse kavga içgüdüsü hangisi olursa olsun her an evde tartışma yaşanmasına yol açabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı işaret eder.

Rüyada büyük yılan görmek; güç ve kuvvete...küçük yılan zayıf düşmana
Samimiyetine güvenmediğiniz insanlardan uzak durun..

Yeşil yılan görmeniz;
Dönüşüm, bilgi ve bilgelik şifa ,deva bir arayişi temsil eder.
.
dünyaki hiçbirşey size gerçek mutluluğu tattırmaz, tam tersine Allah'ın rızasına uygun yaşamadığınız her dakika azaba bir adım daha yaklaşır..

Dost görünümlü yılanlardan uzak durun; sonradan hesap yaptığınızda gönül tefecilerini farkedersiniz yoksa....Başkalarının sorun ve dertleri ağırlığı altında ezilmeyin..
Selametle..

kuzan15

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yılandan korkmak

Rüyada yılan ve leopardan korkmak.
Selamun aleyküm. Rüyamda leopar gördüm, evcilleşmiş ve bana bakıyordu, korktum. Daha sonra ağaca çıktım, ağaçta garip birşeyler vardı, elimle dokundum ve baktım ki yılan. Yılan canlı canlı süzülüyor dallarda, sağa sola baktım her yer yılan. Yılanların her biri farklı renkte, sürekli etrafımda dönüyorlar ama beni ısırmıyorlardı, korktum aşağı indim. Yeşil bir yılan da aşağıya indi, rüyam burada bitti. inşallah hayırlara vesile olur, hayırlı günler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,Kardeşim Gönül dostum,Rüyaniz Hayr olsun..inşallah hayırlara vesile olur..

Rüyada leopar görmek;
bekarlar açısından evlilik ,evliler için yeni bir iş fırsatına sizin gibi gençlere ise nefis ile imtihana işarettir.
Leopar,Sinsi, hilekâr ve yırtıcı aynı nefis gibidir..
Siz yılan ve leopardan korkmayın!!Siz kendi içinizdeki hayvandan korkun....

yaşınız genç,belki benim tahmin ettiğim mertebede bile değilsiniz.fakat ben yazınızı okuyunca aklıma ilk gelen mertebede bulunduğunuzu varsayarak yazmak istiyorum.bulunduğunuz yer o kadar kaygan ,imtihan dolu o kadar tehlikeli bir yerki, burayı bir kul yalnız başına geçememiş...
ALLAHIM,beni nefsimin eline bir an olsa da bırakma..
Ey Allah’ım beni Senden ayırma,yoksa nefsime yem olabilirim...

ışık gibi görünen,lakin karanlıklardan daha zifiri karanlık olan bu mertebeden çıkamazsanız.aksine karanlığa daha gark olursunuz,en önemliside karanlığın en dibindeyken,kendinizi aydınlıkta sanabilirsiniz.
dua edin,bende sizin için dua edeceğim.
hangi mertebedemisiniz...? nefsi mülhime.

Rüyada yılan görmek;
gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara,(insanın en büyük düşmanı kendi nefsidir )
doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere,hastalık ve kederi anlattığı gibi, düş kırıklıklarının da işaretçisidir...
Bazen de gizli düşmana veya cimrilik gibi kötü huylara sahip bir arkadaş edineceğinize işaret eder.

Rüyada büyük yılan görmek; güç ve kuvvete...küçük yılan zayıf düşmanaSamimiyetine güvenmediğiniz insanlardan uzak durun..

Yeşil yılan görmeniz;
.
dünyaki hiçbirşey size gerçek mutluluğu tattırmaz, tam tersine Allah'ın rızasına uygun yaşamadığınız her dakika azaba bir adım daha yaklaşır..

Dost görünümlü yılanlardan uzak durun; sonradan hesap yaptığınızda gönül tefecilerini farkedersiniz....Selametle..

https://www.islamiforumlar.net/genel-islami-paylasimlar/33838-nefis-ve-makamlari.html

kuzan15

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ve Aleykümselam ,Kardeşim Gönül dostum,Rüyaniz Hayr olsun..inşallah hayırlara vesile olur..

