Çok acı ama aldatıldım

Aldatılan eş

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Siteye yeni üye oldum doğru yere mi yazdım bilmiyorum ama şu an çok zor durumdayım. 12 yıllık evliyim, 2 tane çocuğum var. Eşimle çok sorunlar yaşadık ve son 3 yıldır gayet mutlu giden bir evliliğimiz vardı. Ya da ben öyle zannediyordum. 1,5 ay önce aldatıldığımı öğrendim eşim sadece 2 aydır tanıdığı bir kızla beni aldatmış üstelik nikah kıymış ve ne yazıkki kız hamile kalmış. 1 hafta önce kızın bebeği aldırdığını söyledi bugünse kızdan tamamen ayrıldığını üstelik yeminler ederek ama ben inanmıyorum çünkü eşimin bugün bile kızla yakınlaştığını anladım. Eşim benden boşanmıyor, evdende gitmiyor ev benim ve benimde gidecek hiç kimsem yok zaten. Eşim psikolojik sorunları olan bir insan, boşansam bile beni rahat bırakmayacağını biliyorum. Yanlış olduğunu bilmeme rağmen onlara okadar beddua ettim ki ama canım çok yanıyor. Kalıp mücadele etmek mi yoksa boşanmak mı çözüm bilemedim. Eşim 5 vakit namazını kılan birisi ama 2.ci nikahı yapabilecek durumda değil, hem maddi hem manevi, ben emekliyim ama eşim 2.ci bir işe girip yeniden çalışmamı istiyor. Bu durumda eşimin 2.nikahı caizmidir. Ben bütün bu olanlara katlanabilmek için ne yapmalıyım. Allah rızası için bana bir yol gösterin.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
1,5 ay önce aldatıldığımı öğrendim eşim sadece 2 aydır tanıdığı bir kızla beni aldatmış üstelik nikah kıymış ve ne yazıkki kız hamile kalmış.
Öncelikle hoş geldin dertli kardeşim allah sabırlar versin, hakkında hayırlısı neyse allah onu versin de ''üstelik nikah kıymış'' demişsin nası yani siz nikahlı değilmisinizsaskn..ki ona nikah kıymış,
üstelik kız hamile kalmış eh haliyle tabi nikah kıyınca hamile kalmasıda normaldirxxzzl..
peki, o hamile kalan kız kendisini hamile bırakan kişinin evli olduğunu bilmiyormuşmu diyecem diyemiyorum çünkü o kızda eşiniz gib macera düşkünü olduğu belli yoksa niye hamile kalsınaassd..
Neyse allah size sabır versin, kardeşim, gönül sızım hocam size daha detaylı daha iyi birşeyler söyler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli aksamlar kardesim Hosgeldiniz Allah cc. Yardimciniz olsun ama inanin Onlar sizden daha acinacak durumdalar..
insan ne yaparsa kendine yaparmis..

"Eşim 5 vakit namazını kılan birisi ama " eger namaz ve ibadetler insani kotuluklerden alikoyamiyorsa demek ki o inadetlerin de pek samimi degil sanki..
hem gunde 5 vakit namaz kilar hem de evlad katili olur ben bunu kusura bakmayin anliyamadim!!
zina ettiler yetmedi bir de Evlad katili olmuslar..bakalim bu yaptiklari cirkinlik daha onlara neler yaptiracak..?
Dunya ahiret ruh ve duygusal insanliklarini hasta edinceye kadar mi devam edecekler..
Siz de bir annesiniz bir dusunun evlad katili olmak nasil bir psikolojik, vicdani azaptir!!
eger esiniz onun ile evlenmeyi planliyor olsa idi insan kendi cocugunu parcalatirarak aldirtir mi idi?

O yuzden Siz kalben, vicdanen musterih olun..Onlar sadece kendi nefislerine esir olup kendi kendilerine zulm ettiler..
Eşinizde psikolojik sorunları olan bir insan yoksa 2 aydır tanıdığı bir kızla cocuk yapar mi ona guvenebilir mi? ikiside ayni imis ki Rabbim birbirleri ile cezalandiriyor..
lutfen sakinlesin ve kendinizi YIPRATMAYA degmiyecek insanciklar icin huzurunuzu bozmayin..
guclu olun!Guclu, Guzel olan sizsiniz.. siz hamd olsun uckurunuzun ve nefsinizin esiri olmadiniz..
O insanlara kizmak yerine ben sadece aciyorum!!Basit,gunahkar, kirli insanciklar..
nefsinin 5 dakika zevki icin dunya ve ahirettini kaybeden zavali insanciklar..
ev sizin, emekli maasinizda var evlatlarinizda...

