Yaninizdayim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

(((__meftun__)))

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Selamun Aleyküm, degerli dostlar, sevgili hazirun, site yöneticileri ve siz degerli üye kardeslerim...
Zaman zaman ben de sitenizin "beyaz sayfalari"nda yürüyecegim... O niyyetle buraya dahil olduk... Bu yürüme esnasinda, bazen bir kardesimize, bazen de diger bir kardesimize ugrar, ya yorumumuzla, ya yazimizla ya da siirimizle kendisine misafir olur hal hatir soran oluruz insallah... Ben cidden "özgürlügü" seviyorum... Rabb'im seviyor ki ben neden sevmeyeyim... Beni yaratmis... Bizleri yaratmis... Koca bir alemi yaratmis bizim icin... Gene de kendisine "iman" edilmesini bizim "hürr" ve "özgür" iradelerimize birakmistir...
Ve yine ben bu manada "sade" üyeligi de ziyade sevenlerdenim... Yani özgürce dolasabileyim, dolasabileyim ki diger kardeslere de hal hatir sorabileyim onlari cani gönülden selamlayabileyim...
Tabi ki, beyaz sayfalara aktaracagim yorumlarim, yazilarim ve siirlerim buradaki arkadaslarin kalbi degerlerine göre olacak, degerlerimizi akamete ugratacak, söz, fill ve eylemlerden kacinmis olacagim...
Site icin... Yöneticiler icin... Üyeler icin... Ve okuyucular icin üyeligim hayirlara vesile olsun...

NOT: Mevla Teala'nin sevgisi'nden ve O'nun yarattiklarinin sevgisinden nikimi de meftun koydum...

Meftun: Gönül vermis... Vurgun, mübtela, düskün, tutkun... manasinda...

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
dgüüll,.Aleykümselam kardeşim.hoş geldin armaıza sefalar getirdin.üyeliğin hayırlı ve daim olsun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleyküm selam ve Rahmetullah

<embed src="https://www.go2album.com/album/i/s/l/a/m/islamiforumlar.net/20110317153004/hosgldnz.swf?fs_path=https://www.go2album.com/album/i/s/l/a/m/islamiforumlar.net/20110317153004" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" height="225" width="480">

sevgisiz olmaz

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam hoşgeldiniz, hayırlara vesile olsun inşAllah

beydeba

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam aramıza hoşgeldiniz.:.dost.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
aleykum selam hoşgeldiniz hayırlı olsun...

Acizane

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam hoşgeldiniz güzel ve faydalı paylaşımlar inşallah..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
divis11lc2.gif

Suyu Taşırmayan Bir Gül Yaprağina Her Zaman Yer Vardır

divis11lc2.gif

Uzakdoğu'da bir dergah, bilgeliğin gizlerini aramak için gelenleri kabul ediyordu
Burada geçerli olan incelik, anlatmak istediklerini konuşmadan açıklayabilmekti
Bir gün dergahın kapısına bir yabancı geldi Yabancı kapıda öylece durdu ve bekledi
Burada sezgisel buluşmaya inanılıyordu, o yüzden kapıda herhangi bir tokmak veya çan, zil yoktu
Bir süre sonra kapı açıldı, içerdeki derviş, kapıda duran yabancıya baktı
Bir selamlaşmadan sonra sözsüz konuşmaları başladı
Gelen yabancı, dergaha girmek ve burada kalmak istiyordu derviş bir süre kayboldu, sonra elinde ağzına kadar suyla dolu bir kapla döndü ve bu kabı yabancıya uzattı
Bu, yeni bir arayıcıyı kabul edemeyecek kadar doluyuz demekti
Yabancı dergahın bahçesine döndü, aldığı bir gül yaprağını kabın içindeki suyun üstüne bıraktı
Gül yaprağı suyun üstünde yüzüyordu ve su taşmamıştı İçerideki derviş saygıyla eğildi ve kapıyı açarak yabancıyı içeriye aldı
Suyu taşırmayan bir gül yaprağına her zaman yer vardı
divis11lc2.gif

SUYU TAŞIRMAYAN YENİ BİR ÜYEYE DE
SİTEMİZDE (aramızda) HER ZAMAN YER VARDIR
Hoşgeldin sefalar getirdin, üyeliğin daim ve hayırlara vesile olur inşallah

divis11lc2.gif

suskun

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam:.dost.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt