Yasin bağışlama duası kısa

Muvatta

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
318
Yasinden sonra okunacak dua, Yasin bağışlama duası kısa, kısa ve öz Yasin bağışlama duası, Yasinden sonra bağışlama duası, Yasin bağışlama duası, yasin okunduktan sonra yapılan dualar, yasin bagislama duasi kisa, yasin bağışlama duası arapça okunuşu, yasin tebareke amme bağışlama duası dinle
✅Yasin Bağışlama Duası Kısa:
Ya Erhamerrahimin Okumuş olduğumuz Kur’anı Kerim’i, Yasin-i Şerifi, Tebareke, ve diğer sûreleri, yüce katında kabul eyle! Bunlardan hasıl olan ecir ve sevabı evvelen bizzat, hulasa-i mevcudat, fahr-ül Alemin Muhammed Mustafa aleyhissalâtu vesselam efendimizin aziz, münevver, ruhu tayyibelerine ve bütün Peygamberlere (Aleyhimüsselam), Ashabı kirama, Evliyalara, Şehitlere, ve dini İslam’a hizmet etmiş üstat efendilerimize hediye eyledik, vasıl eyle. Ahirette şefaatlerini, Cennette komşuluğunu cümlemize nasip eyle yâ Rabbi! Âmin.

Gelmiş geçmiş vefat eden cümle ecdadımıza ve kimi kimsesi kalmayıp isimleri unutulmuş ve nesilleri kesilmiş, Müslüman din kardeşlerimize de bağışladık vasıl eyle yarabbi! Âmin.

Rabbena Atina fiddünya haseneten ve fil ahireti haseneten ve gınâ azâbennâr. Rabbic alnî mugımessalâti ve min zürriyeti. Rabbena ve tekabbel duâ. Rabenağfirlî ve li valideyye ve lil müminine yevme yegumul hısab. Birahmetike ya erhamerrahimin. Ve selâmün alel mürselin. Velham dülillahi rabbil âlemin El Fatiha mea sâlavat.

✅Başka bir kısa Yasin bağışlama duası
Allah'ım okuduğum Kur-anı Kerimi Yasin-i Şerifi Evradiyeyi Tebareke ve Amme süresini kabul ve müyesser eyle. Peygamberimiz Aleyhisselam Efendimiz hazretlerinin mübarek ruhuna hediye eyledik. Şefaatini ve Cennette komuşuluğunu cümlemize nasip eyle. Gelmiş ve geçmiş tüm peygamberlerin ruhuna hediye ettik. hepsini haberdar eyle Yarabbi.

Bütün ecdadımızdan ahirete ulaşmış olanların ruhuna hediye ettik. Vasıl eyle Yarabbi. Mekanlarını Cennet eyle Yarabbi. Vücudumuzu sağlıklı, nimetlerimizi daim evlatlarımızı alim eyle Yarabbi.

Fakirlik uğramadan önce nimetlerinin, ihtiyarlık gelmeden önce gençliğin, hasta olmadan sağlığın, ölüm gelmeden hayatın değerini bilmeyi bizlere lütfeyle Yarabbi.

Yarabbi dualarımızı Beytullahta yapılan dualara ilhak ile kabul eyle. Hz. Muhammed Peygamberimizin mübarek hürmetine erenler evliyalar şehitler hürmetine kabul eyle Yarabbi. Amin. Sübhane Rabbike Rabbil İzzeti Amme Yesüfun Ve Selamün Alel Mürselin Velhamdülillahi Rabbil Alemin. El Fatiha. Meas Selavat.

✅Yasin sonrası okunacak uzun bağışlama duası: 👉 Uzun Bağışlama duası

✅Yasin tebareke amme bağışlama duası dinle: 👉Yasin duası dinle
 
Üst Alt