• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada abi görmek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
rüyada abi görmek islami, rüyada ağabey görmek, rüyada abisini görmek, rüyada abiyi görmek
Rüyada abi görmek genel anlamda aileyi ve güven duygusunu ifade eder. Aile fertlerinizden göreceğiniz bir yardım, iyilik, destek veya onlardan alacağınız güzel bir haber olarak yorumlanır. Bir bayanın rüyasında abisini görmesi; beklemediği bir yerden gelecek olan ve sıkıntılarını hafifletecek yardım veya iyilik olarak tabir edilmektedir.

Burada okuduğunuz "rüyada abi görmek" tabiri, genel ve yüzeysel olarak yorumdur. Bu nedenle gördüğünüz rüyayı, rüyanızdaki diğer olaylar ve kişileri de dikkate alarak değerlendirmeniz gerekir. Rüyanızdaki diğer unsurlar, manayı tamamen değiştirebildiği gibi, size verilmek istenen mesajı yanlış anlamanıza da sebep olabilir. Bundan dolayı rüyanızı, bu konuda deneyimli ve bilgili birine yorumlatabilir, rüyanızın gerçekte size ne anlatmak istediğini, vermeye çalıştığı mesajı veya bilinçaltı bir rüyamı olduğunu anlayabilirsiniz.

İçeriğinde abi bulunan veya bununla ilgili bir rüya gördüyseniz, önce kuralları okuyup daha sonra bu konunun altına rüyanızı ayrıntılı olarak yazıp yorum isteyebilirsiniz.

emıll

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ağabeyimle münasebette bulunmak.
rüyada abi görmek islami rüyada ağabey görmek rüyada abisini görmek rüyada abiyle münasebette bulunmak rüyada abinin avret yerini görmek rüya tabiri
Selamünaleyküm
Rüyada ağabeyimle onun evinde münasebette bulunuyorum. Hanımı ev temizliğini bitirip yanımıza geliyor. Bizi öyle görüyor ve neden beni beklemediniz diyor.Daha sonra küçük oğlu geliyor.Ağabeyimin avret yerini görüyor.Bende ne yapıyorsun çocuk görüyor deyince üstünü örtüyor.

Allah'a emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Ağabeyiniz ile olan yakınlık ve bir Aile sırrıniz Abinizin Hanımıni rahatsiz ediğine yorumlanir...
Abiniz, ailesi ile aranızdaki ilişki de dengeli ve adaletli olun..
yoksa araya kara kedi(Kıskançlık )girip abinizi ve küçük oğlunu kaybedebilirsiniz...
Allah'a emanet olun.

Tuğba

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada abimi görmek

Selamün aleyküm,hayırlı günler dilerim ablacım. Rüyada abimi gördüm. Hoşlandığım bir çocuk var ama sadece bu kadar, rüyamda o bizim eve geliyordu sonra birlikte dersaneye gidiyorduk, yan yana yürürken baktım annem koşa koşa yanımıza geldi ve abin şimdi beni aradı sizi el ele görmüş çok kızdı, abin herkesin toplanmasını istedi dedi. bende anne yok öyle birşey yan yana yürüyoruz sadece dedim, arkadaşım da şaşırdı sonra biz yürümeye devam ettik. Akşam oldu küçük büfeye girdik orası onun babaannesine aitmiş, içeri girdik meraba babaanne, dede dedi, bende selam verdim, dede pek kendinde değil gibiydi televizyon vardı ve onun kumandasıyla televizyonu açmaya çalışıyordu ama kadın çok tatlı ve cana yakındı. Sonra bir anda bir arabanın önndeydik abimde vardı ama yüzünü görmüyordum, biz abime açıklama yapıyorduk yanlış anladın falan diye arkadaşımda konuştu kendini savundu biraz. Bukadar teşekkür ederim şimdiden.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,hayırlı günler Gönül Dostum..Rüyaniz Hayr olsun..

