sevgilim benden ayrıldı ne yapacam çok kötüyüm

barış koçer

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm öncelikle böyle bir site açtıgınız için düşünüpte yardım etmek için allah razı olsun. Benim şöyle bir derdim var kardeşim yada kardeşlerim bir sevgilim vardı çok seviyordum onu, 6 ay konuştuk çok baglanmıştık birbirimize beni çok seviyordu bende onu ama zamanla benden sogudu, nedeni ona ilgi göstermemem deger vermemem, ben aslında çok seviyordum onu ve halada öyle ama bilemedim işte, ben ona ilgi göstermedikce benden sogumaya başlamış, bilemedim ve şu anda o kadar çok pişmanım ki o kadar kötüyüm ki keşke böyle yapmasaydım, insan elindekinin degerini kaybedince anlıyormuş megerse, bunu anladım ve şimdi bir başkasını bulmuş onu seviyormuş:(beni ölümüne severdi, geçenlerde ulaştım bir şekilde son defa konuşmak istedim konuştuk neden böyle yaptıgını sordum bunları bunları yaptıgımı söyledi soguttun kendinden dedi bir şans daha ver bir kere daha deneyelim dedim defalarca, kabul etmedi sana karşı içimde bişey kalmadı barış dedi ve bu içimdeki pişmanlık beni eritiyor kardeşlerim ben ayrılmak isterdim her seferinde kızdıgımda tmm derdi aglardı sonra yine barışırdık en sonunda tekrar kızdım buna ayrılmak istedim yine bilemedim böyle olacagını ve bu duruma geldi olay benim söylemek istedigim kardeşlerim nasıl dua etmeliyim ne yapmalıyım geri dönermi böyle birşey olabilirmi bu benim için hayırlı deyilmiş belkide, eyer öyleyse allahtan istesem allahım bu işi hayra çevir diye dua etsem olurmu kabul olurmu ne olur kardeşlerim ne yapmam gerek bana söyleyin kafam durdu unutmadan şu anda arkadaşız arkadaş kaldık şimdiden vereceginiz bilgiler için allah razı olsun allaha emanet olun acilangul1

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hos geldiniz kardesim..
Kalpler anca Allah-in elinde ve O kisi fark ediyorsaniz sozleri ile sadece duygu somurusu yapan..ayran gönüllü biri...
"bir başkasını bulmuş onu seviyormuş!beni ölümüne severdi" kendi kendinizi KANDIRMAYIN!!!

Bir aşkın bitmesi için bir nedene ihtiyaç yoktur…
insanlarda neden ,bahane bulma tecrübesi vardır…bu ilişkiden sıkılması.psikolojisi bozulmuş olabilir...

Sevgi, sevmek oyle kolay mi Cana, canana ekilir Onu cikartmak, sokmek, unutmak yillar alir...
6 ay suren bir iliski, dostluktan bahsediyoruz 6 yil degil.. ilk 3,4 ay heyecan, yenilik vs.. vs olur daha sonrasi bu tipler SIKILIR!!!
O sizi ölümüne sevse idi Sizden ayrilir ayrilmaz Sevgi nefesini baskasinin yaninda almazdi..merak etmeyin o cok sevdiginin yaninda da fazla Kalmaz!! SIKILIR..
bu tip insanlar bir yerde, bir iliskide uzun sure kalamiyorlar.. heyecan, yenilik, farklilik, ozellik ariyorlar.. o yuzden kendinizi Hiic Suclamayin...
Size karsi içinde bişey kalmadı ise O geri gelse de Sevgiyi hissedemezsiniz..
malesef gunumuzde genclik hep boyle cabuk seviyor daha cabuk kopariyor bir daldan bir dalla atliyor..

Kalpler ancak ve ancak imanla mutmain oluyor. veyada Allahın insanlara bahşettiği beşeri sevgiyle mutmain oluyor ki gelip geçici oluyor....
mesele bu mudur.. öyle insanlar yaşar ve ölürki kalplerine sevgi nasip olmuyor.. bu nasıl kaderin parçasıysa yanılmış sevgide kaderin parçası önemli olan
hayırlı olabilipte yanılmadan sevgiyi hakedene sunabilmekte..
Allah doğrudan ayırmasın inşallah.. herkesin karşısınada herkesin kendi doğrusunu kendisinin samimiyettinde, sevgisinde ayarinda HAYIRLISINI nasip etsin...
ne istediğini bilmeyen sevgiliden ve Sevenden HAYIR olmaz Siz ilk once bir kendinize gelin..ve Hayatta ne istediginize bir karar verin..sonrasi Allah kerim
ama Size Duygu somurusu yapmasina izin vermeyin.. AYRILIGI kendi secti Siz onu terk etmediniz ki
vicdaniniz SIZLASIN!! madem ki ilgisizligini kiriliyormus neden simdiye kadar gic soylememis Taki baska birini bulup bahane gerektiginde hem sizi sucliyarak,
aci cektirerek ayrilmasi..akilli ,normal duygu yuklu olan biri yapmaz..
Allah cc. Yar ve Yardimcisi olsun..
insan ne yaparsa kendine yapar.. biraz bosluk, biraz kafam karisik der ve sonunda bir hicran yasanir ve yasatilir...KUL HAKKINA girilir..
ZAMAN EN İYİ İLAÇ...Sanırım insan önce kendine biraz zaman tanımalı..Sizde kendinize biraz ZAMAN ayirin...
Hayirli geceler...

barış koçer

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
cevap

saol kardeşim allah razı olsun rahatlattın beni gerçekten evet haklısın kardeşim ayran gönüllüymüş gerçekten sevseydi ölümüne ben ne kadarda üzmüş olsam terketmezdi ve başka birinide bulmazdı bu kadar çabuk sen demişinya kardeşim niye kırdıgını sana söylememiş diye telde şey derdi sorardı yani her zaman sen beni sevmiyon eskisi gibi ilk zamanlar gibi diye devamlı bir şüpe duyardı benden yani bide şöyle kardeşim facede tanıştık bunlan biz orda tanıştıgımız bir oglan vardı konuşurduk onlanda facede devamlı bu ona aşık olmuş senin vermedigin degeri ilgiyi o gösterdi bana dedi en sonda işte bilmiyorum işte ben en sonunda tekrar ayrılmak isteyince 3gün sonra felan artık ne olduysa kapak fotosu felan yapmışlar birbirlerinin resimlerini yorumlar yapmışlar her neyse kardeşim son olarak ben ne demeliyim buna yada ona ne söylemeliyim allahamı havele edeyim şu andan itibaren zaten dualarımda allahım hayırlısını ver bir an önce unuttur diyecem allahıma

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Face de bulduğunuzu Face de de kaybedersiniz...sırıtık.:,
ona yazmaya degmez bile ona ilgi ,yazi vermediginizde birakin kendi degerini anlasin..vaktinizi harcamaya degmez!!dfgtnislikcalan
baybyy
Hayatınıza Devam Edin!

Yola kusur bulmam samimi ol derim yolcuya
İnandığını yap yaptığına inan derim
Gerisi zaman ve enerji israfıdır bilirim
Ne gelir ki elimizden insan olmaktan başka...

Üst Alt