Selamün aleyküm

Yakamoz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
selamunaleyküm, sitenizden istifade etmeme izin varmı acabavvcc..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykumselam..hosgeldiniz.. kardeslik..dost ve muhabbetler getirdiniz..
burasi Gonul..Dost muhabbet mekanidir...
kaynağı muhabbettir. Hayatın amacı, muhabbete erişmesi murâd edilmiş içimizdeki vicdanın amacıdır...
Müminin kalbindeki muhabbet, kendi Zâtına muhabbet eden Rabbimizin muhabbetidir...
Muhabbet sevmektir. Sevmek için tanımak gerek...
ins. birbirimizi taniyip Gonul bag ve kardeslik koprulerini kuraruz.. selametle kardesim..
haa ben mi kim mim? bir Muhacir kardesiniz...

Yakamoz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ve Aleykumselam..hosgeldiniz.. kardeslik..dost ve muhabbetler getirdiniz..
burasi Gonul..Dost muhabbet mekanidir...
kaynağı muhabbettir. Hayatın amacı, muhabbete erişmesi murâd edilmiş içimizdeki vicdanın amacıdır...
Müminin kalbindeki muhabbet, kendi Zâtına muhabbet eden Rabbimizin muhabbetidir...
Muhabbet sevmektir. Sevmek için tanımak gerek...
ins. birbirimizi taniyip Gonul bag ve kardeslik koprulerini kuraruz.. selametle kardesim..
haa ben mi kim mim? bir Muhacir kardesiniz...

Hoşbuldum muacir kardeşim allah razı olsun,
Maaşallah ağzınızdan bal damlıyor afedersin balın markasını öğrenebilirmiyim:D
inşallah bizde bu güzel muhabbetlerinize katılmak isterim muacir kardeşim, merakımı af buyurun muacirim dediniz, bulgarmı? yugoslav,mı,sınız?
benimde istanbulda çok sevdiğim bir muacir kardeşim vardıda onun için sordum mahsuru varsa özür dilerim...

a.e.oacilangul1

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
est.Yugoslav muhaciriyim...Ailem Yugoslavya dan ama Ben istanbulda dogdum..
balın markasını bilmem ama kaynagi..Aşk-HUllahında ki Muhabbet deki SIR dadir!!!

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam yakamoz kerdeşim hoş geldiniz :.dost.üyeliğiniz hayırlı olsun inş.

Buğlem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
ve aleyküm selam hoş geldiniz sefalar getirdiniz
çok güzel yere gelmiş bulunmakdasınız kardeşim şöyle buyurun yerimiz bol:):tamam:.

Abd'ül Mehdi

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Sitenizdeki değerli klavyelerden bigi öğrenebilmek ve görüş alış verişinde bulunmak için üye oldum, bütün üyelere Sevgi ve saygılarımla...
(Abd'ül Mehdi ) (Çömez) (gülün dikeni):)

ferit

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Sitenizdeki değerli klavyelerden bigi öğrenebilmek ve görüş alış verişinde bulunmak için üye oldum, bütün üyelere Sevgi ve saygılarımla...
aleykümselam:.dost. hayırlı olsun

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
buyur kardeşim faydalanmaya başlayın,da hakketten,de (çömez)mişsin yahuu hem üye olduğun günden tammm 5,gün sonra, ve üstelik kişiye özel mekan,da girmişsinizdfgtn

neyse ben sizi ilgili bölüme alayım,da gönül sızım kardeşimiz sizi,de bizide haşlamasın, sonra benim özel mekanıma girmişler gözünüz körmü uyuyormusunuz diye bizide haşlıyor vallahaçokk kommikk
Hoşgeldin kardeşim üyeliğin daim, paylaşımların hayırlara vesile olur inşallah...acilangul1

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleykum ve rahmetullahi ve berekatuh.
hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inş.<!-- google_ad_section_end -->

Abd'ül Mehdi

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Abd'ül Mehdi demek Allah'ın kulu demektir, ( Mehdi demek kurtarıcı demektir, bir tek kurtarıcı vardır oda ALLAH'c.c.dir) ben sizin (Halkın) anladığınız bağlamda ne sünniym ne şia yım ne aleviyim ne vahhabiyim, ama gerçek anlamda hem şia'yım (Allah taraftarı) hem sünniyim ( sünnet ehliyim) hem aleviyim (çünki hz ALİ Allah'ın veli kuludur Peygamberimiz a.s. dan sonra Allah ve resulunun seçtiği meşru halifedir) ( onu HAK seçmiştir, ötekileride halk seçmiştir,) hemde Vahhabiyim, Allah'ın esmaül hüsnasından (güzel isimlerinden) olduğu için ve sadece ALLAH'a ve onun sevenlerine bağlıyım...herkesin hayırlı işlerinde başarılar diliyorum...

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam hoş geldiniz kardeşim üyeliğiniz hayırlı olsun inş.
Allah razı olsun kardeşim Allah bizleri Allahı seven ve Allah'ında bizi sevdiği kullardan eylesin inş.Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun.:)

Abd'ül Mehdi

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Aleyküm selam hoş geldiniz kardeşim üyeliğiniz hayırlı olsun inş.
Allah razı olsun kardeşim Allah bizleri Allahı seven ve Allah'ında bizi sevdiği kullardan eylesin inş.Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun.:)

Hoşbuldukvvcc..

sevgisiz olmaz

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz

Aleykümselam kardeşim :.dost. karşılıklı fayadalanalım inŞALLAH:)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Abd'ül Mehdi demek Allah'ın kulu demektir, ( Mehdi demek kurtarıcı demektir, bir tek kurtarıcı vardır oda ALLAH'c.c.dir) ben sizin (Halkın) anladığınız bağlamda ne sünniym ne şia yım ne aleviyim ne vahhabiyim, ama gerçek anlamda hem şia'yım (Allah taraftarı) hem sünniyim ( sünnet ehliyim) hem aleviyim (çünki hz ALİ Allah'ın veli kuludur Peygamberimiz a.s. dan sonra Allah ve resulunun seçtiği meşru halifedir) ( onu HAK seçmiştir, ötekileride halk seçmiştir,) hemde Vahhabiyim, Allah'ın esmaül hüsnasından (güzel isimlerinden) olduğu için ve sadece ALLAH'a ve onun sevenlerine bağlıyım...herkesin hayırlı işlerinde başarılar diliyorum...
değerli kardeşim öncelikle tekrar hoş geldin sefalar getirdin,
bizler kardeşlerimizi, soyuna, sopuna, mertebesine, mezhep,ine, kalite değerine bakarak buraya kabül etmiş değiliz, biz onları ALLAH,c.c'ın kulu olduğu için bağrımıza bastık bizler, yaratılanı yaratan,dan ötürü
seviyoruz ve unutmayın islamda BEN yoktur, BİZ, BİZLER vardır, ve bizlerin arasına alevide gelir, vahabide gelir, sunni,de gelir, gelenlerden islami değerlere hakaret rabbimizin emirlerine itiraz, ve kitabımıza ve burada bulunan üyelerimize hakaret sözkonusu olmadığı sürece hepsinin başımızın üstünde yeri vardır...!

Selam ve dua ile...

Hasret

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam hoşgelmişsiniz kardeşim

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleyküm selam hayırlı paylaşımlar

Fani

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamu aleyküm

Es selamunaleyküm islamiforumlar dergah-ı sakinleri,
forumu inceledim çok güzel bir forum olduğunu gördüm ve hemen üye oldum, herhalde iyi yaptım
sırıtık.:,
kgüll..,kgüll..,kgüll..,

Üst Alt