"2.ci bir işe girip yeniden çalışmamı istiyor "
SAKIN HA!! kimin icin ? paraya ihtiyaci olan kollarini sivasin..
iste KAPI..bundan boyle Sizin kendi maasinizi da kendinize ozel hesap yapin ve sadece kendiniz vecocuklariniz icin harcayin..
alinteri paraniz harama vesile olmasin kardesim..
zaten o kiz mi kari mi ne ise parasiz, culsuzu istemez..
ev sizin oraya Sizin rizaniz olmadan hic kimseyi getiremez..
Kendinizi yipratma yerine keyfinize ve guzelliginize, sagliginiza bakin..guclu olun.. ayakta durun..
O size kotluk yapmadi sadece kendini oyle bir kirletti ki bin sudan gecse arinmaz anca tevbe edip o yoldan donse bile bir masum, mazlum sabinin canina kiydilar..
iste Zina nin sonucu kardesim.. herkese ibret olsun..

Allah esinize hidayet versin diye Dua edin kardesim!nefsine yenik düşme hayat bir imtihan belki de esinin bu durumu ile
imtihan edildigini unutma.. ve Seytana uyma..Dogru olani Sen sana yakisani yap..
esini de kendini de kurtarmak icin Allah a yoneldin Ondan yardim isteeyin..
Seytanin yuvanizi dagitmasina oyle kolaayca izin vermeyin...Sakinleşmeyi bekleyin
ve ortalik durulunca gelisen olaylardan daha sonra ne yapacaginiza karar verirsiniz ins.

Mevlâ görelim neyler.Neylerse güzel eyler.
Sen Hakk'a tevekkül kıl. Sabreyle ve râzı ol.
Mevlâ görelim neyler.Neylerse güzel eyler

Damla Ylmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum kardesim, yazin dikkatimi cekti belki bana yonelik bir soru degil ama soylemek istedigim bir kac birsey var. Belki sizin gibi aldatilmadim ama hayatimda buyuk sorunlar yasadim ona ragmen kimseye beddua etmeden kurtuldugum belalar oldu. Yanlis oldugunu bile bile yapmak cok yanlis, nekadarda canini yaktiysa karsinizdaki beddua etmeyin, duayla varin sonuca. Akil vermiyorum sakin yanlis anlamayin beni. Insallah dogru bir karar verirsiniz. Psikolojik sorunlari oldugunu soylediginiz icin biraz tedirgin oldum, hemen kestirip atmadan dogru sekilde bir karar verir bu yuvanizi kurtarirsiniz INSALLAH, son bir sans daha verin bir hadisi serifte soyle yaziyor: kim bir muslumanin ayibini orterse Allah da kiyamet gununde onun ayibini orter. Hic birimiz hatasiz degiliz. Dualarim sizinle..

Aldatılan eş

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Öncelikle hoş geldin dertli kardeşim allah sabırlar versin, hakkında hayırlısı neyse allah onu versin de ''üstelik nikah kıymış'' demişsin nası yani siz nikahlı değilmisinizsaskn..ki ona nikah kıymış,
üstelik kız hamile kalmış eh haliyle tabi nikah kıyınca hamile kalmasıda normaldirxxzzl..
peki, o hamile kalan kız kendisini hamile bırakan kişinin evli olduğunu bilmiyormuşmu diyecem diyemiyorum çünkü o kızda eşiniz gib macera düşkünü olduğu belli yoksa niye hamile kalsınaassd..
Neyse allah size sabır versin, kardeşim, gönül sızım hocam size daha detaylı daha iyi birşeyler söyler.

Biz hem resmi hemde dini olarak nikahlıyız eşim kızla imam nikahı kıymış. Ama gizli nikah zaten zina yapmışlar, Kız hamile kalmış sonra nikah kıymışlar. Ayrıca cevabınız için Allah razı olsun.

Aldatılan eş

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun beni çok rahatlattınız. Gecenin bu saatinde derdimi anlatabilmek çok önemliydi benim için. Eşim kızın bebeği aldırdığını söylüyor bu ne kadar doğru bilemiyorum. Ama bildiğim bir tek şey var eşim beni para makinesi olarak görüyor. Hem ev, hem araba benim, evimizin kredisi için maaşımın çoğu katılım bankasına gidiyor yani bana kalan az bir miktar. 12 yıllık evliliğimde eşim sadece 4 yıldır düzenli olarak çalışıyor yani kısaca hem benim maddi imkanlarımı kullanıyor hemde bana zulüm ediyor. Ben fiziksel engelli bir bayanım, çok şükür bu halimdende şikayetçi değilim eşimde oldukça yakışıklı biri ve bunu her defasında açıkça söylemesede üstü kapalı dile getiriyor.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Biz hem resmi hemde dini olarak nikahlıyız eşim kızla imam nikahı kıymış. Ama gizli nikah zaten zina yapmışlar, Kız hamile kalmış sonra nikah kıymışlar. Ayrıca cevabınız için Allah razı olsun.
Anladım, onlar resmen zina yapmışlar ama üzülmeyin bekardeşim aldatılan ilk insan siz değilsinizki, ohoooo sizin durumunuzda binlerce insan var ama naparsınız işte bunu kadın yapsa adı bilmem neye çıkar ama erkek yaptığı zaman, ooo, o erkektir neyapsa yeridir derler,
kafanızı takmayın desem kafa takmıyacak bişey değil ama siz yinede kafanızı takmayın, siz sabırlı olun kardeşim, ve yeterki doğru yoldan şaşmayın, her koyun kendi bacağından asılır, o yaptığından utansındfrt..merak etmeyin bu yaptığına oda birgün pişman olacaktır buna emin olun.
Zaten gönül hocam,da size gereken yardımı yapmış brrvo

Aldatılan eş

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum kardesim, yazin dikkatimi cekti belki bana yonelik bir soru degil ama soylemek istedigim bir kac birsey var. Belki sizin gibi aldatilmadim ama hayatimda buyuk sorunlar yasadim ona ragmen kimseye beddua etmeden kurtuldugum belalar oldu. Yanlis oldugunu bile bile yapmak cok yanlis, nekadarda canini yaktiysa karsinizdaki beddua etmeyin, duayla varin sonuca. Akil vermiyorum sakin yanlis anlamayin beni. Insallah dogru bir karar verirsiniz. Psikolojik sorunlari oldugunu soylediginiz icin biraz tedirgin oldum, hemen kestirip atmadan dogru sekilde bir karar verir bu yuvanizi kurtarirsiniz INSALLAH, son bir sans daha verin bir hadisi serifte soyle yaziyor: kim bir muslumanin ayibini orterse Allah da kiyamet gununde onun ayibini orter. Hic birimiz hatasiz degiliz. Dualarim sizinle..

Allah razı olsun kardeşim. İnanın benimde elimde değil sonra tevbe ediyorum ama canım yandıkça genede yapıyorum. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Hem elbette akılda vereceksiniz ben buraya dini yönden nasıl yaparımda yuvamı kurtarırım diye yazdım. İnceliğiniz için teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aldatan kişi yakalanmadığı sürece davranışa devam eder sonuçlarını hep düşünür aslında; ama içsel çatışmayı da aşamaz.
Genelde aldatma sonrası vicdani rahatsızlık oluşur. Akabinde de suçluluk duygusu ortaya çıkar...
Ve bir gun gercekler eninde sonunda ortaya ciktigi gibi ciktiginda iki taraf da ve cocuklarda YIKILIR!!!
aldatilan Kişinin yaşadığı duygusal travmayla baş edebilme gücü problemin çözülebilme ihtimali esine olan güven
cocuklar var ise ilişkiyi koruma ve kurtarma isteği bu secenekler arasinda kendisini çaresiz hisseder aslinda
çaresiz degil!! çare-Siz siniz...

Önemli olan bitirmek ya da bitirmemek değil sorunun çözümüdür.
iki halukarde de vereceginiz karar sadece kendimiz degil cocuklarin gelecegi ruh ve duygusal sagligi da dusunulerek saglikli bir karar verilmeli..
verdiğimiz kararlar imtihanımızdır ..bunu da unutmayin Lutfen...

Aldatılan kişi her zaman suçu kendinde aramamalıdır.
Aldatmak bir cinsiyet özelliği değildir. Kişinin yetişme tarzı çocukluğu sosyal yapının özelliği evlilikte veya ilişkiden beklentisi
O an icinde bulundugu sart kosullar ve ortam ve ic dunyasinda yasadiklari da yaptigi davranisi etkileyen faktorlerdir!!
Allah kimsenin Başına vermesin...Hakkinizda Hayirlisi..
Allah Yar ve yardimciniz olsun..

Paramparça1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Malesef insanlık öyle bi boyuta gelmişki gözleri nefisleri uğruna birşey görmüyor.
Benim eşim beni evli ve 1 cocuğu olan bir Kadınla aldattı. Üstelik ikiside evli ve çocuklu olduklarını bile bile. Benim öğrendiğim kadarıyla en az 10 aydır !!!

Bir Anne evladının yüzüne bu lekeyi nasıl sürer anlıyamıyorum.

Üst Alt