• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada cumhurbaşkanı görmek

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam Rüyas Hayr olsun..
Rüyada Cumhurbaşkanın görmek;
iş hayatında çok iyi ve çok güzel yerlere gelineceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve Maddi, Manevi huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine tabir eder.

Yeter ki;sabırli, Olgun ve çalışkan olun!! bilgi, görgü ve hoşgörü bakımından gereği kadar gelişmiş olun..Olgun olabilmek;olgunluk, içinde aklı da barındırır...
Susmak olgunluk değildir. gereken tepkiyi gerektiği yerde gerektiği kadar vermektir...
tecrübesizlikten kaynaklanan sabır eşiği, bazen olgunlukla karıştırılabilir.
Oysa gerçek olgunluk, bilinçli sabırdır.
ismim;Nur.......selametle.

Muamma6

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selâmün Aleykum.
Rüyamda kalabalık bir alan oluyor ve sanırım 23 nisan etkinikleri gibi. Şuan ki yonetimde olan devlet büyükleri sahnede oluyor. Sonra bir arkadasla bizde onların yanına gidiyoruz. Cumhurbaskanimizla karşılaşıyoruz gözüme genç gibi geliyor, fotoğraf cekiliyoruz. Sacimdan tutuyorlar egiliyorum, durun üzerimi bozuyorsunuz diyorum kameralar cekiyor o arada. Sonra sahneden iniyorum, babamlarin yanına gidiyorum onlara selfi cekindigimiz fotoğrafları gösteriyorum ve tv gibi değil daha zayıf ve genç duruyor yakından diyorum Cumhurbaşkanımız için.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selâmün Aleykum.
Rüyamda kalabalık bir alan oluyor ve sanırım 23 nisan etkinikleri gibi. Şuan ki yonetimde olan devlet büyükleri sahnede oluyor. Sonra bir arkadasla bizde onların yanına gidiyoruz. Cumhurbaskanimizla karşılaşıyoruz gözüme genç gibi geliyor, fotoğraf cekiliyoruz. Sacimdan tutuyorlar egiliyorum, durun üzerimi bozuyorsunuz diyorum kameralar cekiyor o arada. Sonra sahneden iniyorum, babamlarin yanına gidiyorum onlara selfi cekindigimiz fotoğrafları gösteriyorum ve tv gibi değil daha zayıf ve genç duruyor yakından diyorum Cumhurbaşkanımız için.
Kudrete, üne işarettir.

Üst Alt