yuvamı kurtarmak istiyorum.

sessiz sevdam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
yuvam yıkılmak üzere nasl kurtarabilirim bilmiyorum. kimse yokmu kimle konuşabliriz?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm, bu şekilde bir satırlık mesajla olmaz. Sıkıntınız varsa paylaşırsınız. Elden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
yuvam yıkılmak üzere nasl kurtarabilirim bilmiyorum. kimse yokmu kimle konuşabliriz?
Medeni halinizi i Boşanmış olarak göstermişsiniz, demekki boşnmışsınız ki daha yuvanız nası yıkılacakxxzzl..
Daha detaylı anlatında hocamızın dediği gibi elimizden gelen bişey varsa yardımcı olalım.

sessiz sevdam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
ewt 2. mahkemeye 19 martta. 20 yıllık evliyim eşimin ailesi yüzünden bitmek üzere çarsizim. Eşim çok saf temiz kalpli biri onu kaybetmk istemiyorum 2 çocugum var. aklı başında birninin onunla konuşmasını istiyorum. hata yapıyor.:(((

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
ewt 2. mahkemeye 19 martta. 20 yıllık evliyim eşimin ailesi yüzünden bitmek üzere çarsizim. Eşim çok saf temiz kalpli biri onu kaybetmk istemiyorum 2 çocugum var. aklı başında birninin onunla konuşmasını istiyorum. hata yapıyor.:(((
Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim,
benim bugünlük sürem bitti, gönül sızım hocamız bu konuda sizinle ilgilenecektir, gönlünüzü ferah tutun kardeşim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli aksamlar ins. hayirlisi ile sonuclanir..

"Eşim çok saf temiz kalpli biri onu kaybetmk istemiyorum "
o zaman onun dinliyecegi ,sevdigi, saydigi bir Aile dostunuza onun ile konusmasi icin rica edin..
20 yıllık evlilik ortada cok buyuk bir hata yoksa nasil bozulabilir..
kardesim yasadiginiz sorun ve problemleri bilmeden size nasil care onerebiliriz ki?
mademki esinizi seviyor ve kaybetmek istemiyorsunuz..bosanmayi kabul etmeyin..
bir evlilik eşinin ailesi yüzünden nasil biter.. buna nasil RAZI olursunuz.. sabir,dua ve iletisim, guzellik ile biraz zaman da kazanarak
sorunu cozmeye calisin..
yapmak istemediginiz bosanma olayini farkli bahaneler cikartarak zaman ve sebepler ile ins. olayin akisini degistirmeye calisin..
ins. bu zaman zarfinda da belki esinizde bazi gercekleri gorme imkani olur..
O halen sizin ile ayni evde ise kalbine ,midesine ve nefsine cinseliginei mutmain etmeye calisin!!
Allah yardimciniz olsun..

sessiz sevdam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
zalimle ne kadar başa çıkabilirsinz? ailesi fırsat vermiyor. kızınıda beni de gözü görmeden 8 ay önce sokağa attı. ailesi tarafından beyni yıkanmış biri. yaptıgının hata oldugunu göremeyecek kadar saf biri. İnternet aracılıgıyla da olsa birinin onunla konuşmasını istiyorum. imkansız olsada denemek istiyorum. internet kullnıcısı.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
zalimle ne kadar başa çıkabilirsinz? ailesi fırsat vermiyor. kızınıda beni de gözü görmeden 8 ay önce sokağa attı. ailesi tarafından beyni yıkanmış biri. yaptıgının hata oldugunu göremeyecek kadar saf biri. İnternet aracılıgıyla da olsa birinin onunla konuşmasını istiyorum. imkansız olsada denemek istiyorum. internet kullnıcısı.

Her ikinizi de tanıyan ve aranızda gelişen olayları bilen birini bulun ve aracı yapın. Bundan öte size bir yardımımız olamaz. Ancak rahatlamak için yaşadığınız olayları, başınızdan geçenleri, sıkıntılarınızı tecrübe noktasında ayrıntılı olarak paylaşmak isterseniz paylaşırsınız. Cevap vermek veya görüş bildirmek isteyen olursa mesaja cevap verir. Vesselam

sessiz sevdam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
verdigim rahatsızlıktan dolayı özür dilerm. imkansız olan birşeydi.verdiginz tavsiye kadar imkansız neyse herşey olacagına varır. serdar bey profilinizde paylaştıgınız ilahi çok güzel kimn söyledigini sorabilirmiyim?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Baskanim aynen katiliyorum Her ikinizi de tanıyan ve aranızda gelişen olayları bilen birini bulun ve aracı yapın...
Her iki tarafı da bilmeden,dinlemeden tanimadan tek tarafi dinliyerek karar verilmez kardesim.. iki taraf da sahitler huzurunda yuzlesip konusulup ,gercekler ortaya, masaya dokulmelidir..
Olayları,sorunlari ele alırken O kisilerin icinde bulunduklari şartlar ve koşulları da bilmeliyiz..neden boyle davrandiginin ardindaki SIR ve hikmetti anlamaya calismaliyiz..
İki kişi kavga ettiğinde her zaman tek yanlı davranıp bir tarafı dinler ve hemen karşıkinin haksız olduğuna dair hüküm verir
ve bilmeden kul HAKKINA ve vebalini yukleniriz..

“Bir tarafı dinleyen karanlıkta kalır, iki tarafı dinleyen aydınlanır”
kardesim o yuzden baskanimizin dedigi gibi ;
Her ikinizi de tanıyan ve aranızda gelişen olayları bilen birini bulun ve aracı yapın.
Allah yardimciniz olsun..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
verdigim rahatsızlıktan dolayı özür dilerm. imkansız olan birşeydi.verdiginz tavsiye kadar imkansız neyse herşey olacagına varır. serdar bey profilinizde paylaştıgınız ilahi çok güzel kimn söyledigini sorabilirmiyim?

Estağfirullah rahatsızlık söz konusu olmaz. Biz bu bölümü kendimiz açtık kimse zorlamadı bizi. İnsanlar sıkıntısını paylaşsın hem rahatlasın hem tecrübe olarak başkaları da faydalansın. Keşke elimizden daha fazlası gelebilse.

İlahiyi Sedat Uçan söylüyor - Medineye varamadım....

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
denge 99 . ekrem serdar ve gönül sızım kardeşim. allah kapınıza geldi . sizi sessiz sevdam isimli kardeşim suretinden yardım istedi.

tabiki konu besmele oldumu karıyla kocanın arasına tabiki kimse girmemesi gerekiyor. lakin bir nokta varki allah dosları insanlığa sevgi ve sabrı çok iyi anlatma makamındasınız .

yazılarınızda yaralı kalplere sevgiyi anlatırken .allahın ilahi adaletinin tecelli olacağını . ve insanlar sabır kapısına geldiklerinde
hayatın içinde yaşanan acılar .

ve ümitlerin bitip allahın kahhar esması ile kalpleri kuşatıp esmaül hüsnada güzel isimleriyle terbiye edip o acı dolu kalplerin bu noktadan sonrasının sabır makamı olduğunu tebliğ etmek gerekiyor .

tabiki en iyi allah bilir sabırsa allahın zatına açılan teslimiyat kapısıdır. allah o kardeşimizin yar ve yardımcısı olsun.

akıl veren çok olur lakin acıyı ruh çeker burası mahşer kardeş allahtan başka dost yok gönlünü ferah tut ve allaha güven o mülkünde sebebleri tayin edendir. ve adildir.

denge 99

Üst Alt