Rüyada abi görmek;
genel anlamda aileyi ve güven duygusunu ifade eder. Aile fertlerinizden göreceğiniz bir yardım, iyilik, destek veya onlardan alacağınız güzel bir haber olarak yorumlanır.
Bir bayanın rüyasında abisini görmesi; beklemediği bir yerden gelecek olan ve sıkıntılarını hafifletecek yardım veya iyilik olarak tabir edilmektedir.
Ayrica Ağbinizin ,arkasından iş çevirmeyin...yoksa gereksiz sıkıntı ve korkuya da yorumlanabilir
Hayırlı,huzurlu günler dilerim..

acilangul1

sabrisengul

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm hocam bu ilk rüya tabiri isteğim olacak şimdiden Allah razı olsun.Rüyamda abim sırtı bana dönük şekilde evin çıkış kapısının karşısında benim lacivert renkte olan ceketimi giyiyor. Kolları kısa geldi diyorum kendi kendime. Hayrolsun inşallah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada abi görmek;
genel anlamda aileyi ve güven duygusunu ifade eder. Aile fertlerinizden göreceğiniz bir yardım, iyilik, destek veya onlardan alacağınız güzel bir haber olarak yorumlanır.

"Rüyamda abim sırtı bana dönük şekilde evin çıkış kapısının karşısında "
iki şekilde yormlanabilir..
-aranızdaki mesafe, kırgınlık ,bir küskünlük olmasi..
- abiniz ,sırtını size dayamış,sizden yardim,destek beklemesine yorumlanir..

Rüyada lacivert ceket görmek;
korumacı kişiliğiniz ile çevreniz tarafından daima itibar gördüğünüzü ifade eder.

"benim lacivert renkte olan ceketimi giyiyor."
size özendiği zamanlar olduğu ..sizn sayenizde itibar gördüğü..

"Kolları kısa geldi diyorum "
bazı konularda eksikliği belirtir...selametle...

i.yilmaz_1143

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Abi Görmek

Selamun Aleykum, rüyamda abimi telefonla konuşurken gördüm ve telefonu kapattığında bana kızdı. Sonra abime bir şey söylemeden başka bir odaya geçip oturdum. Şimdiden yorumlarınız için Teşekkür Ediyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Her insan, rüyalar vasıtası ile, can'ıyla bağlantı halinde. Eğer biraz tefekkür ederse bir bakıyor ki Rüyasi,
bir davranışı ile ilgili uyarıları, düzeltmeleri gelmiş.
her Rüyanin cevabida Yorumu kendi yaşantınız içinde olduğunu unutmayınız..Rüyaniz Hayr olsun..

Rüyada abi görmek;

"rüyamda abimi telefonla konuşurken gördüm ve telefonu kapattığında bana kızdı"
ağbiniz ile aranızda ki mesafe, iletişim ,sorunlar, kırgınlıklar,Yanlış Bilgilendirmler,yanlış anlaşılma hakkinda bilgiler vererek yorumlanir...

Gerçek hayatta Erkek Kardeşler arasında inanılmaz bir güçlü bağ vardır,bu bağın hakkını vermek gerekli. Allah’ın bize verdiği bu güzel özelliklerin hakkını veremediğimiz veya araya mesafe koyduğumuzda araya fitne yapan insanlar girebilirler ve sonuçta bunlar rüyalarda çeşitli senaryolarla karşımıza çıkar...
Sevdiklerinizi kendinize yakın tutun kendinizi daha da yakın. İçinizdeki ışığı yakarak sevdiklerinize bakın......

selametle Hayırlı cumalar.

arslan27

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm, hayırlı günler inşallah. Ben rüyamda bekarlıkta yaşadıgım evin kapısının önünde abimi görüyorum. Abim bana bakarak 1 tl veerirmisin diyor bende cebimden çıkarıp 4 adet 50 krş halinde 2 tl veriyorum.. Yalnız rabbimden bir süredir istedigim birşey var maddi anlamda ve her gece yatmadan bunun olması için uzunca dua ediyorum, bununla alakası varmı bilemedim ama belirtmek istedim yorumlarsanız sevinirim.. Allah razı olsun..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam, hayırlı günler, inşallah rüyaniz hayr olur.
Veren el alan elden hayırlıdır ...

