Selamün aleyküm mübarek kardeşlerim

tenken s.j.r

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Adım Özgür, konya'nın ereğli ilçesinde oturuyorum. bu siteyi gerçekten çok beğendim, bilgi ve paylaşım üst seviyede ve oldukça samimi. burada diğer sitelerde olduğu gibi zevzekçe muhabbetler olmayacağını düşünüyorum. hepinizle gayet iyi anlaşacağımıza da eminim.:)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm selam mübarek kardeşim hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inş. iyi anlaşıp ,anlaşacağımıza da,samimiyettimizi de zaman karar verip gösterecek...
acilangul1

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleyküm selam, niyeti iyi olanın akibeti hayır olur. Hoşgeldin...

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm es selam hoş geldin özgür kardeşim sefalar getirdin güzel niyetin için Allah cc razı olsun ve daim eylesin inşallah.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam, hoş geldin kardeşim bu sitede en çok ne mutlu eder insanı biliyor musun? Unutulmaya yüz tutmuş sevgi, saygı, hoşgörü, samimiyet, kardeşlik... Dışarıda hemen hemen kalmayan değerlerimizi bu sitede buluyoruz Allah'ın izniyle üyeliğin hayırlı ve daim olsun inşallah...

mhmt51

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam, hoş geldin kardeşim.Gerçekten birçok site içerisinde kalite seviyesi üst düzeyde bir site.Tek sıkıntılı yanı mesajların moderatör onayına tabi olması yani yazdığınızın biraz geç gönderilmesi ve cevabın biraz geç ulaşması...

Ama bir sıkıntı yaşanmış ki böyle bir sistem uygulanmış :)

tenken s.j.r

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hoşbulduk arkadaşlar.Oldukça güzel bir ortam ve sizlerde çok hoş insanlarsınız.Allah'u Teala muhabbetinizi daim eylesinharikaa

mhmt51

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Hoşbulduk arkadaşlar.Oldukça güzel bir ortam ve sizlerde çok hoş insanlarsınız.Allah'u Teala muhabbetinizi daim eylesinharikaa

Amin...

Gönül,kendine benzeyen gönle akar derler.

Dini inanışlarına sarılmış insanlarla muhabbet ayrı bir tat veriyor.Çok şey öğreniyor insan,yeri geliyor öğretiyor...

sabırr123

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
selamünaleyküm arkadaşlar

Ben aranıza yeni katıldım...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Ve Aleyküm selam kardeşim,

Üyeliğin hayırlı ve daimi olur inşallah..

sabırr123

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
sagolun inşallah öyle olur

hoşbulduk hayırlı akşamlar

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Hoşgeldiniz sabırr 123kardeşim sefalar getirdin.üyeliğinin daim olması duası ile selamün aleyküm.dgüüll,.dgüüll,.dgüüll,.

Üst Alt