EsseLamu ALeykum

ibni ömer

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Esselamu Aleykum

Esselamu Aleykum.Aranıza yeni katıldım.

ibni ömer

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Yeni konu açmak yasak sanırım.Bilmiyordum

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam kardeşim,aramıza hoşgeldiniz ..Üyeliğiniz hayırlı ve daim kalıcı olsun inşallah..
burada her geçerken uğrayanlar için yeni bir ayrı başlıkta Esselamu Aleykum.Aranıza yeni katıldım. konusu olsa idi
burasi islamiforumlar.net ailesi olmaktan çikar güzergah olurdu...sırıtık.:,

burada konu açanlar ve açmayanlar,olmak üzere üyeler ikiye ayrılır..
geçerken uğrayanlar ve kalıcı olanlar desek de aslında her şey nasip, kısmet, idrak, Allah-in lütfettigi kadardir...

Hani deriz ya; Eyy nasîpsizim!!neden nasîpsiz olur insan...? Dua almak ta ,etmekte nasip kısmet meselesi..
geleni de gidenide,kalani da getiren de götüren de Allah cc. değil mi ? bunun muhakak bir sebebi hikmeti olmalı...?
Hikmettini ancak Allah cc. bilir..!! Olan,olmayan ,giden, kalan her şeyin ardında bilemediğimiz nice hikmetler, Sırlar vardır...
Kaderin her şeyi güzeldir!!yeter ki olaylara hikmet Gözü ile bakmaya bak! ... neyse gelenin de ,gidenin de hayırlısı.........:tamam:.

Senin aşktan yana nasibin varsa; Dokunsan da yanacaksın dokunmasan da.

acilangul1

Adısaklı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleykum Sorusu olan burda paylaşir demişsiniz Ben yeni üye oldum Allah daima Sizin gibi insanlarla karşilaştırir beni İnsaallah ...

Ben istihare rüyası gördüm nerden anlatsam beni dinleyip cevap verirler.. cok merak ediyorum ruyanin anlamını inşallah bu mesajima cevap veren olur şimdiden Allah razı olsunn..

Benim mesajlarımin coğu gözükmüyor nedeni ne olabilir

ibni ömer

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam kardeşim,aramıza hoşgeldiniz ..Üyeliğiniz hayırlı ve daim kalıcı olsun inşallah..
burada her geçerken uğrayanlar için yeni bir ayrı başlıkta Esselamu Aleykum.Aranıza yeni katıldım. konusu olsa idi
burasi islamiforumlar.net ailesi olmaktan çikar güzergah olurdu...sırıtık.:,

burada konu açanlar ve açmayanlar,olmak üzere üyeler ikiye ayrılır..
geçerken uğrayanlar ve kalıcı olanlar desek de aslında her şey nasip, kısmet, idrak, Allah-in lütfettigi kadardir...

Hani deriz ya; Eyy nasîpsizim!!neden nasîpsiz olur insan...? Dua almak ta ,etmekte nasip kısmet meselesi..
geleni de gidenide,kalani da getiren de götüren de Allah cc. değil mi ? bunun muhakak bir sebebi hikmeti olmalı...?
Hikmettini ancak Allah cc. bilir..!! Olan,olmayan ,giden, kalan her şeyin ardında bilemediğimiz nice hikmetler, Sırlar vardır...
Kaderin her şeyi güzeldir!!yeter ki olaylara hikmet Gözü ile bakmaya bak! ... neyse gelenin de ,gidenin de hayırlısı.........:tamam:.

Senin aşktan yana nasibin varsa; Dokunsan da yanacaksın dokunmasan da.

acilangul1

Doğrudur.Belki,selam verip,aranıza yeni katıldım diyen çoğu kişi bir daha uğramamıştır .

Belki ben de onlardan olacağım.Nasip,kısmet diyelim.vvcc..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
1461883_572873269458347_2005875961_n.jpg

Aynen Nasip,kısmet diyelim..Ya Hu...
sadece baktı,beğendi bir selam verdi diye de ümitlenmek "dereyi görmeden paçayı sıvamak" olur.
Tabii, bunlar insanın fıtratında olan şeyler. O nedenle emin olmadan ümitlenmek sonunda hayal kırıklığına sebep oluyor.

Belki de o kişi kendince bir arayışa girmiş o manada foruma bakmış sonradan da uygun görmeyip, yada kendini yetersiz yada Hazır hissetmeyip
başka mekana yönelmiştir. Nasip,kısmet diyelim..gelenede, gidene de kalanada EyvAllah...

Dert dediğinde ,dertli dediğinde,kendini arıyan insanda, Gönül dergahımızda misafirdir azizim ! onu da iyi ağırlamak gerekir...

inşallah bu forumdaki misafirliğiniz müddetince hem bildiklerinizi paylaşır,hemde bilmediklerinizi öğrenirsiniz..
hepsinden önemliside muhabbetten Muhammet hasıl olursa şükreder neşe buluruz...

ibni ömer

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Amacımız aydınlanmak ve aydınlatmak zaten.Belki kalırım,belki giderim.Bu birkaç hafta içinde belli olur Allahu alem.

Eski konularda tarih ve saati göremiyorum.Neden?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Amacımız aydınlanmak ve aydınlatmak zaten.Belki kalırım,belki giderim.Bu birkaç hafta içinde belli olur Allahu alem.

Eski konularda tarih ve saati göremiyorum.Neden?

Din ve islam eskimez o yüzden sadece tarihler 4 haftaya kadar görünür. Kısaca forumumuzdaki uygulama böyledir...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün Aleykum Sorusu olan burda paylaşir demişsiniz Ben yeni üye oldum Allah daima Sizin gibi insanlarla karşilaştırir beni İnsaallah ...

Ben istihare rüyası gördüm nerden anlatsam beni dinleyip cevap verirler.. cok merak ediyorum ruyanin anlamını inşallah bu mesajima cevap veren olur şimdiden Allah razı olsunn..

Benim mesajlarımin coğu gözükmüyor nedeni ne olabilir

Aleykümselam güzel kardeşim. Siz lütfen forumun ana sayfasına gelin orada birçok bölüm var özellikle forum kuralları bölümünü okuyun. Biraz forumda vakit geçirin, böylece forum kullanımını öğrenmiş olursunuz! Gönderdiğiniz rüya mesajı gerekli bölüme taşındı ancak siz öncelikle alttaki linki okuyun lütfen.
https://www.islamiforumlar.net/ruya-yorumlari-bolumu/36431-istihare-nicin-yapilir.html

Üst Alt