Uzun zaman oldu

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Uzuuuuun bir aradan sonra EsSelamü aleyküm hayırlı günler (akşamlar).
Ben görmeyeli nasılsınız? inşaAllah iyisinizdir, ben de elhamdülillah iyi diyelim iyi olalım inşaAllah.

Evet, uzun zaman oldu görüşmeyeli çünkü işler güçler, geçim derdi, çoluk çocuk derdi derken forumlardan uzak kaldım, çalışırken fırsat buldukca girdiğim tek facebook ona da telefondan giriyordum fakat eve çıktığımda pc den yine kısada olsa gelişmeleri takip ediyordum.

Benim torunlar sağolsun yokluğumda pc yi oyunlarla doldurmuşlar ki pc nin kımıldıyacak hali kalmamış işlerimin boşluğunda fırsat bilip format attım biraz düzeldi çok şükür ama kayıtlı şifrelerimde formatla birlikte attaaa gittiği için forumlara girmek baya uğraştırdıysa da nihayetinde giriş yaptım.

Son görüşümden bu yana forumda değişikler olmuş derken değerli dostlarımı göremiyorum, hayırdır yoksa onlarında mı işleri güçleri çıktı.

Neyse dostlar şimdilik giriş konuşması bukadar yeter sanırım fırsat bulduğumda yine yazıp karalamaya devam ederik inş.
Kalın sağlıcakla. baybyy

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
OOOO Aleykümselam ustam nerelerdesin beyaw... İş güç tamam da ara sıra gelmez mi insan. Neyse öyle olsun bakalım... Bayramda whatsap dan mesaj yazdım sana ona da cevap yazmadın. Doğrusu bir ara aklıma kötü şeyler geldi acaba başına iş mi geldi dedim. Neden sonra aklıma geldi baktım faceden buldum maaşallah tam gaz gidiyorsun. Neyse hoşgelmişsin diyelim...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam Ekrem abi,

Forumda pek değişiklik yok, sadece arada görünüp kaybolan "kaçak üyelerimiz" var!!

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
OOOO Aleykümselam ustam nerelerdesin beyaw... İş güç tamam da ara sıra gelmez mi insan. Neyse öyle olsun bakalım... Bayramda whatsap dan mesaj yazdım sana ona da cevap yazmadın. Doğrusu bir ara aklıma kötü şeyler geldi acaba başına iş mi geldi dedim. Neden sonra aklıma geldi baktım faceden buldum maaşallah tam gaz gidiyorsun. Neyse hoşgelmişsin diyelim...
Öncelikle, hoş gördük Başkan. Valla her zamanki gibi evin altındaydım herhangi bir yere uzamışlığım kaçmışlığım yok zaten biz kaçmayız Allah'ın emriyle,anlımızın akıyla gideriz :)
Uğramazmı derken, elbette haklısın ama saç olmayan kafanı kaşıyacak vaktin varmı diye sorsaydın daha iyi olurdu, Allah razı olsun mesajın geldi ama yeni nesil tlf. kullanmasını bilmeyen, bir msj yazarken B diye N harfine basan ve bir msj,ı 10 kere silip baştan yazan birinden cvp beklersen ohoooo :) Ayrıca o facede gördüğün yazıları kaçkez değiştirdiğimi bir ben bilirim.
Çok şükür şimdilik yaramaz bir durum yok yarına Allah kerim.

Aleyküm selam Ekrem abi,

Forumda pek değişiklik yok, sadece arada görünüp kaybolan "kaçak üyelerimiz" var!!
Bende Forumda değişiklik olarak üyelerimizi ima etmiştim, yani kaybolmuşlar :)
Aslına bakarsanız zaten bu alem gençlerin işi değil çünkü geçim derdi bu alemden önce gelir ve ben bunu çalışırken anladım yani işten fırsat bulupta nete giremiyordum,işler şu aralar biraz aralandı da hem pc,ye format atma, hemde forumlara girme fırsatı buldum yarın ne olacağı belli değil.

msum.. baybyy

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Ben uzun bir aradan sonra da olsa geldim selamımı verdim şimdi yine belki uzun belki kısa bir ayrılık başlamış olsada forumun takibimde olduğu biline.
Benden sonra uzun zamandır En eski gönül dostum Gönül sızım kardeşimi foruma girdiğini görmedim, eğer Gönül sızım kardeşim bunu okuyorsa kendisinin de foruma girmesini rica ettiğimi anlamıştır, gözle ve sabırsızlıkla foruma bekliyorum ki ben giriş yapmadan foruma baktığım zaman kendisinin yazılarını okuduğumda mutlu olduğumu bilmesini isterim.
Sevgi ve Saygılarımla Allah'a emanet olun.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Beni herkes unutmuş; bir evlenip geleceğim dedim ooooooooooo beni bir tozduman kardeşim ile abı hayat hatırlayıp soruyor toprağım bile unutmuş:imkansiz:.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Beni herkes unutmuş; bir evlenip geleceğim dedim ooooooooooo beni bir tozduman kardeşim ile abı hayat hatırlayıp soruyor toprağım bile unutmuş:imkansiz:.
Unutulursun tabi, kim dedi sana evlenip git diye, birde gelmiş trip atıyorsun aassd..

Dostlar unutulurmu güzel kardeşim, arayıp soramıyorsak tlf,nu değiştirdiğimizden dolayı numaranı kaybetmişiktir, forumda'n soramıyorsak foruma girmeye fırsat bulamadığımızdandır yanixxzzl..

güüll.,

Üst Alt