Son Mesajları Nasıl Görebilirim? BUYURUN LÜTFEN.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Son Mesajları Nasıl Görebilirim?

Son mesjaları görebilmek için 2 adet yol vardır.

Hızlı Menüden Bugünün Mesajlarını tıklayarak 24 saat içerisinde yazılan mesajları görebilirsiniz.

Yeni mesajlar Son Mesajlara tıkladığınızda listelenecektir.

Yöneticiler, Forumları Okundu Kabul Et kısayolunu belirtebilirler.

Kullanıcılar bu linke tıklamadığı sürece yeni mesajları okunmamamış sayabilirler.

Yeni Mesaj saklı tutabilme 10 gün ile sınırldıır.

Yöneticiler bunu isterlerse artırabilirler.

eMeKLi uYuSS

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
onu görüyorum da kim nerede online ona giremiyorum yafs en sevdiğim bölümden mahrum kalıyorum abicik...:Dsırıtık.:,

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
onu görüyorum da kim nerede online ona giremiyorum yafs en sevdiğim bölümden mahrum kalıyorum abicik...:Dsırıtık.:,

O bölüm yöneticelere mahsustur. Çok çalışıp yönetici olursan sen de görebilirsin..::komik..

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar ben yeniyimde ruya yorumlatmak istedim onun cevabını nerde göreblirim. Nasıl kullanılıyor burası?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Merhabalar ben yeniyimde ruya yorumlatmak istedim onun cevabını nerde göreblirim. Nasıl kullanılıyor burası?
Merhaba kardeşim, forum kullanımını öğrenmek gerek. Sağ üst köşede yardım linki var oradan ve forumda biraz vakit harcayarak öğrenebilirsin.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

Merhaba kardeşim,Rüyanızı yazıp gönderdikten sonra, (Yazınızı hemen göremezsiniz! ) Yazınız yetkililer tarafından kontrol edildikten sonra ancak yorumu görebilirsiniz
...

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
merhaba, peki yorumumu nasıl yazacağım, dün yazdım fakat yorumlanmamış sanırım, şimdi tekrar yazdım konu olarak istihare rüyası diye girip mesaja selamünaleyküm diye başladım kabul ederlermi? Teşekkür ederim :)

Merhabalar, ben dün rüya yorumu için yazdım fakat yorumlanmamış sanırım ne yapmam gerek.

Üst Alt