TÜM EŞ DOST ve AKRABALARIM DAVETLİDİR

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Allah'(c.c)ın izniyle torunum MUHAMMET EMİN KARADENİZ bugün saat 13 itibariyle erkekliğe ilk adımını atmış bulunuyor.

10371296_263452043859276_8623062361387875795_o.jpg

10496239_263452057192608_5690171522507134584_o.jpg

10482010_263452003859280_7138144829811230817_o.jpg

Yarın 20/06/2014 cuma günü akşam namazından sonra Kılçak köyü huzurken yolu üzerindeki evimizde kur'an okunacaktır.
TÜM EŞ, DOST ve AKRABALARIM DAVETLİDİR...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
MAAŞALLAH.. Hayırlı olsun hocam. Allah damatlığınıda göstersin inşAllah..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
MAAŞALLAH.. Hayırlı olsun hocam. Allah damatlığınıda göstersin inşAllah..
Allah razı olsun hocam.
Allah ömür verirse hep birlikte damatlığınıda görürüz inşAllah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
yusufsunnet.jpg
062.jpg
yusufsunnet2.jpg

:maasallah:
MAAŞALLAH.. Hayırlı olsun!Allah başka mürüvetlerini de görmeyi nasip etsin inşallah tebrik ederim delikanlı Adamı ..
İnşşallah önce asker daha sonra damat kıyafetlerini giyerkende böyle sevinçle,heyecanla,mutlulukla ailecek kutlayın.

Ben de dün Mevlana Oğlumun,yetimimin, sünnet isteğini yerine getirebilmenin işlemlerini bitirdim..
isteği Ramazan ayında Mekke de olmak!!inşaAllahu Rahman 6 Temuz Pazar günü Mekke-i Mükerreme'ye doğru yola çıkıyoruz ve 20 Temuz Pazar günü eve Bayram için dönüyoruz..herşeyin hayırlısı...

acilangul1

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
HER İKİNİZEDE HAYIRLI UĞURLU OLSUN; Rabbim banada evlatlar ve mürüvetlerini görmeyi ve gönül sızım gibi kutsal topraklara yüz sürmeyi hac vazifemizi yerine getirmeyi nasip etsin inşallah ve tüm isteyenlere.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
yusufsunnet.jpg
062.jpg
yusufsunnet2.jpg

:maasallah:
MAAŞALLAH.. Hayırlı olsun!Allah başka mürüvetlerini de görmeyi nasip etsin inşallah tebrik ederim delikanlı Adamı ..
İnşşallah önce asker daha sonra damat kıyafetlerini giyerkende böyle sevinçle,heyecanla,mutlulukla ailecek kutlayın.

Ben de dün Mevlana Oğlumun,yetimimin, sünnet isteğini yerine getirebilmenin işlemlerini bitirdim..
isteği Ramazan ayında Mekke de olmak!!inşaAllahu Rahman 6 Temuz Pazar günü Mekke-i Mükerreme'ye doğru yola çıkıyoruz ve 20 Temuz Pazar günü eve Bayram için dönüyoruz..herşeyin hayırlısı...

acilangul1
Allah razı olsun adminim, amin inşAllah
Allah c.c. kabul etsin, güle güle gidip gelmek nasip etsin, gitmek isteyipte gidemeyenlere de gitmek nasip etsin inşAllah.

HER İKİNİZEDE HAYIRLI UĞURLU OLSUN; Rabbim banada evlatlar ve mürüvetlerini görmeyi ve gönül sızım gibi kutsal topraklara yüz sürmeyi hac vazifemizi yerine getirmeyi nasip etsin inşallah ve tüm isteyenlere.
Allah c.c razı olsun kardeşim, Allah gönlüne göre verir inşAllah toprağım.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Amiiiiiiin Allah razı olsun toprağım ve gönül dostum gönül sızım,bu mevlana oğlumuzun yüzündeki hüzün ağlattı beni, nasıl güzel bir insan yetiştiriyorsunuz hediye olarak ramazanda kutsal topraklarda olmak isteyen bir mümin evlat:) Allah'ım sonsuz razı olsun sizlerden dinine sarılan evlatlar yetiştirdiğiniz için gurbet hep içinizi acıtıyor ya gönül sızım,Allah cc bunun karşılığın da bizim hasret kaldığımız özlemleri size veriyor ne büyük nimet!!!

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Amiiiiiiin Allah razı olsun toprağım ve gönül dostum gönül sızım,bu mevlana oğlumuzun yüzündeki hüzün ağlattı beni, nasıl güzel bir insan yetiştiriyorsunuz hediye olarak ramazanda kutsal topraklarda olmak isteyen bir mümin evlat:) Allah'ım sonsuz razı olsun sizlerden dinine sarılan evlatlar yetiştirdiğiniz için gurbet hep içinizi acıtıyor ya gönül sızım,Allah cc bunun karşılığın da bizim hasret kaldığımız özlemleri size veriyor ne büyük nimet!!!

cümlemizden kardeşim, Siz görülmeyeni ,gördünüz ya bu da Size Allah'ın ikramı ve keramettidir..
evet O aklinda halen bir yetim olduğunu bilmiyor ama eminim ki kalbinde,ruhunda Bilinçaltında bunu hissediyordur..

Yetimlerin gönülleri kırık, duyguları hüzünlü ve çok merhametli olurlar ki bu duygularda;Gül simalarına yansır ...
Gönül gözü ile bakarsanız !yetim bir çocuğu fark edebilirsiniz..

Üst Alt