selamun aleykum

The-Muslim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rabbim islam yolunda hizmetlerinizi makbul ve bereketli kılsın inşallah..namaz ile ilgili görsellerden resim ararken tevafuk eseri oldu..resmi kaydetmek istediğimde vermiş olduğunuz mesaj çok dikkatimi çekti..rabbimizin varlığını aklagetiren bir mesaj olması hele bambaşka bir güzellikti.doğru yerde olduğumdan emin olduğum için aranızdayım inşallah..RABBİM DOĞRULUKTAN VE DÜRÜSTLÜKTEN AYIRMASIN İNŞALLAH...dgüüll,.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
rabbim islam yolunda hizmetlerinizi makbul ve bereketli kılsın inşallah..namaz ile ilgili görsellerden resim ararken tevafuk eseri oldu..resmi kaydetmek istediğimde vermiş olduğunuz mesaj çok dikkatimi çekti..rabbimizin varlığını aklagetiren bir mesaj olması hele bambaşka bir güzellikti.doğru yerde olduğumdan emin olduğum için aranızdayım inşallah..RABBİM DOĞRULUKTAN VE DÜRÜSTLÜKTEN AYIRMASIN İNŞALLAH...dgüüll,.

Aleykümselam
<embed type="application/x-shockwave-flash" src="https://islamiforumlar.net/archive/swf/hosgldnz.swf" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" wmode="transparent" height="225" width="480">​

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
aleykümselam hoş geldinz kardeşim üyeliğinz hayırlı ve daim olsun. :)

hazra

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz

Aleykümselam hoş geldiniz kardeşim

Acizane

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
;vealeykumselam::.dost.hoşgelmişsin kardeşim, hayırlı paylaşımlar dilerim

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
selamun aleyküm üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun hoşgeldiniz aramıza.
İslam barış olduğu kadar, direniş demektir..
Fiil, söz ve düşünce bazında iyiliklerin yanında yer almalı, kötülüklerin karşısına dikilmeliyiz..
Allahu Ekber.. iyiler hic bir sey yapmazsa zaten kotuler ve kotuler dunyayi da bizleri de sarar..ve Yok ederler....

insanFakiri

Kurallara Uymadı
Üyemiz
a.s hayırlı olsun inş

sevgisiz olmaz

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam haya kardeş hoşgeldin:)

elifgibi

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam hoş geldiniz kardeşim

beydeba

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam hoşgeldiniz hayırlı olsun

sofiabi

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
;vealeykumselam::.dost.

Viyanalı

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum

Selamun Aleykum.

Siteye benden yaşça büyük bir arkadaşın tavsiyesi ile girdim. Gerçekten yararlı şeyler var bunun için herkese teşekkürler.
Aranızda toy birisi olsam da gerçekten çok şey görmüş bir insanım. Yani bedenim toy olsa da zihnim değil. Ergenlikle abartılan şeyler değil bunlar. İnşallah kimse böyle bir çocukluk, ve aile hayatı yaşamaz. Hamd olsun arkada çok şey ve çok kişi bıraksak da karanlık kuyudan çıkmayı başardık. Şimdi Viyana da yaşıyorum bir kaç yıldır. Hayata yeniden tutunmaya çalışıyoruz. Rabbim'den tek dileğim elime iyi bir iş alıp anamı evimin bir köşesine oturtup, evimin sultanı yapmak.
Umarım hepinizle iyi geçiniriz baybyy

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamun Aleykum.

Siteye benden yaşça büyük bir arkadaşın tavsiyesi ile girdim. Gerçekten yararlı şeyler var bunun için herkese teşekkürler.
Aranızda toy birisi olsam da gerçekten çok şey görmüş bir insanım. Yani bedenim toy olsa da zihnim değil. Ergenlikle abartılan şeyler değil bunlar. İnşallah kimse böyle bir çocukluk, ve aile hayatı yaşamaz. Hamd olsun arkada çok şey ve çok kişi bıraksak da karanlık kuyudan çıkmayı başardık. Şimdi Viyana da yaşıyorum bir kaç yıldır. Hayata yeniden tutunmaya çalışıyoruz. Rabbim'den tek dileğim elime iyi bir iş alıp anamı evimin bir köşesine oturtup, evimin sultanı yapmak.
Aleykümselam kardeşim hoşgeldin :.dost. hayırlısı olsun inşAllah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum.

Ve aleykümselam hoş geldinz kardeşim üyeliğinz hayırlı ve daim olsun. Umarım hepinizle iyi geçiniriz tabiki iyi geçiniriz... .:tamam:.sırıtık.:,
acilangul1

artvinli08

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm

Arkadaşlar ben yeni üye oldum. İstanbul' da oturuyorum evliyim. İNŞAALLAH güzel vakit ve bilgi paylaşimaları yaparız saygılarımı sunuyorum şimdiden

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Arkadaşlar ben yeni üye oldum. İstanbul' da oturuyorum evliyim. İNŞAALLAH güzel vakit ve bilgi paylaşimaları yaparız saygılarımı sunuyorum şimdiden
Aleykümselam, hoşgeldin inş...

artvinli08

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykum selam hoşgeldin

artvinli08

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Sayın admin kardeş iletişime geçmemiz mümkün mü benim yazdıklarım hemen gösterilmiyor onay istiyor.? sebebi nedir

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Sayın admin kardeş iletişime geçmemiz mümkün mü benim yazdıklarım hemen gösterilmiyor onay istiyor.? sebebi nedir
Senin değil bütün üyelerin mesajları hemen gösterilmez. Sitemizdeki uygulama böyledir!

Üst Alt