İçindeki Cümleyi Söyle içinde kalmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
dalcicek.jpg

Şu An İçinden Hangi Cümle Geçiyor..
söyle, söyle içinde kalmasın ...sırıtık.:,:tamam:.
ilk Cümle ben den olsun...

Bir şey içime sinmiyor!

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Birkaç ay öncesine kadar .:tamam:.neşeme diyecek yoktu,
ama şimdi neşemin yerinde yeller esiyor :imkansiz:.​

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah(cc) kulunu herkesten daha çok düşünen ve Seven dir...
o yüzden de neyin en hayırlısı oldugunu o(cc) bilir sadece...
bize boyun bükmek ve kahrında hoş lutfunda ya iLahi...demek düşer...

sahmaran

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Akşam olur kuşları yuvasına çağırır Rabbim gündüzler gecelere varır Rabbim Rahman Rahim Kadim Halık Vedud gücü herşeye yeten hiç birşeyin katında imkanısızı olmayan Tüm müslüman kardeşlerimin dualarını duydukları ezanların okudukları duaların kapısından geri çeviremeyen Allah Dualarını gönlünüze göre hayırlı eylesin uzağınızdaysa yakınınıza görmez iseniz görmenizi duymanızı hayırlısıyla nasip etsin hayırsızı hayırlı hayırlıyı hayırsız kılan Zül-Celali Vel -İkram Gönlümdekini hayırlısıyla nasip eyle yüzümü güldür
Herşeye Senin Gücün Yeter

Mihrimah

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Alisverise gitmem gerekiyoda üseniyom gitsemmi gitmessemmi yoksa yarinami biraksam çokk kommikk

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Alisverise gitmem gerekiyoda üseniyom gitsemmi gitmessemmi yoksa yarinami biraksam çokk kommikk

Siz Bana ne kadar da bensiyorsunuz..
benim de Alışverişe cikmam gerekli acaba simdi mi gitsem yoksa yarina mi mı bırakmalı ?kzgnn..
İşte o anda akışına mı bırakmalı hayatı yoksa koşmaya devam mı etmeli ?sırıtık.:,

Mihrimah

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
utngc..Bence ikindiyi kilip ya ALLAH ya Bismllah diyip kosalim ne dersin çokk kommikk

Mihrimah

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
utngc..Aksami pardon

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
utngc..Bence ikindiyi kilip ya ALLAH ya Bismllah diyip kosalim ne dersin çokk kommikk

tmm ins. siz ikindiyi kilin ben de zuhru ogleyi saat ve mekan farkini unutmayin.. biz sizden 5 saat gerideyiz..
su an burada sabah 10.10
bizim planimiz bu olsun ama bakalim Allah cc. bizim icin bir plani var mi?:tamam:.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
tmm ogle namazina kadar disari cikmayacagima karar verdim.. niyet ettim bakalim nasil sonuclanacak?
ve kendimi Allah a teslim ettim..:tamam:.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
utngc..Aksami pardon

hayir bizde sabah 10.13 su an...yani ogleye dogru...disarida kar her yer benbeyaz ama odama pencereden gunes vuruyor her yer aydinlik ve cok huzur veriyor.. cddvb..sırıtık.:,

Mihrimah

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Hadi hayirlisi bakalimbrrvo

Neeeeeeeeeeeeeeeeee abuuuuuuuuuu:eek:
2 saat sonrada burda yatsi oluyoçokk kommikk
bu zaman farki cokmus ya gghhn..
Burda su an saat 16:35 su andada aksam oldu neyse hayirlisi diyelim yinede dgüüll,.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Gordun mu bizim planimiz tutmadi..
Sizin ile yazisirken kosovali multeci olan komsum aradi gelinin dogum sancisi tutmus..hastahaneye goturebilirmisin dedi ve ben arabam ile goturup biraktim..
Allah'in bir plani var. O planda her birimiz bir hizmet ve gaye eriyiz...
simdi tekrar cikmaliyim namaz icin camiye gidip oradan hastahaneye ugrayayim...insallah..Allah nasip ederse..
bizim alisveris artik Yarina kaldi...
islikcalan:bilmemm:.

Mihrimah

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayirlisi olsun insallah bi nefeste kurtulur kardesimiz
hmm demekki Allahin planina göre bugün birimizden biri o alisverisi yapicakti demekki o talihli kisi benmisim
kismet yarinda sen gidebilirsin islikcalançokk kommikk

sahmaran

Kurallara Uymadı
Üyemiz
şu sınavlar bitsede alışverişe bizde çıksak yaa ;)

ali arslan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
okuldan eve geliyorum sabah ve öğlen nezmazi geçtiği için farzini kiliyorum Allah kizarmi buna bilmiyorum ama imkan yokktu o nedenle tam kilamiyordum farzini kiliyordum ama ikindi akşam ve yatsilari tam kiliyorum bu yönden endişeliyim he bide lise notlarim iyi Allaha cok şukur ama geçemem diyede endişeleniyorum bazen bazende Allah beni seviyordur inşallah ben onu cok seviyorum caliştiğim halde yardim eder diyorum ama bazende calişma vaktim olmuyor az calişiyorum ALLah calişmayana vermez ki ? bundan dolayi cok uzuluyorum ve içimdekilerin hepsi bu kadar :( saygilarimla ali arslan

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Eyy kimsesizlerin kimsesi !! hiç kimseyi kimsesiz birakmiyan Allahim Sana sonsuz sukurler olsun..
Multeci arkadasin bir dunya tatlisi oglu oldu.. adini ismail verdiler...
Bebegi kucagima aldim..bir an kendi kaybedigim cocugumun bebekligini ,sonrada evladlik aldigim bebegin o mazlum hali gozumde canlandi!!agla..:,
Sonrada multeci bebegi ismail...hersey ic ice..yuregimin yandigini hissettim.. insan dunyada herseyin yerine baska bir sey ile telafi ediyormus da evladinin yerini hic bir sey tutamiyormus...agla..:,
ama yetim evladligim ve bu multeci bebeginden de sunu ogrendim ki Sevgi ile merhamet arasinda cook incecik bir cizgi var sadece...
neyse kendimi gecmise bir an kaptirdim..utngc..
cocuk koruma servisinde calistigim icin bu aksam gidip bebek icin ne gerekiyorsa siparis vereyim bari...belki o zaman icimdeki evlad acisi hafifler belki...hy..

Mihrimah

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayirlisi olsun ALLAH anali babali imanli olarak büyüttürmeyi nasip eder insallah herkesin evladinida bizimkileride duaa..

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah (c.c) size sabir, multeci bebegi Ismail'e de hayirli omurler versin insAllah. Rabbim size baska acilar yasatmasin insAllah.

sahmaran

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Allah razı olsun Rabbim sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin

Böyle çok sevinirsiniz yüreğiniz hızlı hızlı atar ya öyleyim Sanki birşey olacakmış gibi
Şu sınavları atlatsam Allahın İzniyle Annemi Babamı Kardeşimi Sokaklarında yürümeye doyamadığım Şehrimi özledim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt