Selamın Aleyküm

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
:selamunaleykum;

mhmt51

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Buraya üye olmama şahit olduğum kötü bir olay sebeb olmuştu yani derdimi açmak için gelmiştim.Demek her şerde bir hayır varmış ki,gerçekten internetten de olsa çok güzel bir ortamdayım.

Adım mehmet.Yaşım 22.Çok fanatik olmamakla birlikte sağlam bir GalataSaray'lıyım.Ailemle ve 1 yaşına gelmek üzere olan muhabbet kuşumuzla birlikte yaşamaktayım :) Şuan öğrenim görmekteyim.

İlgi alanlarım:Sağlık,çoğu erkekte mevcut olduğu gibi futbol ve arabalar.

Farklı olarak hayvanlar ve özellikle kuşlar.Hergün sevip mıncıklayıp öptüğüm ve canım gibi sevdiğim muhabbet kuşumuz var :)

Şimdilik bu kadar yeterli sanırım...

Bir de sizden bir istekde bulunacağım.Müminlerin birbiri arkasından ettikleri dualar çok daha makbul imiş...

Ben 4-5 ay önesine kadar yanlış bir hayat sürerken,bazı anlık olaylar sonrası bütün haramlara yüz çevirip ALLAH C.C sevgisi kazanabilmek için bir yola girdim.Öyle zorluklar çektim ki manevi olarak,velhasıl kelam halen mücadele veriyorum...

Birçok duam vardır ama en çok ettiğim en çok istediğim dilimden düşürmediğim duayı aşağıya yazıyorum.Ne olur "Amin" diyin ve benim için dua edin.

ALLAH'IM;bana SENİ daha çok ama çok çok sevdir.Aşkın ile doldur yüreğimi.SENDEN SENİN sevgini isterim.

ALLAH'IM;ben SENDEN beni çok sevmeni dilerim ama çok çok sevmeni.Eğer ki sevgine layık görmüyorsan,beni sevgine laik bir kul haline getir.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam kardeşim hoş geldin.

Bu içten gelen
ALLAH'IM;bana SENİ daha çok ama çok çok sevdir.Aşkın ile doldur yüreğimi.SENDEN SENİN sevgini isterim.

ALLAH'IM;ben SENDEN beni çok sevmeni dilerim ama çok çok sevmeni.Eğer ki sevgine layık görmüyorsan,beni sevgine laik bir kul haline getir.

dualarına AMİİİN AMİİN AMİN.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam Hoşgeldin kardeşim hayırlı ve daim olsun. Allah cc dualarını kabul buyursun.

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam kardeşim hoşgeldin. Geçekten bu sitenin ortamıda bilgileride adminleride üyeleride çok güzel insanlar ben yaşadığım en büyük sıkıntıyı bu siteye üye olarak atlattım. Üye olurken böyle bir ortamla karşılaşacağımı bende bilmiyordum yaşadığım sıkıntılardan ötürü pek çok rüya görüyordum tabirleri ne anlama geliyor merak ediyordum. Ama rüya tabirleri bu siteyi ve bu sitedeki güzel insanları tanıyıp sıkıntılarımdan ferahlayarak kurtulmama vesile oldu. Rabbime ne kadar şükretsem azdır bu site benim için zor zamanımda karşıma çıkan bir lütuf oldu. Rabbim gönülden ettiğin bu dualarını kabul buyursun inşallah kardeşim.

mhmt51

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Hoş bulduk,hepinizden ALLAH C.C razı olsun.Duam sizler içinde geçerli.Sizleri de daha çok sevsin ve daha çok sevdirsin.Aslolan O'nun sevgisi,geri kalan her şey ise ayrıntılar :)

Maside-Sultan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Esselamu aleykum..

Hayırlı nurlu cuma gecesinden merhabalar..Aranıza izmirden katılıyorum hayırlara vesile olsun inşaAllah..Emeği geçen tüm kardeşlerimden Allah razı olsun..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam kardeşim.
Hoş geldiniz:.dost. üyeliğiniz daimi ve hayırlara vesile olur inşaALLAH.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam, hayırlı cumalar inş. Hoşgeldiniz.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm es selam hoş geldiniz sefalar getirdiniz aramıza üyeliğinizin daim olması duası ile merhaba acilangul1

simge1989

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
maside-sultan kardeşim hoşgeldin hayırlı cumalar :)

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam hoşgeldiniz gerçekten çok faydalı ve güzel bir siteye üye oldunuz. Zaman içerisinde buradaki abilerimizi ablalarımızı kardeşlerimizi ve bu güzel ortamı tanıdıkça çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Tekrar hoşgeldiniz...

Maside-Sultan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hoşbulduk Allah razı olsun kardeşim hayırlı nurlu akşamlar olsun inşaAllah..

mustafa34

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm

merhaba dostlar bende yeniyim umarim hos güzel vakit geçer selam ve dua ile hayirli geceler,Kimse yokmu...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hayatxlx.jpg

Merhaba kardeşim. Hoş geldiniz üyeliğiniz daimi ve hayırlara vesile olur inşaALLAH.
kimse yok mu..Ya Hu olmaz olur mu..varsın ALLAH’IM varsın...

Hayatını hep başkalarıyla yarış halinde geçiren insanların, barış içinde olmalarına imkan yoktur.

mustafa34

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
hayatxlx.jpg

Merhaba kardeşim. Hoş geldiniz üyeliğiniz daimi ve hayırlara vesile olur inşaALLAH.
kimse yok mu..Ya Hu olmaz olur mu..varsın ALLAHIM varsın...

Hayatını hep başkalarıyla yarış halinde geçiren insanların, barış içinde olmalarına imkan yoktur.

Allah razi olsun

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Hoş safalar getirdiniz inşallah...

BarkaN

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm

Arkadaşlar bana Ömer Karaoğlû'nun Doğ Ey Güneş Fon Müziği lazım Yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

Üst Alt