Rüyada leopar görmek;
bekarlar açısından evlilik ,evliler için yeni bir iş fırsatına sizin gibi gençlere ise nefis ile imtihana işarettir.
Leopar,Sinsi, hilekâr ve yırtıcı aynı nefis gibidir..
Siz yılan ve leopardan korkmayın!!Siz kendi içinizdeki hayvandan korkun....

yaşınız genç,belki benim tahmin ettiğim mertebede bile değilsiniz.fakat ben yazınızı okuyunca aklıma ilk gelen mertebede bulunduğunuzu varsayarak yazmak istiyorum.bulunduğunuz yer o kadar kaygan ,imtihan dolu o kadar tehlikeli bir yerki, burayı bir kul yalnız başına geçememiş...
ALLAHIM,beni nefsimin eline bir an olsa da bırakma..
Ey Allah’ım beni Senden ayırma,yoksa nefsime yem olabilirim...

ışık gibi görünen,lakin karanlıklardan daha zifiri karanlık olan bu mertebeden çıkamazsanız.aksine karanlığa daha gark olursunuz,en önemliside karanlığın en dibindeyken,kendinizi aydınlıkta sanabilirsiniz.
dua edin,bende sizin için dua edeceğim.
hangi mertebedemisiniz...? nefsi mülhime.

Rüyada yılan görmek;

Rüyada büyük yılan görmek; güç ve kuvvete...küçük yılan zayıf düşmanaSamimiyetine güvenmediğiniz insanlardan uzak durun..

Yeşil yılan görmeniz;
.

Dost görünümlü yılanlardan uzak durun; sonradan hesap yaptığınızda gönül tefecilerini farkedersiniz....Selametle..

https://www.islamiforumlar.net/genel-islami-paylasimlar/33838-nefis-ve-makamlari.html

teşekkür ederim gönül dostum allah razı olsun. o kadar yazıyorsun yoruyorum seni kusura bakma hakkını helal et. tekrar teşekkürler. ben de dua edeceğim sana . Allah a emanet ol .

berat1983

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yılan görmek

Selamün Aleyküm; Rüyamda bizim evin bodrumunda bulunuyordum. Beyaz bir yılan görüyordum. İlk önce bu yılanı ip sanıyordum ama biraz yaklaştıkça fazla büyük olmayan beyaz bir yılan olduğunu fark ediyordum. Hemen amcamın oğluna sesleniyordum ama sesimi alamıyordu ve yılan bodrumun içinde kayboluyordu. O yılanı bulmak istiyordum onu arıyordum. Onu bir iki defa daha buluyordum ama tekrardan kayboluyordu. Bodruma benim tavuk ve civcivlerim de geliyordu. Yılanı öldürmek istiyordum. Çünkü civcivleri de yerdir. Biraz zaman geçtikten sonra 9-10 yaşlarında küçük bir kız akrabamız yılanı öldürmüş elinde getirip bana verdi. Ben de onu yere atıp kafasını ezdim. Evet beyaz bir yılandı. Daha sonra bir odun yardımıyla onu alıp uzak bir yere fırlatıyordum.

Hayırlı çalışmalar hocam.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,Kardeşim Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada görülen yılanın rengi, cinsi, büyüklüğü, davranışı, rüyada meydana gelen ısırması, sokması, ölümü gibi faktörlere bağlı olarak yorumu yapılır.
Rüyada yılan görmek;

Rüyada beyaz yılan görmek;
bereket, iyileşme sembolü olarak kabul görür. Batı kültüründe ise rüyada beyaz yılan görmek olumsuz
tutumların değişmeye başladığını simgeler.

size yapılmak istenen bir iyiliği, yardımı veya faydası dokunacak bir şeyi reddettiğinizi işaret etmektedir.selametle..
.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm gönül dostum,

Rüyamda peşimde siyah bir yılan var peşimden geliyor sonra ise odama gidiyorum orayada geliyor annem bir şey olmaz diyor yatağıma oturuyorum gelip sol ayağımdan sokuyor bir şey hissetmiyorum anneme diyorum anne soktu o bir şey olmaz diyor sonra ise gidip bi sefer sag ayagimi sokuyor annem yine bir sey olmaz diyor bakiyorum sag ayağıma yılanın soktugu yer beyazliyor elimoz uzatiyorum kagit gibi olmus deriyi kaldiriyorum altta yeni bir deri var.beyazlamis olan deriyi elime alıyorum ceviriyorum bir bakıyorum arapca bir dua yaziyor sonra ise uyaniyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
rüyada yılan görmek;
görülen yılanın renk ve büyüklük gibi fiziki şartları ve rüyada gördüğünüz durumu göz önüne alınarak yorumlanır.

