Resim ekleme resimli anlatım

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum ins. eklemeye calisacagim..da bir sey dikkatimi cekti.
Siteye ve Foruma resim ekleme ayri anlatilmis
Site ile Forum farkli bir olay mi dir ?ve bu ikisi arasinda resim eklerken aradaki Fark nedir?
Hay Allahim her kes gider mersine ben giderim tersine..
Dun 5 yasinda bir cocugu is yerime getirmisler acaba zeka geriligimi var diye? ufakliga sag elini uzatirmisin bebegim demis ve cocugun sag, sollunu bilmedigi icin
okumayi yani "b' ile 'd 'arasindaki farki anliyamadigi icin zekasindan suphe edildigini hemen anlamistim..
cocuklara ogretilecek ilk onemli bilgi Sag ve Sol kavramidir!
veya 5 yasindaki bir cocugun sag ayaginda hopla derken kas arasindaki denge ve olcuyu anliyan bu muhacir basit bir Yazi eklemekte aciz kaliyor Subhannalah..
her insanda sag ve sol organ vardir!ve ikiside daha guclu olmak ve butun sistemi kontrol etmek isterler o yuzden her zaman sadece tek bir organin sag veya solunu guclendirmek gerekli ki insan hayat denge sistemi yerli yerinde olsun..
ben de de sol anlayis ve idrak bu teknoloji ,arac, tamir vs. cook zayif olsa gerek...sırıtık.:,
O yuzden lutfen Sabrinizi olcer isem anlayisli olun...cddvb..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selamun Aleykum ins. eklemeye calisacagim..da bir sey dikkatimi cekti.
Sitteye ve Foruma resim ekleme ayri anlatilmis
Site ile Forum farkli bir olay mi dir ?ve bu ikisi arasinda resim eklerken aradaki Fark nedir?

Hay Allahim her kes gider mersine ben giderim tersine..

O yuzden lutfen Sabrinizi olcer isem anlayisli olun...cddvb..
Aleyküm selam kardeşim, hayır benim bildiğim kadanıyla siteyle forum arasında pek fazla bifark yok gibi,
sitelerde sadece site sahibi yazı yazar bilgi dağıtır vs yani üye kabul etmez, bizim sitemizde ise gönlü zengin kalbi temiz olan her ümmete ve temiz güzel paylaşımlara yer var, yani bizim site ile forum iç içe:D
Aynı konunun farklı başlıklarla anlatılmasının sebebi;
ilk konu 30-09-2011 de açılmış demekki o tarihlerde forum veribatın farklıymış, o tarihten bugüne kadar site (forum) veribatında birçok değişikliklere gidilince haliyle resim + video vs ekleme yöntemleride değişmiş oluyor, onedenle bizde tuttuk yeni resimler çekerek yeni yöntemi anlatmaya çalıştık:)
Bakın mesela diğer ilk konu, ilk resimde ''benim sağ tıkla gelen imageshack resim linki'' demişim, şimdi ise benim sağ tık,da image yok imgur varsırıtık.:,
Estafullah sabrınızı ölçer isem,de nedemek tabiki bilmediğiniz konularda yapmakta problem yaşadığınız işlemlerde sizleri aydınlatana kadar göbeğimizde çatlasada sizlere yardımcı olmak bizim görevimiz:D, msum..

Tüm üyelerimize:
Lütfen hiç kimse ben şunu yapamıyorum, resim, video vs, ekleyemiyorum diye çekip gitmesin, forumda yapamadığınız herhangi birşey varsa ama özel mesajla ama konu açarak bize sorun yardımcı olalım...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
''benim sağ tıkla gelen imageshack resim linki'' demişim şimdi ise benim sağ tıkda image yok imgur var"demissiniz..
Siz de artik karar verin hangisi dogru hangisi daha kolay...:bilmemm:.
iste Cocuk terbiye ve kisiligi olusumunda bu celiski ve her gun anne, babanin ceza ve tepkisi kendi ruh hali ile baglantili olunca cocuk ve genclerimizde sizofreni dedikleri kisilik dengesizlik, celiski beliriyor ve gencleer artik neyin dogru neyin yanlis oldugunu anliyamiyor..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
''benim sağ tıkla gelen imageshack resim linki'' demişim şimdi ise benim sağ tıkda image yok imgur var"demissiniz..
Siz de artik karar verin hangisi dogru hangisi daha kolay...:bilmemm:.
iste Cocuk terbiye ve kisiligi olusumunda bu celiski ve her gun anne, babanin ceza ve tepkisi kendi ruh hali ile baglantili olunca cocuk ve genclerimizde sizofreni dedikleri kisilik dengesizlik, celiski beliriyor ve gencleer artik neyin dogru neyin yanlis oldugunu anliyamiyor..
:tüüh:, Ben image veya imgur vs olmadanda herhangi bir resimden link alabilirim yanı bana göre hiç farketmiyor hepsi kolay kardeşim, fakat benim sağ tık,ımda olan imgur, image vs sizin işinize yaramazkisırıtık.:,, size hangisi kolay geliyorsa siz onu kullanın:D ve dediğim gibi yukarda şanjuman dişlisinin solunda ikinci deniz mavisini tıkla linki yapıştır işlem tamammsum..
Benim sağ tık,ımda önceden image, şimdide imgur olmasının sebebi teknolajiyle birlikte benim sağ tıkdaki menülerde değişiyor:)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Bu önceleri böyle değildi şimdi değişmiş

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ben hiç beceremedim proğram yabancı anlayamıyorum pc deki fotoğrafları getiremedim buraya ekrem abi:(

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Ben hiç beceremedim proğram yabancı anlayamıyorum pc deki fotoğrafları getiremedim buraya ekrem abi:(
Çok kolay aslında ama bu daha önce böyle üyelik falan istemiyordu zaten bu program,da zamanı geçen resimleri siliyor.
Başka yerlerden deneyelim.

Üst Alt