selamünaleyküm

ferit

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Cümleten selamünaleyküm ben önceki forumdan ferit-yek belki tanıyanlar çıkar hep konular silinmiş ama olsun vardır bir hayır hayırlı paylaşımlar

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aramıza Hoşgeldiniz sizede hayırlı paylaşımlar olsun.
evet ben hatırlıyorum ama gördüğünüz gibi kabuk değiştirdik diyebilirim:)
üzelme elele verip tekrar ekleriz konuları:)

siyahım

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
ve aleykum selam

karşılama yazınız çok güzeldi çok tesekkür ederim bende şimdi üye oldum oğlumun bi rüyası beni nerelere getirdi lakin siteniz çok samimi ve buram buram islam kokuyor, inşaallah rabbim hayır eylesin allah razı olsun sizden de rabbim yar ve yardımcınız olsun...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
karşılama yazınız çok güzeldi çok tesekkür ederim bende şimdi üye oldum oğlumun bi rüyası beni nerelere getirdi lakin siteniz çok samimi ve buram buram islam kokuyor, inşaallah rabbim hayır eylesin allah razı olsun sizden de rabbim yar ve yardımcınız olsun...
Hoşgeldiniz kardeşim, hayırlısı olsun. Rüya yorumları bölümü kapalıdır. Sitemizde artık rüya yorumu yapılmıyor. Selametle.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Allah c.c Razı olsun, aşk ile hoşgeldiniz hayırlı olsun İnşAllah..
Sadece sabrın kadar güçlü, şükrün kadar olgunsundur bu hayatta.Ve dua'ların kadar değerlisindir Allah katında.

Doğruluğun Ölçüsü
Ârifler demişlerdir ki:
“Bir kimsenin havada uçtuğunu, suda yürüdüğünü, kızgın demirde uyuduğunu, başında timsahın nöbet tuttuğunu, ateşi yuttuğunu görseniz aldanmayın.

Önce onun dinin emir ve edeplerine uyup uymadığına bakın.
Edebi güzelse onu Allah için sevin ve onu tanıdığınıza şükredin. Eğer edebi bozuksa onu Allahiçin terkedin ve sizi onun hile ve tuzağından kurtarması için Allah’a dua edin'"

Üst Alt