Rüyada yılan görmek;

"anne soktu o bir şey olmaz diyor "
Selamun kavlen min Rabbi'r-Rahim
Vesvese, evham dan ,yerli yersiz düşüncelerden ,psikolojik sorunlardan ,depresyon kurtulmak İçin Allah’a Dua Edin .

Kullarım, beni sana soracak olurlarsa, gerçekten deben pek yakınım (Karîb). Bana dua ettiği zaman dua edenin çağrısına cevap veririm.2 Bakara Suresi Ayet 186

Dua mana itibariyle çağırmak, seslenmek, istemek; yardım
talep etmek gibi anlamlara gelmektedir. Dua kulun Allah’a
olan bir yönelişidir.
Dua kul üzerinde psikolojik manada bir. rahatlama, huzur ve gönül tatmini doğurur. Duada Allah ile kul arasında bir vasıta yoktur. Kul, Yaratanına halini arz eder ve niyazda bulunur. .selametle..

Jan_

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm
Bugün sabaha karşı bir rüya gördüm haykırdım inşallah.
Köydeki evimizdeyiz (ailecek ordayız galiba) hepimiz eskisi gibi mutlu sakin ve huzurlu görünüyoruz sanki hayatımızda yaşadığımız tüm acıları unutmuş gibiyiz. Köyümüzde her zamankinden farklı bir hava var (bir zaferi elde etmiş gibi, hani olurya savaş filmlerinde savaş bittiği zaman herkeste bir dinginlik olur ya rüyam da da aynısı vardı.

Benim evde canım sıkılıyordu ve tarlaya gidiyorum, yolda giderken nerden geldiğini, tam olarak görmediğim bir hayvan beni ısırıyor (aynı sakinlik üzerimde) Ve ben alışılmışın dışında sadece ağlayıp sızlayıp bir hayvan beni ısırdı ve bu yılandı diyorum (ısırırlen görmüyorum yılan olduğunu sadece hissediyorum) imdadıma Abi'm yetişiyor ve Abi'min üzerinde asker kıyafet var, çok güçlü özel bir komutan gibi görünüyor Abi'm. Beni kenarda beklettip yılanı bir çırpıda buluyor ve orta büyüklekteki yılanı kafasından 2 ye bölüyor bi kerede. Sonra beni Köyde jandarma Karakolu'na götürüyor çıkma yasağı olmasına rağmen kızkardeşimi yılan soktu tedavi olması gerek diyor. Oradaki görevli bir asker benim ayak parmaklarıma bir şey sürüyor ve merak etme yılan nereye sokmuşsa iyileşeceksin diyor. Eve dönüyoruz, annemin yanına gidiyorum ve korkuyla beni yılan soktu diyorum. (Üzülüp bağırıp çağırıyor ve bana kızıyor yılan nerdeydi seni soktu) annem rengini şeklini felan sorarken
O sıra akşam gördüğüm rüya aklıma geldi ve rüyamda beraber anlatmaya başladım rüyam da gördüğüm yılanın aynısıydı "toprak rengindeydi" onun bir açığı işte.

Rüyam da gördüğüm rüya şöyleydi ben çamurdan yapılmış evimizde otururken yukarıdan, direklerin arasında bir yılanın dolandığını görüyorum bana sinsice bakıyordu. Açık kahve(koyu ten gibi) üzerinde beyaz daireler vardı. Kafasını bir düşman gibi kaldırıp indiriyordu

Çok uzattım farkındayım, gördüğüm şekilde en iyi anlatabilmek için uzun uzun yazdım. Hakkınızı helal edin ablacım. Hayırlı günler.
(Yılanın rengini çok beğenmiştim )

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
rüyada yılan görmek;

Rüyada yılan görmek;

Vesvese, evham dan ,yerli yersiz düşüncelerden ,psikolojik sorunlardan ,depresyon kurtulmak İçin Allah’a Dua Edin .

Rüyada köyde ki evinizde olmanız ;
şu anda gerçek hayatta şehir yaşamının zorlu şartlarının sizi yormuş olduğunu, bu karmaşadan kaçmak, bir süre uzaklaşmak, kendini emniyette hissederek kafanız dinlemek huzur, mutluluk, sakinlik istediğini temsil etmektedir.

Rüyada yılan görülmesi;
rüyayı gören kişi için bu dört konudan biri hakkında bilgi verir;
1. gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri gösterebilir,
2. ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara delalet edebilir, 3. doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya işaret edebilir,
4. yaşam enerjisi ve sağlık konusunda güzel gelişmelere işaret edebilir

Rüyada yılan ısırması;
gerçek yaşamınızı gözden geçirip, sizi yaşama sevinci, öğrenme ya da yeni şeyler üretme konusunda sıkıntıya sokan etkeni bulup, sorunu çözmelisiniz.

