• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Severek evlendik ama şimdi sorun yaşıyoruz

Mutsuzum

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mrb hiç kimseyle dertlesemiyorum. Severek evlendik ama şimdi sorun yaşıyoruz. Bari buraya yazayım dedim. Ben eşimle severek evlendim, daha doğrusu o beni beğenmişti ben 17 yaşındaydım numaramı bulup benimle iletişime geçti ne yaptıysam vazgeçmedi, bende sevgisinden emin oldum. Sonra evlendik ama çok sınırlı olduğunu gördüm şiddet bile uyguladı defalarca. Çok sevdiği, sen olmasan ölürüm dediği bana. Her dafasinda pişman olup bir daha yapmıyacam dedi ama yine yaptı.

Ailem istemiyordu ben kendim isteğimle evlendim, onlara anlatamıyorum onun ailesine anlatamıyorum hemen beni suçluyorlar. Açıkçası hiç kimseye öyle çabuk açılan biri degilim, hep içime atıyorum yaşım 26 iki kızım var onların hatırına kalıyorum, ona karşılık vermeden. Çok iyi oluyor ama olur da onunla zitlasirsam deli oluyor ve ben çok korkuyorum onun bu halinden. Geçen gün ufacık bir tartışmada olayı büyütülmüş daha önce yaptıgımız bütün tartışmaları acti, beni döven o haksız olan ben. Telefonu kırdı tv sehpsını fırlatıp kırdı, çok korkuyorum kıracak birşey kalmadı. Yarın bir gün sinirlenip bana, çocuklarıma bir şey yapar diye. Kızım sabah uyanıp anne tv nerede dedi, bozuldu dedim ama onun da tek eğlencesi o. Ne yapicam bilmiyorum, çok büyük bir çukurdayım bana yardım lütfen. Kendisinden vazgeçmiyorum.

demir7272

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İnsan hayatında iki evre yaşar sever, evlenir sevgi biter gerisi mantık üzerine yürür. Nasıl çocuğun için, dusenin için mecbursundur çünkü o yüzden mantık üzerine yürür artık. Kardeşim bu ilk evre, ikincisi ise mantık evliliği yaparsın ilerde seversin evliliğini yürütürsün. Bu benim kendi secimim yanlış yaptım diye soğutma kendini evliliğinden eşinden, bu senin kaderin güzelleştirmeye çalış, düzeltmeye çalış sakin davran. Esin sinirlense bile neyi sevdigini biliyorsundur sonucta guzel seyler yapmaya calis onu tekrar kendine baglamaya çalış evliliğini kurtar emin ol ayrılık çözüm değil.

Üst Alt