• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyamda KABE ve HZ. MUHAMMED (S.A.S.) gördüm

• Konuyu başlatan JİREN
  • Başlangıç tarihi
J

JİREN

Kayıtsız
Misafir
Selamunaleyküm, Hayırlı ve Bereketli Günler Diliyorum. Rüyamda Kabe'ye Mübarek yere gitmiştim Kabe'nin örtüsünün altında yaprakları yeşil olan bir kocaman ağaç vardı gördüm Kabe'ye sarıldım öptüm dualar ettim Ağacı sulamak için götürdüler görevliler yerleri öptüm yeri öperken Peygamber Efendimiz'in resmini Kabe'nin yerinde gördüm kimse görmesin dedim ve aldım resmi öptüm ve katladım bağrıma koydum Saçları güneş gibi sapsarıydı resmi güneş gibi parlıyordu. Böyle rahmani rüya hayatımda 5 kez gördüm ilk rüyam değil. Lütfen değerli yorumlarınızı bekliyorum. Allah'a emanet olun ( İstabul'dan Jale İren 31 yaşındayım Evliyim )

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
kabea6ud0.jpg

Aleykum Selam Hosheldiniz Misafir kardesim..
cok derin ve manidar bir Ruya...
Berzah aleminde açan hz muhammed ve ekberiyetinden cc.razı olsun.
Ruyaniza Hayirdir ins. diyelim Rabbim hayra cikarsin..
Peygamber efendimizi (aleyhissalatü vesselam) rüyada görmek büyük bir nimettir.
Hadis-i Şerife "Beni rüyada gören elbette cehenneme girmeyecektir" buyurulmuştur.

Allahü Teala Silsile-i Âliyye büyükleri hürmetine bizleri bu büyük müjdeye kavuşanlardan olmak ile şereflendirsin.ins.Amin

Ruyanizin yorumu ;Allah için sevip Allah için buğzetmek Rasûl-i Ekrem (sav) Efendimiz ‘in biz ümmetine bizzat yaşayarak göstermiş olduğu Peygamberî ahlâkından uzaklasmayin!!
İnanan insanlar olarak her hususta ona tabi olması gereken bizlerin yakınlarımıza ve diğer insanlara göstereceği sevgi ve buğz bu esasa dayanmalı nefsânî olmamalıdır..
Aydınlığı içinde taşımaya bak.İşte o zaman karanlıkta bile yolunu bulabilirsin...
Rüyada Kâbe’yi görmek, rüya sahibinin hayırlı bir amelle müjdelenmesine ve Kâbe’ye gitmesine delalet olur ..Allahu Alem.
Rüyada Kabe'yi tavaf ettigini gören, isyankar biri ise, tövbe ederek cehennem azabindan kurtulur, bekar ise evlenir, tüccar ise isini büyütür,
fakir ise hali vakti düzelir, zengin ise mali ve parasi daha daha artar. Rüyasinda hacca gidip Beytullah'i tavaf ettigini görmek,
rüya sahibi için dinde dogruluga ve seriat üzere yürümege, Allah (C.C) tarafindan büyük sevaba kavusacagina,
bir seyden korkusu varsa kurtulacagina, borçlu ise borcunu ödeyecegine, fakir ise rizkinin bollasacagina delalet eder.
"Kabe'nin örtüsünün altında yaprakları yeşil olan bir kocaman ağaç vardı gördüm "
Ağaç ile ilgili rüyalar genelde hayra yorulan rüyalardır.Çok yapraklı ağaç ise sağlık ve mutluluk belirtir...
aslinda ben burada sadece Tabir yaptim Yorumu sorarsaniz bu Ruyada eksik ,yanlis veya duzeltilmesi gerekli bir sey var..
Selamet ile Hayra kalin..

Üst Alt