Rüyada yılanı öldürdüğünü görmek;
Bazen Iyi bazende pek iyi bir şey değildir. Çünkü yılanlar, yaşam, gizli enerji ya da güçtür,yaşama sevincidir...Sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler.

Hepimizin korkuları var. Bundan doğal ne olabilir, kendinizi yalnız hissetmeyin.Korku da bir duygu, var, önce bunu kabullenin. İnkar edip görmezden gelmeyin ,en tehlikelisi bu. Bastırdıkça daha çok büyütürsünüz.
Korktuğunuz şey her ne ise önce kendinize itiraf edin, yüzleşin, kabullenin ve bir Çözüm bulun..
Korkularınızın, sizi esir almasına izin vermeyin. İstediklerinize, hayallerinize odaklanın, korkularınıza değil.
Allah`a güvenin selametle..

Jan_

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Teşekkür ederim "gönül sızım" ablacım.

yasemin3754

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm..
Hayırlı günler öncelikle. Rüyamda Büyük bir yılan gördüm piton yılanı gibi. Yılan bana sarılmış boynumda, kollarımda dolaşıyor ve ben bu tavırlarından beni ne kadar çok sevdiğini anlıyordum. Bana güzel şeylerden bahsediyordu sanki. Ve artık ayrılma vakti geldiğinde kalbimi açmamı, ağzından kalbime imanla ilgili şeyler akıtacağını söylüyordu. Ardından ayrılmadan önce birbirimizin vücuduna bal sürdük. Rüyam genel anlamıyla bu şekilde.. Bu işe vakıf olmayan insanlara yorumlatmak istemedim rüyamı.. Yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz. Allah razı olun. Selamün aleyküm...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam,Hayırlı günler Rüyanız Hayr olsun.
rüyada yılan görmek;

Rüyada yılan görmek;

Yılanın büyüklüğü yaşadığınız ,yaşayacağınız dönüşümün büyüklüğünü göstermektedir.

"Ve artık ayrılma vakti geldiğinde kalbimi açmamı, ağzından kalbime imanla ilgili şeyler akıtacağını söylüyordu"
Güç,kuvvet büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifadesi olup hayırlı bir rüyadır ancak bunu çok az kişi bilmektedir. büyük yılanlar; dönüşüm, bilgi ve bilgelik şifa temsil eder.

"Ardından ayrılmadan önce birbirimizin vücuduna bal sürdük."
O kimsenin durumu iyileşir,şifa,deva doğal, bitkisel ,rahmani tedavi....

yasemin3754

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun tekrardan.. Konuya vakıf olan bir insandan yorum almak beni çok memnun etti. Tekrar Allah razı olsun...

Hüda

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm, rüyamda siyah, küçük bir yılan gördüm. Okuldaydım, okulda hocam ve arkadaşlarım bana kötü davranıyordu, bende üzülüyordum. Sınıfta hepimizin bir yılanı vardı. Ben arkadaşlarımla öğlen yemeğine gittiğimde elimde yılanım vardı. Ben ondan korkuyordum ve poşetle tutuyordum. Ikide bir de yere atıyordum. Sonra yılan kaçtı. Arkadaşıma o senin yılanın kaçıyor dedim. O da bana hayır o senin yılanın dedi. Yılan öldü, onu almaya korktuğumdan dayım aldı ve çöpe attı. Tam olarak hatırlamıyorum ama rüyamda namaz kılmayı da tekrarlıyordum. Aslında bu aralar okulumu değiştirmeyi düşünüyorum. Ama emin olamıyorum ya mutlu olamazsam düşüncesiyle. Çünkü gitmek istediğim okul imam hatip lisesi. Uyumadan önce Rabb'ime dua etmiştim. Doğru olanı bana göster diye. Ilgisi var mıdır? (Önceki mesajım cevaplamadı kurallara uymadım diye inşAllah bunda uymuşumdur)

DeqGishik

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yılan görmek ne demektir? Rüyamda üç tane zayıf yılan gördüm. Renkleri kahve, belimden bacagıma giriyolar, sonra ayagımda bot varmış ayagıma giriyorlar çekiyorum tektek ama çıkmıyorlar rüyamı yorumlarmısınz çok korktum.

Üst Alt