Eşimin beni aldattığını öğrendim

M

mutsuz

Kayıtsız
Misafir
Merhaba nerden baslasam bilmiyorum esimin beni aldattigini ogrendim, hemde iki kez, esim kabul etmiyor ama kim kabul ederki. Birini ramazanlikta ogrendim benim telefonumdan facbook a girmis ama ciktiginda kapatamamis, mart ayindan mayisin otuzuna kadar msjlari vardi, okudum yikildim, yanlis mi diye defalarca okudum malesef dogruydu. Esimi aradim hemen geldi eve bahaneye bakarmsnz (o beni tlfnla rahatsiz ediyordu annemicde tanyordu, kim oldugunu ogrenmeye calistim) komi,k guluyorum, icim kan aglayarak cocuklarimin hatrina kapatabildigim kadar kapattim. Digerine gelince, bugun bir hafta oldu ogrendim onu da facebookda ogrendim bu baya karisik yazamaya kalksam yazamam uzun. esimin arkadasi karisiyla surekli tartsiyor, arkadası da benim kocmin esini ikna etmesi icin araci yapıyordu, gecen sene esime karisiyla iliskisi oldugunu soyleyip tartismislar para falan istemis, neyse sahit getirdi inandim ama kadin esime benim agzimdan olmayan seyler soylemis. madem aralarında birsey yoktuda nasil o kadar ozel seyler konusulmus, guya ben esime hamile kaldigimi soylemezmisim, ondan gizlermisim esimin daha cocuk istemedigni bile bile bana da esim hakkinda kotu sey soyledi ama takilmamistim simdi anliyorum aramizi bozmaya ugrasmis.ben nasil guvenicem esime dogru soyledigini nasil anlicam, uctane cocuk var kendmi feda ettim ama daha fazla aldatilmak istemiyorum ne olur acil yardim edin.
Yönetim/edit;

Nur.

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm kardeşim.
Allah yardımcın olsun.bence ayrılma eşinden ama burnunu sürt biraz uzaklaş ve aklı başına gelsin.
Ama yinede sen bilirsin.

suzzy

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ayrıl ya da ayrılma demek yanlış olur. bunu bir sürü kritere göre değerlendirmek lazım. Aldattı ama sana saygısı var mı? sevgisini hissediyor musun? vs.. Allah yardımcın olsun. Doğru kararı verebilmek için bol bol dua et. Allah hayırlısını nasip etsin. Ama unutma ki ayrılırsan ilk ayrılan sen değilsin ve bir şekilde hayatın düzene girecek hayat onsuz da olur.

Üst Alt