İçimdeki hasreti kimseye anlatamıyorum

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
EKREM KARDEŞİM HOŞ GELDİN . VERDİĞİN CEVAPLARIN HEPSİ DOĞRU.MAŞALLAH ALLAH SENİ ÇOLUK COCUĞUNA BAĞIŞLASIN.KOPYE ÇEKMEDİN DİMİ. AMA YAKINDA AĞUSTOSTA SÖZLÜ İMTAHAN VAR BİLİYORSUN .HEMDE PİYARLOTİDE.

Floral

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
özlemmmm.....ne acı ama ne kadar yüce bir duygu...oğlumu toprağa bırakıp eve geldim ya o zaman anladım gerçek özlem nedir...günler geçti çğrendim yana yana ağlamak nedir...şimdi 4 yıl oldu 18 yaşında bir fidanın gelmeyeceğini kabul edince o toprağa bakıp toprak olmak istedikçe anladım yüreğin yanmasıymış özlem....kelimelere sığmayan hasretmiş özlem....gözlerden akmayan yaşmış özlem....

Cok dogru.Oglunuza ALLAH rahmet eylesin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
EKREM KARDEŞİM HOŞ GELDİN . VERDİĞİN CEVAPLARIN HEPSİ DOĞRU.MAŞALLAH ALLAH SENİ ÇOLUK COCUĞUNA BAĞIŞLASIN.KOPYE ÇEKMEDİN DİMİ. AMA YAKINDA AĞUSTOSTA SÖZLÜ İMTAHAN VAR BİLİYORSUN .HEMDE PİYARLOTİDE.

Yok be Ustadim benim adminim hayatta KOPYA........cekmez...dayi;.: ALINTI yapar...sırıtık.:,
O yuzden artik Sanal Alemde ALINTI yapacak bir sey kalmadi diye evin de kara, kara düsünmekte....:bilmemm:.
Istanbul da Gemi batsada veya Bedir agbimizin dun Denize attiklarini bir yakalayip internet agina alabilse diye..
Dönülmez akşamın ufkundayım vakit çok geç, Bu son fasıldır ey ömrüm..kopya ve ALINTILAR yok olmakta ..cayini yudumlamaktadir!!!dfrt..

sözlü imtihan mi?hmmnn O zaman da beni cebine alir ordan kulagina fisildarim belki...:tamam:.
ya geleyim de isterse cepte isterse kargo veya pakette olsun Fark etmez.. sadece bir kere Istanbul ve sizleri goreyim!!
Ustadim aslinda Sizleri Ekrem admini ve tum burada bulunan
Gönül dostlarim ile gercekte tanismayi cook isterdim..
kim bilir Nasip KISMET meselesi.. ins. bir gun Eyyup Sultana gelecegim.. ya bu gun ya yarin.. ama Allah nasip ederse gelmeye kararliyim
ve ilk ziyaret edecegm kisi Siz ve Sevgili esiniz olacaktir...
:tamam:.

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
İNŞALLAH DÜNYADA HAL KARDEŞİ OLANLAR. AHİRETTEDE GÖNÜL DOSTU OLUR.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayy Allah en sonunda birisi buradaki kardeslerime neden
GÖNÜL DOSTU dedigimi idrak etti Hamd olsun..utngc..

DÜNYADA HAL KARDEŞİ OLANLAR. AHİRETTEDE GÖNÜL DOSTU OLUR da ondan...

