• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyamda şiddetli bir yağmur gördüm

A

aslı

Kayıtsız
Misafir
SELAMUN ALEYKÜM.
İyi günler dilerim. ben dilan aslı . 20 yaşındayım ve ailemle yaşıyorum. üniversite öğrencisiyim. rüyamda evimizin değiştiğini normalden çok daha yüksek bir yerde olduğumuzu gördüm. binanın damına çıkıyordum annemin orda yemek yaptığını görüyordum. ve bir anda yağmur başlıyordu. annem yemek malzemalerini toparlayıp eve doğru gitti ve beni de arkasından çağırdı. eve gittiğimde onu orada göremedim ve dışarıdan çok şiddetli bir yağmur sesi duyuyordum. kız kardeşimin balkonda olduğunu ve ağladığını gördüm yağmurda sırılsıklam ıslanmıştı ve üşüyordu.
rüyam özetle budur. rüyamı rica ederim hayra yorun. teşekkür ederim. ALLAH razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam.. Dilan hosgeldiniz kardesim..
Hayirdir insallah...
Son gunlerde sıkıntılısiniz Hayir dir..ama unutmayin bu da gecer Ya HU...
Rüyada yağmur görmek helal kazanca bolluk ve berekete keder ve sıkıntılardan kurtulmaya borcunu ödemeye işaret eder.
Rüyada yağmur altında kalıp ıslandığım görmek günahlardan tövbe etmeye üzerinizdeki sıkıntılardan kederlerden kurtulmaya umudunuzu kaybettiginiz bir muradin olmasi ile yorumlanir..
rabbim herseyin en iyisini bilendir..Allahu alem.
Yağmurda ıslanmak; bahtınızın açılacağına ve hiç ummadığınız bir mutluluk elde edeceğiniz seklinde yorumlanir..
"kız kardeşimin balkonda olduğunu ve ağladığını gördüm "
kiz kardesiniz biraz SIKINTILI imtihan gibi celiskili bir donem sonunda insallah cok sevinecektir..Allahu Alem..

"Onların) ümit kesmelerinden sonra yağmuru indiren ve rahmetini
yayan O'dur. Ve O Velî'dir (dost) Hamîd'dir (hamdedilen). "
ŞÛRÂ Suresi 28.Ayeti kerime.
Selametle Hayra kalin.

luisa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
ben de yağmuru bolluk ve bereket olarak biliyorum

Üst Alt