Mesajım neden cevaplanmadı?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Rüya yorumu için mesaj yazmıştım,fakat cevap verilmedi:
-Her rüyaya yorum yapılmıyor. Yorum yapan kişi ruyana yorum yapmak isterse yapar, yoksa her rüyaya cevap yazılacak, her rüya yorumlanır diye bir şart yoktur. O nedenle mesajın cevapsız kalabilir.
-Mesajına selam vermeden başladıysan
-Mesajını kısa mesaj yazar gibi yarım cümlelerle yazdıysan (istio, gidio, yapıyoz, bide, gidcem, gelcem, ewet, blyrm, söledi, tşk, ıstmıyr, ryamda, ıstyruz, biliyoz, v.s) Daha önemlisi, nokta ve virgül kullanmadan, imla kurallarına uymadan dümdüz bir mesaj gönderdiysen.
-Mesajda anlamsız kelimeler ve çok fazla düşük cümleler kullandıysan.
-Mesajına uygun başlık yazmadıysan. Tek kelimelik veya emir verir gibi bir başlık yazdıysan.
-Kayıt olmadıysan. (Kayıt olmadan, misafir olarak yorum isteyenlere yorum yapılmaz.)
-Kayıt oluken profil bilgileri kısmına saçma sapan şeyler yazdıysan.
-Mesajını büyük harflerle yazdıysan MESAJIN CEVAPLANMAZ! Mesajında birçok hata varsa, yani düzenlmeye değmezse hiç yayınlanmadan SİLİNMİŞ OLABİLİR.

En doğru davranış; Rüya yorum kurallarını, Paylaşım kurallarını ve site kurallarını okumak ve ondan sonra kuralına uygun mesaj göndermektir.

ÖNEMLİ NOT; Ufak tefek hataları düzeltiliyor, yazıyı okunabilir ve anlaşılabilir hale getirmeye çalışıyoruz. Lütfen sizde rüyanızı Allah rızası için yorumlayan kardeşimize ve okuyan üyelerimize saygı gösterip, mesajınızı yazarken azami dikkat gösterin ve imla kurallarına uygun düzgün ve anlaşılır mesajlar gönderin!

Mesajını KURALLARA UYGUN gönderdiysen yayınlanmadığını düşünüyor veya mesajını göremiyorsan, bulamıyorsan nedeni aşağıdaki sebeplerden biridir!

Mesajımı neden göremiyorum?
-Mesajı yeni gönderdiysen acele etmemelisin! Mesaj kontrol edilecek, kurallara uygun olarak gönderdiysen aktive edilecek!

-Mesajın yayınlanmış ve başka bir bölüme taşınmış olabilir. Profiliniz bölümünden mesajını takip edebilirsin. Veya adının üstüne tıkla> açılan sayfada istatistikler sekmesine tıkla> bütün mesaj ve konularını görebilirsin.

-GÖNDERDİĞİ MESAJI BULAMAYANLAR Lütfen linki okuyun!

-Üyelerin başka sitelerin reklamını yapması yasaktır, bundan rahatsız oluyoruz. Kendi sitenizin veya başka sitelerin linkini vermek için üye olmayın! Böyle mesajlar göndermeyin. Kesinlikle mesaj yayınlanmayacaktır! Ve üyeliğiniz iptal edilecektir!

-Yazdığınız mesajlarda imla kurallarına dikkat edin! nokta, virgül ve büyük harfleri yerinde kullanın. Kısa mesaj yazar gibi yarım sözcükler kullanmayın! Mesaj içinde çok fazla imla ve kelime hatası bulunan mesajın kimseye faydası olmaz. O nedenle cevap verilmez veya silinir!

-Sitemizi, site yönetimini, site kurallarını, site amacını eleştiren, kötüleyen, şikayetçi olan yazılara izin verilmez. Beğenmiyorsanız bu siteye girmeyin. Site aleyhinde ve site yöneticileri aleyhinde mesaj yazanların mesajları zaten yayınlanmaz ve siteden atılırlar.

-Yeni konu açarken, başlık konunun içeriği ile ilgili olsun. Abartılı ve anlamsız, tek bir sözcükten oluşan çok kısa başlıklar kullanmayalım. Büyük harflerle yazmayalım. Konuyu okumak isteyip istemediğimizi başlığından anlayabilelim. Konu başlığı, konuyla ilgili bir fikir verebilmelidir.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
SelâmünAleyküm, Sayın Admin ben son zamanlarda forumlarda hep paylaşım yaptım ama rüyaya uyarı koymussunuz Anlayamadım sebebini...

Selam ve dua ile.

Saygılarımla.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
SelâmünAleyküm, Sayın Admin ben son zamanlarda forumlarda hep paylaşım yaptım ama rüyaya uyarı koymussunuz Anlayamadım sebebini...

Selam ve dua ile.

Saygılarımla.
Aleykümselam, selamsız-sabahsız mesajlar cevaplanmıyor o nedenle uyarı yazılmış. Zaten uyarıda da bu yazıyor anlamayacak birşey yok! Mesajı tekrar göndermişsin bu defa söze selam vererek başlamışsın. Ben selamını mesajına ekliyorum gönül sızım görürse yorumlar sanırım!

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Sitede sorun mu var mesajlar yayınlanmiyor... Site adminlerinin mailine mesaj da attim.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Sitede sorun mu var mesajlar yayınlanmiyor... Site adminlerinin mailine mesaj da attim.
Güzel kardeşim sitede sorun yok. Sorun sende... Daha öncede birkaç defa seni uyardım! Kuralları okumanı söyledim! Mesajların yayınlanma veya cevaplanma süresi 12-24 saat arasıdır. Bu açıkça yazıyor. Neden bu şekilde ısrarcı oluyorsun? gereksiz mesajlar ve mailler gönderiyorsun. Herşey senin istediğin zaman içinde olmak zorunda değil! Kurallar belirlenmiş, yazılmış... Bu sana son uyarımdır. Lütfen bundan sonra, mesajım neden cevaplanmadı, neden yayınlanmadı, ne zaman olacak, nasıl olacak v.s gibi gereksiz soru mesajları ve mailler gönderme!!!

Amedlii

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamlar bende size bir soru sordum ama hala cevaplanmadi bende de mi hata var anlamadim ???

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamlar bende size bir soru sordum ama hala cevaplanmadi bende de mi hata var anlamadim ???
Selamlar kardeşim, malum burası bir forum sitesi. Dolayısı ile gönüllü katılım olan bir platformdur. Yani burada maaşlı çalışan kimse yok. Birisi bir soru sorar, cevaplamak isteyen olursa cevap yazar. Sistem budur. Cevap yazmak isteyen olmazsa kimseye zorla yazı yazdıramayız... Kaldı ki sizin mesajınızda belirgin bir soru ifadesi yok. Daha çok bir sıkıntı paylaşılmış gibi.. Neyse yine de konuya cevap vermek isteyen olursa mesaj yazar...Vesselam.

Üst Alt