unutmak istemiyorum

Tuğba

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm abla
Ben bir öğretmen lisesinde 11.sınıfım.9. sınıftayken yılbaşının ertesi günü bir çocukla bir paylaşım sitesinde tanıştım(Burak).Bu çocuk abimin arkadaşıydı ama benden 2 yaş büyük.(abim ile aramızda 16 yaş var :) ) o beni abimin bir arkadaşının dükkanı önünde gördüğünü söyleyerekten kendini tanıttı.Neyse biz konuştuk ve baya anlaştık, bana sen abinden daha kafa birisin dedi :) Gel gelelim ertesi gün abim odama geldi ve bana (tanıştığımızdan habersiz olduğu her halinden belli);''Az önce Burak'ın yanındaydım,çok fena bir çocuk(son derece iyi anlamda) ben seninde öyle olmanı istiyorum,her şeyi araştırıyor..vb'' dedi.İki üç gün sonra Burak benimle çıkmak istediğini söyledi.Hemen atlayacak bir tip değilim, bir hafta deneyelim dedim sonra oturur konuşuruz ve devam edip etmeyeceğimize karar veririz dedim.. 5. gün ayrılalım dedi.Çünkü ben, bana dolaylı da olsa sunduğu, seçeneklerimi arkadaşımdan yana kullanmıştım.Bir kız arkadaşım var 11 yıldır konuştuğum ve sevdiğim..Onunla çok küçük bir nedenden tartıştılar,arada ben kaldım, arkadaşımda ayrıl dedi ben de Burak'a soğuk davrandım..2 yıl toparlanamadım abla.. koskoca 2 yıl.Ne ders dinledim, ne çevremi..ruh gibiydim.Ama bu iki yıl bana öyle bir olgunluk kattı ki, şimdi Burak'ı aklımdan çıkarmak istemiyorum.Eskisi gibi değilim, bunu en başta çevremdeki insanlar onaylıyor.Ama ben aklımda Burak olsun istiyorum.Sanki daha mantıklı düşünüyorum.Bide çevremde o kadar çocuksu arkadaşlarım var ki,onlar gibi olmak istemiyorum, derin olmak istiyorum.Çünkü Burak öyle .. M.E.B in sitesi olan e-okul'u hacklediği için okuldan atıldı :) Abim ise bunu o kadar çok önemsiyor ki; o çocuğu okuldan atmak yerine okuldan öyle bir çocuk çıktığı için el üstünde tutması lazım, diye müdüre söyleniyordu. Abimin;yaşadıklarımdan, sebebinin Burak olduğundan, haberi yok ama o aklımı o kadar meşgul ediyor ki, bir de onu unutmak istemediğimi sanınca... Bir kaç kez Burak ın karşısına çıkıp derdimi anlatmayı bile düşündüm ama küçülmek istemedim.Umurunda olmadığını biliyorum çünkü..Bide onunla o kadar ortak yönümüz olduğunu hissediyorum ki.. aynı şarkıları,aynı videoları aynı gün içinde dinlediğimiz bile oldu hatta aynı paylaşımları yaptığımız bile.. Velhasıl ablacığım kimseye cesaret edip anlatamadığım derdim bu uzunluğunun farkındayım ama ne olur hoş gör :) Okuduğum kadarıyla meşgulsün ve değerli zamanından boş yere aldıysam hakkını helal et şimdiden teşekkür ederim :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
4964_92303067292_38392192292_2017330_5762207_n+(2).jpg

Aleykum Selam Kardesim bu ne karisiklik, celiski zamansiz duygu ve dusunceler...
Her kes derki ;Eski sevdigimi unutmak istiyorum siz ise unutmak istemiyorum diyorsunuz..
Sakin Haa yanina gidip kendinizi asagilamayin.. gordugum kadari ilede Burak havai, deli, dolu sevgi ve istekleri ucan hayalperest bir insan..
Yani bu yasta bu yaptiklari pekde akillica degil.. ileride pisman olacaktir..
vakit, zaman cok kiymetlidir..
kardesim aklinizi basiniza alin okullunuza konsantre olun..universiteye girmek var.. ekmek aslanin agzinda kendinize bir gelecek hazirlamak.gerekli..
guclu, basarili insanlari herkes sever takdir ede, kazanmak ister..
simdilik bu olayi askiya alin.ileride Allah ne gosterir bilemeyiz..
her gun hersey degisiyor bir gun bakarsiniz musait bir ortamda belki bir arkadas gibi konusup, sizin farkliliginizi, olgunlugunuzu anliyabilir..
ama Siz gidip anlatmaniz degil hareketleriniz icraatiniz ilebunu ona gostermelisiniz..
cocukca pesinden kosmalar..vs.. vs.. sadece onu kendinizden uzaklastirirsiniz..

UNUTMAK İSTERDİM YAŞADIKLARIMI HERŞEYİ SİLMEK İSTERDİM VE YENİDEN BAŞLAMAK BEMBEYAZ BİR SAYFA GİBİ
YENİDEN BAŞLAMAK ÖYLE ALIŞMISIM Kİ;UNUTMAK İSTEDİKLERİME ...
BELKİDE ONDAN UNUTAMIYORUM ..
ŞİMDİ AYNI GÜNE GERİ DÖNÜP SENİ GÖRMEMEK İSTERDİM KEŞKE DEMEMEK İÇİN HER ŞEYİMİ FEDA EDEBİLİRİM AMA ARTK UNUTTUM UNUTMAK İSTEDİKLERİMİ
BELKİ SORMAK İSTEDİĞİM TEK ŞEY SENDE UNUTTUN MU BENİ YOKSA UNUTAMADIKLARINDAN MIYIM!!
ZAMANI GELINCE ÖGRENECEGIM...

Bugün aynaya baktım uzun uzun
ve ne gördüm biliyor musun..
SENİ! ve Sensizligi...
bana kendini bırakıp gitmişsin, tüm benliğin kalmış bende
Unutamadığım,kırgınlığım mı,sevdan mı, cocuklugum mu bilemiyorum...
ama unutamadığım bir şey var
Yoksa bir türlü gerçek olamayan hayallerim midir bilmiyorum ama
içimde yanan bişey var..
Aylar geçti yokluğunun üzerinden
Hala bir şeyler çıkıp geliyor önüme senden kalan
Hala dilim sürç-i lisan ediyor adını.
Unutmak istedikçe daha çok içime hapsederim sevgimi,
Sol yanımda yaşatırım Ben seni!..

Üst Alt