• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çocuğunu kaybetmek

B

bilgehan

Kayıtsız
Misafir
islami rüyada çocuğunun kaybolduğunu görmek kaybettiğini görmek, rüyada çocuğunu kaybetmek ve sonra bulmak, rüyada tabiri çocuğunu kaybetmek, islami rüya tabirleri rüyada kendi çocuğunu kaybetmek
rüyamda çocugumu kaybolmuş gördüm

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleykum Göktürk imparatorlarından bilge Kisi Hos geldiniz...ruyalari da Hayat gibi hep Hayra Yormak gerekli..Hayir olur ins.
Ruyalarin Yorumu ayni hayattaki yasantimizin baska bir formul ile mana elbisesi giyiminde bizlere bir mesaj verme..iletisim gibi bir sey...
Bazen Ruh, kader levhasından yansıyan bazı olayları bu menfezden görür... Bazen olaylar aynen seyredilir...
Bazen de, hayâlimiz bu mânalara sûret giysileri giydirir...
iste bu suret giysilerinin manasini bilmek gerekli..
mesela çocuk nedir?Dünyanın süsü , neşesi ve imtihan vesilesidir..
bildiginiz gibi Kiz ve erkek cocuklari farkli tabiat ve mana ve hikmet dir...
Bunu da goz onunde tutmak gerekli...
ruyayi goren anne mi yoksa Baba mi? yoksa daha hic cocugu olmiyan veya cocuk ozleminde olan biri mi? iste butun bunlar goz onune alinarak..
Rabbanî lâtife” diye nitelenen insanî duygu ile “Misâl âlemi” arasında bir penceresinden ..Gonul gozu ile bakilarak..
ve insan da şaika denen bir his ile ruyalar ehli tarafindan tabir edilmeli...
Hayra yoralim hayra ciksin diyelim.. Selamet ile Hayra kalin efendim...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
rüyada çocuğunu kaybettiğini görmek,
elem ve hüzünden sonra ferahlık ve sevince işarettir.

HicranN

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada çocugun olmasi ve kaybolmasi

Selamün aleykum kardesim , ruyamda ikinci çocugum olmuş,evin içinde emekliyor ellerinden tutup yürütüyorum, eve birisi geliyor onunla konusurken cocugu kaybediyorum.Diger odalara bakiyorum esime kizima soruyorum orali olmuyorlar, neyse gelir şimdi diyorum. Nasil yorumlarsin kardesim.Selametle...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun....rüyada olan çocuğunu mu yoksa olmiyan çocuğunu mu kaybettiğini görmek;Yorumu farklidir...
Rüyada bir şeyi kaybettiğini görmek, geçmişte yaşadığınız günleri özlediğinizi belirtir.

Rüyada olan çocuğunu kaybettiğini görmek;endişe ettiğiniz bir konuda; sabır ve sebat edebilirseniz;ferahliga, sevince ve yüceliğe işaret eden bir mahzunluktur.

Rüyada olmiyan çocuğunu kaybettiğini görmek;2.çocuğa Ruhen,Finansal ,Fiziksel olarak yeni bir hamilelik ,yeni bir çocuk sürecine hazır mısınız?
Endişe ve kararsızlık, belirsizlik olmasina yorumlanir..
eşiniz , kiziniz istiyebilir ya da istemiyebilir..ama Sizin korku ve bazi Endişeleriniz varsa bu bilinçaltında bastırdığınız bu duygularin yansimasi da olabilir..
Her yeni bebek, aile karışımına yeni bir madde ekler. Bu da ana-babanın birbiriyle ve çocuklarıyla olan ilişkilerini olumlu yada olumsuz etkiliyebilir bundan dolayi ;
Ebeveynlerin ortak karar almaları gerekli...

Hamilelikte kürtaj düşünen bazi kadinlar aklı ile vicdanı arasında sıkışan kalan Ruh ve Nefisden esinlenen bir uyari rüyasidir!!
Bu tip Rüyalari geçmişte çocuğunu aldıran ,kürtaj yapan yada bir şekilde istemeden de olsa bir Anlik öfke yada korku ile Bebeğinin
düşmesine sebep olan annelerin vicdan azabindan kaynaklanan bir bilincalti Rüyasidir..
Hakkınızda hayırlısı selametle
..

Üst Alt