SANA BİNLERCE ŞÜKÜR VE HAMDÜ SENALAR OLSUN YARAB..!

elifgibi

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Evvela yaratıldığım için şükrediyorum, yaratılmayabilirdim..!
Canlı olarak yaratıldığım için şükrediyorum, taş veya toprak olarak yaratılabilirdim..!
İnsan olarak yaratıldığım için şükrediyorum, ağaç, bitki veya hayvan olarak yaratılabilirdim..!
Akıllı olarak yaratıldığım için şükrediyorum, deli veya ebleh olarak yaratılabilirdim..!
Sağlam olarak yaratıldığım için şükrediyorum, sakat olarak yaratılabilirdim..!
Mümin olarak yaratıldığım için şükrediyorum, müşrik, ateist veya putperest olarak yaratılabilirdim..!
Müslüman olarak yaratıldığım için şükrediyorum, başka dinlere mensup olarak yaratılabilirdim..!
Peygamber Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V.)in ümmetine mensup olarak yaratıldığım için şükrediyorum, diğer peygamberlerin ümmetinden olabilirdim..!
ALLAH (C.C.) ve Resulü Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V.)i tanıdığım ve bildiğim için şükrediyorum, ALLAH ve Resulünü tanımayan ve bilmeyen ahmaklardan olabilirdim..!
ALLAH(C.C) ve Resulü Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V)e itaat ve ibadet ettiğim için şükrediyorum, Müslümanım deyip, İslamiyeti bilmeyen, ibadet etmeyen, hatta İslamiyeti yaşayanları hor gören bedbahtlardan olabilirdim..!
Bütün bu nimetleri bana bahşeden Rabbime şükretmeyi bildiğim için şükrediyorum, bütün bu nimetler karşısında şükretmeyi dahi bilmeyen zavallılardan olabilirdim..!

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Amin, nekadar şükretsekde azdır şükrümüz nimetleri asla karşılayamaz...İyiki Rabbimizin Rahmeti var. Elhamdülillah..

hacı anne

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Bütün bu nimetleri bana bahşeden Rabbime şükretmeyi bildiğim için şükrediyorum, bütün bu nimetler karşısında şükretmeyi dahi bilmeyen zavallılardan olabilirdim..!

Allah Razı Olsun Teşekkür Ederim

Üst Alt