yeni arkadas

سميه

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
herkese merhabalar
s.a
ben sumeyye araniza yeni katildim mekkeden :selamunaleykum;

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim hoşgeldin

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm Selam Sümeyye kardeşim, aramıza hoş geldin...

Yalnız kusura bakma bir şey dikkatimi çekti;
Biz forumda Selam'a önem veririz.. Sen de selam vermişsin lakin kısaltma yaparak...
Selam'ın kelama dönüşmesi için, tam yazarsan hem sevap kazanır, hem de bizleri mutlu etmiş olursun...

Tekrardan hoş geldin, üyeliğin hayırlı ve daimi olması dileğiyle....:)

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm esselam verahmetullahi ve berekatüh;hoşgeldin sefalar getirdin havasına ,suyuna,taşıdığı peygamber kokusuna hasret kaldığım güzel şehrin güzel insanımrhbba..
Çok mutlu oldumalkis:;: içimde hızla yükselen o memleketlerin hasreti arasına Mekke'i Mükerremeden gelen nefes oldun.Hani efendimiz sav Hz Hatice annemizin gidişinden sonra bile onun yakın arkadaşlarına hürmet ile ona hasretini bir nebze olsun giderirmiş ya bende Mekke şehrine hasretimi resimleri ile oraya dair ufacık bir söz kelam ve orada yaşayan ,orayı görenler ile gidermeye çalışıyorum.Şimdi gelişin bana nefes huzur oldu önümüzdeki hafta inşallah sevgili gönül dostum Gönül sızım oralara Umre görevi için yolculuk edecek ve ben uğurlaması için Mekke ve Medine şehrine ama en başta efendim Hz MUHAMMED sallallahu aleyhi vesseleme selam yollamak için yanında olmak istiyorum.En kısa zamanda Mekke'yi, Kabe'yi,inşallah senide oralarda ziyaret etmek nasip olur.Selametle Allah cc emanet ol kardeşim seni burada görmek duymak beni mutlu etti Allah cc seni daim mutlu etsin inşallah.duaa..

سميه

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
ab-i hayat kardesim benim turkcem pek iyi degil turk olmadegma gore o yuzden kisa yazmak daha kolay geldi ama sorun degil bir dahaki seferde tam yazicam insallah

سميه

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
hosbulduk humeyracim eyer medineye gidersem senin icin fotoraflarini ceker gonderirim ve turab abi ile ab-i hayat kardesim hos bulduk

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
سميه;95604' Alıntı:
ab-i hayat kardesim benim turkcem pek iyi degil turk olmadegma gore o yuzden kisa yazmak daha kolay geldi ama sorun degil bir dahaki seferde tam yazicam insallah

Teşekkür ederim Sümeyye kardeşim anlayışın için...baybyy

Hatice--

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
سميه;95604' Alıntı:

Yanlis degilsin Sumeyye kardes. Benim Turkcem de iyi degildir. Malum Türk asilli degilim, ve yurt disinda dogdum, burada yasiyorum. Senin aslini merak ettim cunku Suudi-Arabistan gibi arap ulkelerinde maalesef Turkler hazir Turkceyi unutuyorlar. Normalde soylemiyroum ama benim aslim Afgan/Kürtdür. Ama ne mutlu Türküm diyene, sonucta Turk vatandasligim var baybyy

سميه

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Yanlis degilsin Sumeyye kardes. Benim Turkcem de iyi degildir. Malum Türk asilli degilim, ve yurt disinda dogdum, burada yasiyorum. Senin aslini merak ettim cunku Suudi-Arabistan gibi arap ulkelerinde maalesef Turkler hazir Turkceyi unutuyorlar. Normalde soylemiyroum ama benim aslim Afgan/Kürtdür. Ama ne mutlu Türküm diyene, sonucta Turk vatandasligim var baybyy
hepimizin asli islam gerisi hikaye ama tanistigimiza memnun oldum kardesim yanliz olmadim icinde sevindim:.dost. burdaki insanlarin hepsi turkceyi unutmus degil benim tanidigim biri var ayni universitedeyiz kendisi arapca ogrenme bolumunde ama turkce tamam yani.

Hatice--

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Cok dogru dedin, hepimizin asli Islam. Insallah subat ayinda Umre gorevi icin Mekke/Medine'ye gelecegim. O topraklari gormeyi cok istiyorum, insallah bana da nasip olur. Belki seninle gorusmek bile nasip olur :))

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Öncelikle hoş geldin sümeyye.Emin ol bu siteye yolun düştüğü için hiç pişman olmayacaksın inşallah.Senin başlığı birkaç saat önce okudum sonra sayfadan çıktım biraz Ku'ran okudum.Okurken de sen geldin aklıma kutsal topraklardan katılan biri var aramızda neden duasını istemedim diye içim içimi yedi.Şimdi de bu saatte dayanamadım netin başına geçip yazıyorum.Allah rızası için o mübarek topraklarda benim için dua edersen çok çok mutlu olucağım.Allah'a emanet ol...

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
''hosbulduk humeyracim eyer medineye gidersem senin icin fotoraflarini ceker gonderirim ve turab abi ile ab-i hayat kardesim hos bulduk''
Allah cc sonsuz razı olsun çok mutlu olurum kardeşim.Bizlere o mübarek yerlerde dua edin ne olur çok ihtiyacımız var birey olarak, millet olarak ,ümmet olarak:(

Syist

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm
Aranıza yeni katılıyorum, siteden bugün birkaç saat önce gördüğüm bir rüyanın tabirini ararken haberdar oldum, daha önce böyle bir tecrübem forum üyeliğim aktif olmamıştır ama burayı daha başlamadan sevdim kanım ısındı. Rabbim en güzel şekilde faydalanmayıda faydalı olmayıda nasip etsin. Emeği geçen herkese teşekkürler. Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam, hoş geldiniz ,sefa getirdiniz İnşallah hep birlikte bilmediklerimizi öğrenip, bildiklerimizi öğretme gayretinde olacağız....Daimi olman dileğiyle...

Bazen insan, neyi düşündüğünü ALENEN yazamaz seni tefekküre,kendini , etrafındaki olayları idrak ,fark etmeni, anlamaya davet eder..işte burası da öyle bir yer .

Kendini yeterli gören, kendini geliştirmekten mahrum kalır. Hakkımızdaki yanlış ve hayali kanılarımız nefsimizin hoşuna gidiyor ama bizi bir adım ilerletmiyor. Boş teneke gibi fazla gürültü çıkarıyoruz. Bize en büyük engel yine kendimiziz,sözüm kendi nefsime-dir..
Selametle..

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm esselam verahmetüllahi ve berekatüh kardeşim hoşgeldiniz:)bol paylaşımlar duası ve din kardeşliğimizin burada da pekişmesi duası ile sefalar getirdiniz.

Üst Alt