• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kendini bekar görmek

HicranN

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm. Ben evliyim kendimi hep bekar olarak görüyorum. Biryerde oturuyorum, boynumu büküyorum diyorumki 30 yaşıma girdim halen bir isteyenım yok evde kaldım diye üzülüyorum. Şuan istanbuldayım hep köyümde dedemlerin evine giderken görüyorum kendimi, dedem vefat etti. Birde sunu ögrenmek istiyorum bir iş icin (İstihare Namazı ) na niyet ettim üç gundur devam ediyorum ama rüyamda birşey görmüş degilim. Bunun hakkındada yorum yaparsanız memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
aleyküm selam Hayirdir insallah..
Evli bir kadın kendini bekar olarak görürse saflık, arınma göstergesidir..

HicranN

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun kardesim birde İstihare Namazını tamamladım rüyamda abimi (kardesimi) birde ölmüş bir adamı beyaz gömlek giymiş olarak gördüm bunu hayra yoruyorum.Acaba diyorum bu iş olacak beyaz veya yesil görecem diye umutlanıp uyudum psikoljik olarakmı rüyama öyle girdi diye düşünüyorum sizin fikriniz nedir

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
cumlemizden kardesim.. Hayirdir insallah..
Rüyada abi görmek; aileye ve fedakârlığa dalalet eder.
mal ortaklığı, olarak da yorumlanır. Bir diğer deyiş ile rüyada erkek kardeş görmek, dost ve akrabalarınızdan göreceğiniz iyiliği ve yardımı ifade edebilir.

"ölmüş bir adamı beyaz gömlek giymiş olarak gördüm "
umudunuzu yitirdiğiniz,bir konu, bir işin yeşereceğine delalettir.. Rabbim her seyin en iyisini bilir...
Selametle...

duaa..

HicranN

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun kardeşim. Evlendıgım ilkgünden buyana bugun ilk defa rüyamda yaşlı hasta bir adamla evli oldugumu gördüm ona hizmet ediyorum nasıl yorumlarsınız

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Cumlemizden kardesim..Hayirdir insallah..
"rüyamda yaşlı hasta bir adamla evli oldugumu gördüm ona hizmet ediyorum "
o kimsenin eşinde vücudunun sıhhatte ve dininin ,ahlaki noksan olmasına ve kendinizde 'sabırsız' lik sifattiniza isaret eder...Rabbim en iyisini bilir biz bilemeyiz..

ayrica;Sıkıntıya katlanmadan rahata erilmez. Bir işten beklenen iyi sonucu,Emeksiz yemek olmayacağı gibi sıkıntı çekilmeden de rahata kavuşulmaz...
Hiçbir nimete, zahmet çekilmeden, emek verilmeden, özveriye katlanılmadan kavuşulamaz...

Hastalıklar,Sıkıntılar kimine rahmet kimine zahmettir...
SABIR ve Hizmet bir zahmet iki rahmettir...

ANLIYANA...Selametle...

HicranN

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun kardesim o kimsenin derken benimmi yoksa evli oldugum kişininmi anlayamadım

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Bunu ancak rüyanin sahibi .bilir Ben bilemem....
Hayat..ölüm ve evren. Hayatı sevmeden evreni sevmesini bekleyemezsin bir insandan.
Evren demek makro insan demek. İnsanı sevmeyenden evreni sevmesini bekleyemezsin.

Yükselmeye zıpladıkça batıyorsun, en iyisi ayaklarını bas toprağa. Tadını çıkar ve deki başım da sendin sonum da sen olacaksın. İşte öylece sev onu.
Sadece sev çünkü o sensin sen O ahiret dünya yoldaşin....kiymettini anlamak icin kaybetmeyi Bekleme...

hayat mı zor olan yoksa biz mi onu zorlaştıriyoruz...? Evet biziz onu zorlaştıran. Aslında anormal olan da bu.
Suçluyu gösteren okların bizi işaret etmesi...

Beni hayat değil,hayatımın içine edenler bezdirdi, bu yüzdendir keskinleşmelerim ve gözyaşlarımı içeme akıtmalarım...
Ne garibtir ki,canımı yakanların canı yanınca yine ilk koşan olmaklığım.
Ama hiç birşey eskisi gibi olası değildi de sadece vicdanımın sesini dinlemek...el uzatmalarım...
Ya ben garibim ya hayat,çözemedim ve dahi buraya alışamadım gitti...
ufak bir YAZI kissadan hisse.. selametle...

HicranN

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Yüregine saglık kardesim Allah razı olsun sadece tek bir kelime diyorum tüylerim ürperdi

Üst Alt