WhatsApp İslami (hayirli cumalar) cikartmalari

mikocsoftware

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum cumlemize hayirli günler. Allah ın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

WhatsApp da o kadar cok anlamsız fani çıkartmalar var ki. Bun bi nebzede olsun anlam katabilmek adina İslami Çıkartmalar yapıyorum program araliklarla guncellenecektir. Sacma sapan çıkartmalar ciddi sayilarda indirmeler yaparken bizim programimiz da durum maalesef ic acıcı degil. Bunun icin desteklerinizi bekliyorum.

Cuma Tebrik Çıkartmaları
DİKKAT: Konuyu paylaşan kişinin eklediği Link çalışmıyor! O nedenle link silindi.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamun aleykum cumlemize hayirli günler. Allah ın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

WhatsApp da o kadar cok anlamsız fani çıkartmalar var ki. Bun bi nebzede olsun anlam katabilmek adina İslami Çıkartmalar yapıyorum program araliklarla guncellenecektir. Sacma sapan çıkartmalar ciddi sayilarda indirmeler yaparken bizim programimiz da durum maalesef ic acıcı degil. Bunun icin desteklerinizi bekliyorum.

Cuma Tebrik Çıkartmaları

GOOGLE PLAY STORE UYGULAMA LINKI: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mikocsoftware.islamicwastickerapps

Aleyküm selam, eline sağlık. İndiricem inşAllah. Hemde önericem.

Üst Alt