Rüya yorumları bölümü kullanım şartları

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Mesajlar
9,322
Rüya yorumları bölümü kullanım şartları

* Rüyanızı gönderirken lütfen aşağıdaki kurallarımıza uymaya dikkat ediniz. (Kurallara uymadan gönderilen mesajlar cevaplanmaz.)
* Lütfen düzgün bir Türkçe kullanın, noktalamalara dikkat edin. Nokta işaretinden sonra büyük harfle başlayın. Düzgün ifadeli ve imla kurallarına uyarak gönderilen bir mesaj, rüyanızı yorumlayana ve mesajınızı okuyan diğer insanlara saygınızı ve onlara verdiğiniz değeri gösterir. Şımarık, alaycı ve bozuk aksan ile yazılan, noktalama işaretleri kullanılmayan başvurular kesinlikle dikkate alınmamaktadır.

* Telefonda kısa mesaj şeklinde Tmm, blyrm, glyrm, mrb, slm, s.a, tşk. cvp gibi kısaltmalar veya biliyom, geliyom, gidiyom, bişey, biyerde, bi v.b eksik kelimeler kullanmayınız. Kelimeleri tam olarak yazınız.

* Lütfen mesajlarınızda !!! *** :::. , ???? , .... gibi semboller kullanmayınız. Bu tür sembol kullanılan yazılar silinmektedir.

* Rüyanızı yorumlayan hocamıza teşekkür etmek istiyorsanız, mesajın sağ alt köşesinde bulunan "beğen" butonunu kullanın. Teşekkürden daha fazlasını yazacaksanız, "Alıntıyla Cevapla veya Etiketle Cevapla" butonunu kullanın.

* Doğru bilgi, doğru yorum getirir. Adınız soyadınız, yaşınız, cinsiyetiniz, medeni durumunuz, eğitim durumu, mesleğiniz, içinde bulunduğunuz ruh haliniz ve benzeri bilgiler ne kadar çok ve doğru olursa doğru yorumların doğruluk oranı da o derece artar.

* Rüyayı gören hakkında bilgiler ne kadar gerekliyse, rüyanızın ayrıntıları hakkında da bilgi vermeniz o kadar önemlidir.

Unutmayın, Allah’tan gelen rüyalar apaçık olur ve yorum gerektirmez.

Meleklerden gelen rüyalar tabir gerektirir.

Şeytandan gelen rüyalar ise karışık olur.


islamiforumlar.net
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt