Yeni yılınız kutlu olsun

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
1,184
Selamün aleyküm ;forum ailem hicri yeni yılınız kutlu olsun ne güzel mümin bayramımızla beraber 1435 uğurlayıp 1436 olacağız inşallah bu akşam namazı ile yılın ilk ayı muharrem ayı başlıyor bu akşam inşallah bu gün ve yarın sünneti seniye olan oruçlarımızı unutmayalım tutmaya gayret edip sevabına Rabbimin rızasına giden yolda bir adım daha atmış olalım inşallah.Allah cc tüm ümmeti Muhammed'e yeni yılımızda huzur,sağlık,bol iman,ibadet,selamet,bol rızık,bol hidayet,İslamın tüm güzelliğini yaşamayı yakini gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı ettiği bir yıl olsun duası ile hicri yeni yılınız kutlu olsun.MÜMİN BAYRAMINIZIDA KUTLAR DUALARINIZDA OLMAYI Allah cc dilerim selametle dostlar.duaa..
 

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
1,184
Selamün aleyküm dostlar bu gün hicri 1437 ilk günü yeni senenizin ,cümle ümmeti Muhammedin hayır, selamet,huzur ,sağlık,mutluluğuna vesile olması duası ile YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.dgüüll,.dgüüll,.dgüüll,.
 

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Mesajlar
19,438
Allah razı olsun Bütün müslümanların Muharrem ayını Kutlar, güzel günler ve hayır getirmesini temenni ederim.

Kameri aylardan Zilhicce ayından sonra gelen Muharrem ayı İslam âleminde hicri yılbaşı sayılmıştır.
Hicri yılbaşının Muharrem ayının ilk günü kabul edilmesinin sebebi de Peygamberimizin Mekke'den Medine'ye hicreti gösterilmiştir. Bu vesileyle hicret, maddi ve manevi yeni bir dönüm noktasıdır.

Yeni sayfaların açıldığı bu hicri senenin, bütün müslümanlar hakkında hayırlar getirmesini, zulüm altında inleyen kardeşlerimizin acılarının dinmesine ve bizlerin de İslami şuurumuzun artmasına vesile olmasını Cenab-ı Hakk (c.c.) ‘tan niyaz ederiz.selametle..
 

sealıfe

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
175
hicri yılımız

Selamün aleyküm dostlar bu gün hicri 1437 ilk günü yeni senenizin cümle ümmeti Muhammedin hayır, selamet, huzur, sağlık, mutluluğuna vesile olması duası ile YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.
 

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Mesajlar
6,695
Yeni yılınız hayırlı olsun.
 

tozduman

Moderatör
Moderatör
Mesajlar
1,139
Rabbim bizi hicret eden muhacirlerin imanına ulaştırsın!Hayatımızın hicretleri, Bedirleri, Uhudları, hendeklerinde yardımcımız olsun inşaallah. Tüm İslam Alemi'nin hicri yeni yılı ve Muharrem-i Şerif ayı mübarek olsun.
Amin ecmain.
 
Üst Alt