Yunanıstan'ın borcu

Singapur

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bugun haberlerde izledim.Yunanistan in borclarni Turkiye'nin odemsini dogru bulanlar var. Çıldırti bu haber beni Yunanistan degil mi Türkiye'nin bazi topraklarda gözü olan, bu vatan için kanini akitanlarin kemikleri sizim sizim sizlamaz mi? Ayrica bu ulke illaki yardim edecekse aybasini zor getiren emeklilerine ve asgari ucretli vatandaslarina,is bulma umudu olmadan sokaklarda dolanan universite mexunlarina yardim etsin. Daha da saymadigim bir cok sorun illaki yardim edecekse cin'de oruc tutmak yasak oldugu icin ibadetini yasayanayan muslumanlara yardim etsin. Haksizim belki bircok insana gore ama bu haberin bir soylenti olması bile beni cildirtmaya fazlasiyla yetti. Yunanistan yanlizca turizimle ve bazi devlet korumasinda gecinen bir ulke adamlar keyiflerinden vazgecmiyorlar, kaldiki isittigime göre turistlerin en yogun olduğu zamanda bile kendi tatillerinde hicbir odun vermeyip calismazlarmis. E bu adamlar iflas etmesinde kim etsin.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Avrupa'nın şımarık çocuğu bence hiç bir şey olmayacak.

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Daha düne kadar imf den %70 faizle borç alıp geçinebilen ülkeydik.

Singapur

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Haaa haklisn firari Yunanistan da yapsaydi sirttini bazi devletlere dayayipta yan gelip yatmasaydi.Turkiye hem gecmis hemde yakin zamanlar olsun ne zaman Türkiye cok zor zamanlar atlati nerdeydi o zamanlar haaa ne yalan soyliyim Yunanistan bircun karsilinda o adalarindan verecekse ne ala alismislar milletce pis armut gel agzima düş.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
O sözleri söyleyenler belli sevgili singapur kardeşim bende duydum çünkü niyetleri ortalık bulandırmak köprüden geçtiler ya artık niyetler sapır sapır dökülüyor.O düşünce ile hareket edenlerin mitinglerinde de etrafa saldırılması için ortalık karıştıracak fitne çıkaracak ve kışkırtma yöntemiyle amacına ulaşma politikalarını izledim.Her şeyde olduğu gibi dünyanın insanlık adına çivisi gerçekten çıkmış durumda cehennemin kokusunu duyar oldum artık son dört gündür cehennem odunlarının arasında sıkışmış kalmış haldeyim imanıma ,Allah sevgime sarılıyorum yoksa alim Allah bende GEVŞEYİP KAYBEDENLERDEN OLMAKTAN AKLIM ÇIKIYOR.Rabbime sığınıyorum duadayım hem kendim ,hem ümmeti Muhammet için sizlerde dualarınızı daha geniş tutun kardeşlerim selametle Allah cc emanet olun düşmanlık edenler değil önceliğimiz dinimiz ve din kardeşlerimiz olsun inşallah...

Singapur

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
İnşallah teşekkür ederim humeyra. Siyasetcilerin aciz cikarlari umrumda degil. Kurdu, turku, sunnisi, alevisi vatanimiz çıkarlarını gozetmek zorundayiz.Bu topraklar bizlere hediye edilmedi, herbir karisi atalarimizin kaniyla alinmistir,bunun bilincinde hareket etmeliyiz. Zira dusmanlar pusuya yatmış bizim birbirimizi yo k etmemizi beklemektedir. Uyanik olup dusmanlara istediklerini vermemeliyiz. İnşallah Allah cc dusmanlarimiza fırsat vermesin.

Üst Alt