Rüyada abi görmek;
Aileyi ve güven duygusunu ifade eder. Aile fertlerinizden göreceğiniz bir yardım, iyilik, destek veya onlardan alacağınız güzel bir haber olarak yorumlanır.

Rüyada para görmek;
güven, öz değer, başarı ya da maddi değerleri temsil eder. Genellikle insanın gerçek yaşamında içinde bulunduğu ruh hali ile maddi konumu arasında bağları ifade eder ve para rüyaları dikkatle yorumlanmalıdır.

Rüyada bozuk para görmek ;
Rüyada görülen bozuk paranın tabiri gerçek yaşamda üzülmeye, bunalmaya, kedere ,iftira ve dedikoduyu çağrıştırmaktadır.etrafinizdaki kişiler ile sakin ve sabırlı, olmazsanız ,yaşayacağınız sorunlar ifade edilmektedir.

Rüyada ağbisine para verdiğini görmek;
gerçek yaşamda duygusal durumunuzu yansıtır,gereksiz konuşmalar ile abiniz ile aranızı bozmayın..
bazen de kendizi yetersiz görmeye yorumlanir..

Bütün mesele ,maddi manevi hazır olmakta..
Herşey zamanında ve yerinde olur.Her şeyin bir planı,zamanı ve mükemmel bir düzeni var..
Herşeyi doğru yapmaya çabalamak...
Bütün mesele hazır olmakta... Kaderimiz bize hazır olduğumuz şeyleri yaşatsın. Hazır olduğumuz herşeyi güzel yaşamak kaderimiz olsun.

Maddi yönden sıkıntılı bir dönem geçiriyor olabilirsiniz ama bu Ruh haliniz Size yardımcı olmuyor bilakis psikolojisini bozmakla kalmıyor, aynı zamanda bedensel,fiziksel sağlığınızı da bozabilir...
Önce Sağlık !! Önce Sağlık !!
sağlığınıza ve Ruh halinize dikkat etmezseniz strese bağlı ciddi bir hastalığa yakalanabilirsiniz ..
bu da bir şekilde,geçer ya Hu biraz tevekkül ...
Allah yar ve yardımcınız olsun Ayağını yorganına göre uzat...Selametle...

U

uurzturk

Kayıtsız
Misafir
rüyada abi görmek

Selaminaleykum. Öncelikle ruyama gecmeden abimle aramiz cok sicak degildir. Kendisi sehir disinda bulunuyor, yil icerisnde dört beş kez gelir.. Ruyamda aksam vaktinde ailemle otururken abim aniden kapidan girdi. Once annem babamla değilde ilk benimle tokalasti hosgeldin abi derken senin gelecegini biliyordum da bu kadar erken olacağını bilmiyordum dedim. Bunun uzerine benle defalarca gülerek tokalaştı ve cok mutlu oldu boyle soylediğim icin... Hayrolur insallah..Verdiğiniz emek ve ayirdiginiz zaman icin teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam, hayırlı günler, inşallah rüyaniz hayr olur.
Rüyada abi görmek ;
genel anlamda aileyi ve güven duygusunu ifade eder. Aile fertlerinizden göreceğiniz bir yardım, iyilik, destek veya onlardan alacağınız güzel bir haber olarak yorumlanır. Bir bayanın rüyasında abisini görmesi; beklemediği bir yerden gelecek olan ve sıkıntılarını hafifletecek yardım veya iyilik olarak tabir edilmektedir.selametle..

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda, nikahı bana helal olan tanıdığım tesettürlü bir kadını gördüm. Yürürken birden karşıma çıkıverdi, selam verdim, hal hatır sordum, ayak üstü biraz konuştuk, sonradan da bir yere oturup simit yedik çay içtik, o halde iken uyandım.
Neye yorumlayabilirim?

vendetlee

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleykum ben rüyamda abime vurmaya çalışıyorum ama işlemiyor, hiç birşey olmuyor. Abim 5 vakit namazında bir insan, gerçek hayatta lafla bazı ciddi saygısızlıklarım oldu acaba ondan mı bu rüyayı gördüm. Abim ALLAH tealanın dostlarından olabilir mi? sizin bir yazınızda ALLAH her aileden birini halife seçer demişsiniz bu abim olabilir mi? vesselam.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,hayırlı günler ,Rüyaniz Hayr olsun..
ALLAH her aileden birini halife seçer demişsiniz bu abim olabilir mi? SıR bunu ancak Rabbim bilir ben nerden bileyim ki...

