• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

sabah rüyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

gönlübol

Kayıtsız
Misafir
selamün aleyküm...rüyam; kalabalık bir yolda ilerlerken yolumu kaybediyorum kalabalıktan tanımadığım bir kadın sesi ayrıldığım eşimin olduğu yola yönlendiriyor beni tali yollardan ana yola çıkıp eşime doğru gidiyorum geniş ferah güzel kenarlarında ağaç olan bir yol. Sonrasında bişeyler konuşuyoruz kızıp yanından ayrılıyorum yine tali dar bir yola girdiğim sırada cezaevi görüp yolumu değiştiriyorum ve başka tali bir yolda evinden çıkan dindar kapalı tanımadığım bir bayandan yardım istiyorum hemen bana yardım ediyor beyaz yüzlü temizce bir bayan. Yabancı bir ülkedeyim zaten bir evdeyiz tanımadığım bir kadın eski eşimin nikahlısı olduğunu söylüyor bende eşimi istediğimden onunla kavgasız tartışıyorum ve bayanın yanında birde oğlu var 8-10 yaşlarında daha önce bulunduğum bir ülke olmasına rağmen bu mahaleyi evi tanımıyorum ve o arada tanıdığım birkaç bayan ve erkekte görüyorum. ev çok kötü tuvalet açıkta ama kötü kokmuyor sonra büyük abdestimi yapmaya başlıyorum sonra temizliyorum elimle alıp poşete koyma çabasında iken bisiklete binmiş eşim geliyor elinde alışveriş poşeti ile ve sonrasında uyanıyorum. Sıkıntısz bir rüya idi Allah hayırlısını versin şimdiden cevap verenden Allah razı olsun ...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam, kuralları okumadan mesaj göndermeyin. Şahsi Bilgilerinizi yazmamışsınız, başlığı kuralına uygun yazmamışsınız!

Kurallara uymadan gönderilen mesajlar cevaplanmayacaktır!

Mesajınızı düzeltip tekrar gönderebilirsiniz!

Kuralları buradan okuyun!===> Rüyanızı paylaşmak için uymanız gereken kurallar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt