Senin merhametine sığınıyor ve Senden eman diliyorum ...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
aclardenizimu3.jpg

hani kirik kalplerde bir dilek, hasret, arzuhal vardir ama o isteklerimizi bir turlu duaya, yakarisa, Sevgiliye Rabbimize bir seslenis olarak o gonlumuzdeki yakarislar Gok ile Yer arasinda bir yerde hep kalir...
Dua,Sevgi,dostluk bir seslenis, bir yakaris ,Sevgiliye bir cagridir!
Diyari-i Gurbette koruyuculugunu yaptigim 9 yasindaki Irakli kimsesiz bir kizim bana soyle diyordu
"N. biliyorum cook mesgulsun cokda cocuk var ama olur ya bir gun hani cook vaktin olursa cook da mesgul olmazsan BENI DE SEVERMISIN?"
o An o cocugun gozlerine baktigimda Yanlizligin, kimsesizligin, Caresizligin pencesinde BIR DAMLA SEVGI ,ILGI icin Yalvariyordu..
Gece oldugunda yuregimi ve ellerimi acip !Rabbim Senin sevgini ve Senin sevdiklerinin .... Sevgisini Isterken bir an o Kizimin Halli ve sozleri, yakarislari gozumun onune geldi.. Kendimden Utandim...
hani bizlere emanet olarak verilen cocuklarimizin,sevdiklerimize karsi nasilda BOBURLENIRIZ!!
her turlu hizmeti, fedakarligi yaptigimizi ovune ovune her yerde de anlatiriz..
Oysa..bir sahsin insan-i kamil olgun bir insan olarak yetisebilmesi icin..onlarin, ilk, ana , temel olan ihtiyaci Sevgiyi hep onlardan Esirgemis..Hayati sadece maddi imkanlar boyutundan olcup gormusuzdur..
AFFET ALLAHIM! SAMIMIYETSIZLIGIMIZI, DUYARSIZLIGIMIZI, INSAN OLAMAYISIMIZI AFFET!!

kgüll..,kgüll..,

Üst Alt