Rüyada abi görmek;
beklemediğiniz bir yerden gelecek olan ve sıkıntılarını hafifletecek yardım veya iyilik olarak tabir edilmektedir.

rüyada abiye vurmaya çalışmak;
yaşadığın sıkıntıların sende önemli bir karamsarlık ve öfke duygusuna yol açtğını ancak bazı sebeplerle onları çözmek, onlarla mücadele etmek,ağbin ile iletişim kurmak, konuşmak gerekli...
insan hata yapinca ,kabul edip telafi etmesini bilmeli uoksa huzuru zor yakalarsınız..

İncitme!, İncittiğin Yerden İncinirsin..İncittiğinizden daha fazla kendinizi İncittirsiniz...

Boyunuzdan büyük işlere girişirseniz ayaklarınızın altına birini ,birilerini almanız gerekli... selametle..

hayatagulumse

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ağabeyi görmek

Selamun aleykum
Rüyamda, ağabeyimle birlikte İstanbul'daki eski evimizde yanyana uyuyorduk. Evimizin bahçesindeki gençlerlerin sesine uyandık konuşuyorduk sonra ben camdan baktım onlar uzun eşşek denen oyunu oynuyorlardı sonra ağabeyim yeter dedi.Yataktan kalktı cam açıktı sesini duydu birisi ve onlarda laf atmaya başladı atmaya başladı sonra agabeyim üstüne eşofman giydi ve dışarı çıkmak için hareket etti. Ben çok korkmuştum onu tutmaya çalıştım tam o sırada uyandim.
Şimdiden çok teşekkür ederim. ALLAH razı olsun .

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,hayırlı günler ,Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada abi görmek;
beklemediğiniz bir yerden gelecek olan ve sıkıntılarını hafifletecek yardım veya iyilik olarak tabir edilmektedir.

Rüyada abi görmek;
Rüyada abinizin haal ve durumu ile de abiniz hakkında bilgi verir.

"Ben çok korkmuştum onu tutmaya çalıştım"
ya abinizden sakladığınız bir sır var yada ağbiniz Öfkesini control etmesini bilmezse sonu iyi olmaz bu bir uyarı sanki Rabbim en iyisi bilir .

insanlar ile çekiştigin An-da neler kaybettitiğini,Susarak teffekür etse idin,kazan-an-lardan olurdun.
selametle
..
?⤵

hayatagulumse

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Çok teşekkürler ALLAH razı olsun bilgilendirdiginiz için

betull1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada abi görmek

Selamünaleyküm
Bir rüya gördüm hayır olsun, yorumlarsanız çok sevinirim.
Öncelikle gerçekte abim olmamasına rağmen rüyamda abim vardı. Rüyamda ailecek markete gitmişiz ama ablam gelememiş. Sebzelere bakarken bir kıza çarpıyoruz. O kızı görünce abim alt üst oluyor ve dışarı çıkıyor. Ben de ona bakmaya gidiyorum. Çakıllarla kaplı bir alanda bir kayanın üstünde oturuyor. Az ileride başka bir kayada da iki erkek oturuyor ve gülüyorlar. Ben abimin yanına gidiyorum. Abim çok üzgün görünüyor. Sonra bana elini uzatıyor, ben de elini tutup koluna giriyorum. O sırada kendimi çok huzurlu ve güvende hissediyorum. birlikte yürüyerek dışarı çıkıyoruz, arabaya biniyoruz. Arabada "o kız kim ki" gibi bir şey soruyorum, O da " o kız kötü, tehlikeli" gibi bir cevap veriyor. Şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Üst Alt