Selamün aleyküm

vaveyla

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allahın cc rahmeti bereketi üzerinize olsun ... bende hacı annenin tavsiyesi üzerine geldim.. Siteniz cok güzel hayırlı olsun .. sitenizde bayagı tanıdıklarım var .. cok güzel bir site inceledim ve beyendim Rabbim devam ettirsin muaffak etsin .. inşallah bende artık aranızdayım....harikaa

Hoşgeldiniz hayırlı olsun ınsallah

parsan07

Başarılı Kardeşimiz
Moderatör
Allahın cc rahmeti bereketi üzerinize olsun ... bende hacı annenin tavsiyesi üzerine geldim.. Siteniz cok güzel hayırlı olsun .. sitenizde bayagı tanıdıklarım var .. cok güzel bir site inceledim ve beyendim Rabbim devam ettirsin muaffak etsin .. inşallah bende artık aranızdayım....harikaa

Aleykümselam hoşgeldiniz:) aramıza hayırlı olsun

ferit

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz

Aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz HAYIRLARA VESİLE OLSUN

hacı anne

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Allah Razı Olsun

Ferdi9050

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın Aleyküm

Selamın Aleyküm,

Arayış içerisinde iken karşıma bu forum sitesi çıktı. Biraz göz gezdirdim ve değerli kişiler olduğunu, o iyi niyetli mesajlarınızdan anladım. Kayıt oldum

Umarım bu kardeşinize de yol gösterirsiniz.

Hayırlı Günler

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam kardeşim,
Üyeliğin hayırlı, daimi olsun inşallah hoşgeldin....

Üst Alt