Umutla beklemek.

gurbet

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm. 2 gün önce izledigim bir video beni cok heyecanlandirdi.Video dan bahsetmeden önce kendim hakkinda kisa bir bilgi paylasmak istiyorum.Ben 42 yasinda ve 15 senelik evli, hic cocugu olmamis , Maddi ve manevi zor bi 15 seneyi gecirmis birisiyim. 3 yildir gögüs kanseriyle mücadele ediyorum, Rabbim hasta olanlara acil sifalar versin.Rabbimme Hamdüsenalar olsunki cok sükür iyiyim. Ameliyat, kemoterapi, radyoterapi hepsini gecirdim. suan ilac tedavim devam ediyor, anti hormon tedavisi oluyorum ,ve bu tedavim 5 yil sürecek. Beni heyecanlandiran kisma gelince, henüz cocuk sahibi olamamis , ama kemoterapi görmüs, hormon reseptörleri arti+ olan , ve yasi 42 olmus birinin tüp bebek yoluyla cocuk sahibi olup olamiyacagi hep merak konusuydu benim icin. kendi doktorum , hormon reseptörleri + olan ve bunca asamadan gecmis ,ve ilac tedavisi devam eden , tedavisi sonu 45 yasinda olacak biri icin cok fazla ümit vermiyordu.Ama ben Rabbim den ümidi kesmedim , umutla beklicem. izledigim video ayni asamalardan gecmis birisinin cocuk sahibi oldugunu , eskiden yasak olan kanserli ve hormon reseptörü+ olan hastaya , tüp bebek konusunda simdi artik daha esnek davranildigini söylüyordu. umudum 2 kat artti , umutla beklicem. RABBIM den ümit kesilmez biliyorum,hakkimda Hayirlisini nasip etsin.duaa..

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam ablacım, inşallah şu mübarek günlerin hürmetine Allah; gönlündeki umut kıvılcımını, kendi takdiriyle karşılar da dileğin gerçekleşir..:)

Bu arada, Allah c.c. şifa versin, sabır versin, daimi, kuvvetli iman nasip eylesin...

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Allah cc şifanızı artırsın kardeşim ve Rabbim gönlünüzdekini tez vakitte hayırla nasip etsin inşallah...

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
İnşallah çocuk sahibi olursunuz. Dualarımız bu yöndedir. Veren de O, alan da O, vermeyen de O'dur. Buna itaat ederiz.
Hem çocuk sahibi olur ve hem de sağlığınıza kavuşursunuz. Zor bir dönemeçten geçiyorsunuz. Sabrediniz, Rabb'iniz yanınızdadır. Amin.

Üst Alt