Selamun Aleyküm

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
selamun aleykum, buraya bir rüyamı yorumlamak için araştırırken buldum ve iyiki bulmuşum Allah çıkarttı belki de karşıma. çok hoş bir yere benziyor üye olalı belki 1 saat oldu olmadı hemen kanım kaynadı buraya sürekli ziyaret etmeyi düşünüyorum işaallah. tam benim aradığım, beklentilerime, düşüncelerime karşı bir ortam :)

Aleykümselam kardeşim hoş geldiniz:.dost.

zzeynep

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
çok hoşbuldum inş. güzel bir iletişim sitesi Allah sizden razı olsun, ne duanız isteğiniz varsa kabul olsun inş. :)

gonlumungulu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamu aleykum

Istanbulda oturan 29 yasinda bir kiz evladi olan ev hanimi kendi halinde bir bayanim.simdi kizimla ilgili ahlaki egitime bakarken gozume carpti.hic duymamistim boyle bir siteyi.ama gec kalmisim.umarim.hepimiz icin yararlipaylasimlar olur

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam gec kalmadiniz..Gonul ilim, irfan dergahimiza yurekten hos geldiniz...

Mihrimah

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm Selam hosgelmissiniz hicbirsey icin gec deyildir dimi Gönül Sizim Bende 36 yasindayim daha yeni buldum burayi cokda iyi oldu :)

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Istanbulda oturan 29 yasinda bir kiz evladi olan ev hanimi kendi halinde bir bayanim.simdi kizimla ilgili ahlaki egitime bakarken gozume carpti.hic duymamistim boyle bir siteyi.ama gec kalmisim.umarim.hepimiz icin yararlipaylasimlar olur
Aleyküm selam hoşgeldiniz hayırlı olsun inşAllah

ali arslan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamunaleykum. bende 17 ye yeni girdim internette ruya tabirlerine bakarken burayi buldum istanbul maltepedeyim fakat siteye uye olurken istanbulun zaman dilimi yoktu bende kafadan salladim. coğu dini sohbetlerde konuşmaci olarak son 1 saatini vaaz vermekle meşgul oluyorum öğrenciyim bu dergahi cok beğendim tam bana göre bilgi almak ve vermek için ideal . kuranada katki sağlayanada candan teşekkurler. bilirmki Allahin vesilesi ile burayi buldum Allah yaşamama izin verdikçe surem dolana kadar buradayim saygilarimla ali arslan

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
selamunaleykum. bende 17 ye yeni girdim internette ruya tabirlerine bakarken burayi buldum istanbul maltepedeyim fakat siteye uye olurken istanbulun zaman dilimi yoktu bende kafadan salladim. coğu dini sohbetlerde konuşmaci olarak son 1 saatini vaaz vermekle meşgul oluyorum öğrenciyim bu dergahi cok beğendim tam bana göre bilgi almak ve vermek için ideal . kuranada katki sağlayanada candan teşekkurler. bilirmki Allahin vesilesi ile burayi buldum Allah yaşamama izin verdikçe surem dolana kadar buradayim saygilarimla ali arslan

Aleykumselam kardeşim hoşgeldiniz. Bizimle beraberleğiniz hayırlı ve daim olsun inşAllah. Zaman dilimi GMT+2 olarak ayarlanması gerekiyor. Ben sizinkini ayarladım forum saatiniz şu an doğru göstermesi lazım. Hayırlı ve faydalı paylaşımlar dilerim

sevgisiz olmaz

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz

;vealeykumselam:Her ikinizde hoş geldiniz islamı sevenlerin paylaşmayı bilenlerin adresidir burası:.dost. hayırla kalın

ali arslan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
peki saolun tekrardan Allahin verdiği hayr sizinle olsun

beydeba

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam ve rahmetullah Cümleten hoş geldiniz diyelim daim olun inş

Acizane

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
ve aleykümselam her iki kardeşimede hoşgeldiniz diyorum hayırlara vesile olsun İNŞALLAH

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin inş. Allah evlaınızı size bağışlasın.

Biz şoförlerin bir lafı vardır.
Allah rahmet eylesin daha çok gençti, demesinler,
Geç kaldın, desinler::komik..

Allah (c.c) sağlık sıhat verdikçe hiç birşey için geç kalmış sayılmayız, hayırlı feyzli paylaşımlar:.dost.

gonlumungulu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Kusuruma bakmayin.merakimdan soruyorum.bikac forum sitesine uyeyim boyle aktif kalabalik bir forum gormedim.ne zamandir faaliyet gosteriyorsunuz.forumu acan kisinin meslegi nedir.sadece meragimdan.sevgiler

Hasret

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Tüm yeni gelen arkadaşlar, gonlumungulu, ali arslan, SeLi hoşgeldiniz hayırlara vesile olsun üyelikleriniz, hayırlı paylaşımlar olsun

sahmaran

Kurallara Uymadı
Üyemiz
ben çok sevdim bu siteyi Allah razı olsun ;)

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Selamun aleykum, Yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz der, eskilere selam, saygı ve sevgilerimi sunarım

dilara

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm .Siteyi tesadüfen buldum ve paylaşımları görünce üye olmaya karar verdim. İnşallah aranızda bana da yer vardır ..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamun Aleyküm .Siteyi tesadüfen buldum ve paylaşımları görünce üye olmaya karar verdim. İnşallah aranızda bana da yer vardır ..

Aleyküm selam hoşgeldiniz :.dost. hayırlı ve daim olsun inşAllah.

Üst Alt