Siteye Resim Ekleme Hakkında

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

qnp3Q.jpg

OcKxf.jpg

3Sqwy.jpg

qxneE.jpg

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Es Selamun Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuhu,

Benim bir sorum olacakti. Sanirim yalnızca internet sayfalarindaki resimleri, linki yardimi ile yuklemeye izin var. Neden lokaldeki bir resmi yuklemeye izin yok? Kendi arsivimden resim yuklemek istiyorum, fakat mumkun degil gghhn..

Hayırlı geceler.

Selam ve dua ile..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Es Selamun Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuhu,

Benim bir sorum olacakti. Sanirim yalnızca internet sayfalarindaki resimleri, linki yardimi ile yuklemeye izin var. Neden lokaldeki bir resmi yuklemeye izin yok? Kendi arsivimden resim yuklemek istiyorum, fakat mumkun degil gghhn..

Hayırlı geceler.

Selam ve dua ile..

Aleykümselam, kendi arşivinizdeki resmi herhangi bir siteye yüklemeniz için önce resmi internet ortamına aktarmanız lazım. Yani arşivinizdeki resmi bir yere yüklemeniz lazım.

Mesela yükleyeceğiniz resimi https://imageshack.us/ adresine yükleyin oradan alacağınız linki buraya eklerseniz resminizi paylaşmış olursunuz. Şayet eklediğiniz resim kaliteli ve internet ortamında az bulunan bir resimse biz gerekli düzenlemeleri yaparak resmi kendi sunucularımıza yüklüyoruz...

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Yardiminiz icin tesekkur ederim. Bir cozumunun olduguna cok sevindim. Allah (c.c) razi olsun.

Hayirli geceler.

Üst Alt