acilangul1

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
ALLAH RAZI OLSUN HOŞBULDUM BEDİR HOCAM,
KOPYE ÇEKMEK Mİ ODA NEKİ BEDİR HOCAM NASI ÇEKİLYOKİilginç::.
HEH İŞTE HİÇ SEVMEDİĞİM TEK ŞEY VAR ODA SÖZLÜ İMTİHAN EDİLMEK BE HOCAM HEM AĞUSTOS AY I GEÇMEDİMİ DAHAhhım
bbnn..BEDİR HOCAM SÖZLÜDE BANA, GÜNDE KAÇ DEMLİK ÇAY TÜKETİYORSUN, KAMYON MOTORUNUN İÇİNDE KAÇ ADET PARÇA VAR, KAMYON MOTORU KAÇ BEYGİR GÜCÜNDEDİR, ŞEHİRLER ARASI ÇALIŞAN BİR OTOBÜSTE KAÇ PERSONEL BULUNMASI GEREKİR, DİYE SOR AMA SAKIN 2+2=? KAÇ EDER DİYE SORMA EMİİ islikcalan

Yok be Ustadim benim adminim hayatta KOPYA........cekmez...dayi;.: ALINTI yapar...sırıtık.:, (.:tamam:.Hay ağzına sağlık be adminim, kopya çekmek kiiiim ben kim dimi ama)
O yuzden artik Sanal Alemde ALINTI yapacak bir sey kalmadi diye evin de kara, kara düsünmekte....:bilmemm:.
Istanbul da Gemi batsada veya Bedir agbimizin dun Denize attiklarini bir yakalayip internet agina alabilse diye..

(hayırdır adminim sanki beni görüyor muş gibi yazmışsınız, yoksa canada dan buraya kablosuz camera mı yerleştirdiniz) Dönülmez akşamın ufkundayım vakit çok geç, Bu son fasıldır ey ömrüm..kopya ve ALINTILAR yok olmakta ..cayini yudumlamaktadir!!!dfrt..

sözlü imtihan mi?hmmnn O zaman da beni cebine alir ordan kulagina fisildarim belki...:tamam:.
(cebime olmaz nolmaz nolmaz bakarsın cebim yırtılır eniyisi korumaların kullandığı kulaklıklardan ediniriz )
ya geleyim de isterse cepte isterse kargo veya pakette olsun Fark etmez.. sadece bir kere Istanbul ve sizleri goreyim!!
Ustadim aslinda Sizleri Ekrem admini ve tum burada bulunan
Gönül dostlarim ile gercekte tanismayi cook isterdim..
kim bilir Nasip KISMET meselesi.. ins. bir gun Eyyup Sultana gelecegim.. ya bu gun ya yarin.. ama Allah nasip ederse gelmeye kararliyim
ve ilk ziyaret edecegm kisi Siz ve Sevgili esiniz olacaktir...
:tamam:.
ya adminim sen hayırlısıyla bi gelde geldiğinde bahaneyle sözlüyüde asmış oluruz çokk kommikk

Buarada floral kardeşimizin konusunuda baya dağıttık yani ;)

Floral

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
ALLAH RAZI OLSUN HOŞBULDUM BEDİR HOCAM,
KOPYE ÇEKMEK Mİ ODA NEKİ BEDİR HOCAM NASI ÇEKİLYOKİilginç::.
HEH İŞTE HİÇ SEVMEDİĞİM TEK ŞEY VAR ODA SÖZLÜ İMTİHAN EDİLMEK BE HOCAM HEM AĞUSTOS AY I GEÇMEDİMİ DAHAhhım
bbnn..BEDİR HOCAM SÖZLÜDE BANA, GÜNDE KAÇ DEMLİK ÇAY TÜKETİYORSUN, KAMYON MOTORUNUN İÇİNDE KAÇ ADET PARÇA VAR, KAMYON MOTORU KAÇ BEYGİR GÜCÜNDEDİR, ŞEHİRLER ARASI ÇALIŞAN BİR OTOBÜSTE KAÇ PERSONEL BULUNMASI GEREKİR, DİYE SOR AMA SAKIN 2+2=? KAÇ EDER DİYE SORMA EMİİ islikcalan

ya adminim sen hayırlısıyla bir gelde geldiğinde bahaneyle sözlüyüde asmış oluruz çokk kommikk

Buarada floral kardeşimizin konusunuda baya dağıttık yani ;)

Olsun,guzel seylerden bahsediyorsunuz

Üst Alt