rüyamda hep sevdiğimi görüyorum :(

çaresiz :(

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyamda hep onu görüyorum sanki hiç beni terk etmemiş gibi birlikteyiz mutluyuz.. onu unutamıyorum allaha yalvarıyorum bana dönmesi için :( her gece rüyamda onunlayım ve o kadar mutluyum ki fakat bi bakıyorum uyanıyorum rüyaymış diyip ağlıyorum:( nolur dua edin onu çok seviyorum allahım nolur onu bana geri ver

YÖNETİM/Edit: Bu yazılar gerçek rüyadan ziyade kişinin istek düşünceleri olduğu için rüya yorumları bölümünden taşınmıştır.

sahmaran

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Ah be kardeşim RABBİM tez vakitte inşaallah seni sevdirir kalpler onun elinde hayırlısıyla sizi birbirinize nasip eder çok iyi anlıyorum seni Et kardeşim duanı Rabbim sabr edenlerle birlikte hem demiş dua edin kabul edeyim diye Hayırlıyı kılar İnşaallah ağlama desem boş bende ağlıyorum aciz insan işte Rabbim hiç bir müslüman kardeşime gazabından vermesin merhametinden versin Çok zor aşk acısı

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
gozyasdamla.jpg

Rüyanız Hayrolsun..
Aslında bunu söyle açıklayabilirim sevdiğin insani sürekli etkisinde kaldığın için rüyanda görüyorsun sürekli.
çünkü insanın rüyaları her zaman yorumlanamayabılır.
bu psikolojik bir şey... sen sürekli sevdiğin insani düsünüyorsan bilinçaltına girdiği için rüyanda görüyorsun

sena

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
sizi o kadar iyi anlıyorum ki bende o durumdayım :( insan ümidini kaybediyor ama gün geçtikçe bende kendim ve tüm sevenler için dua ediyorum... sizede inananın çok üzüldüm Alllahtan ümit kesilmez dua etmeye devam edin bende öyle yapıyorum... Allahım inş sizide benide tüm sevenleride kavuşturur... hakkımızda hayırlı eyler :(

sahmaran

Kurallara Uymadı
Üyemiz
İnşaallah kardeşim hayırlı eylesin uzaktaysa sana yakın eylesin seni sevdirsin onu görmeyen gözlerini onun sana aşkla bakan gözleriyle görmeyi nasip eylesin birbirinize hayırlı eylesin Saolasın duan için Allah razı olsun

sena

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
aminnn... senden de Allah razı olsun....

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selâmün aleyküm.Ben kendi yorumumu size söylemek isterim.yazınızın bir yerinde '' her gece rüyamda onunlayım ve okadar mutluyum ki fakat bi uyanıyorum rüyamış deyip ağlıyorum ''.Rabbim sizin acınızı görmüş ve size aslında gerçek zannettiğinin bir rüyadan ibaret olduğunu söylemiş.Gerçek aşk ilahi aşktır onu söylemiş Rabbim.Aslında size şöyle bir soru soruyum.Sabah kalktığınızda neden ağladınız ? Rüyanız çok gerçekci çok sahiciydi değil mi ?peki o an rüyanıza ben gelipde size bunun rüya olduğunu ve size acıdan başka birşey vermeyeceğini söyleseydim nederdiniz bana ? muhtemelen inanmazdınız.Ama rüyadadan uyanınca gerçek olmadığını anladınız ve acı çektiniz.Peki ben şimdi yine size bu hayatın yalan olduğunu söylesem boşa gözyaşına üzülmeye acı çekmeye değmeyeceğini söylesem dokunduğunuz tattığınız baktığınız sevdiğiniz herşeyin bir hayalden ibaret olduğunu söylesem siz yine muhtemelen bana inanmıyacaksınız fakat tıpkı bugün rüyanızdan uyanıp gerçeği gödüğünüzdeki gibi,o günde diriltildiğinizde gerçeği görüp anlıcaksınız Rabbim daima sizinle olsun.

R

rabia yöndemlii

Kayıtsız
Misafir
Benimde öylea ma benim yaşım daha çok küçük 3,5 yıldır seviyorum, çarem yok ama karşılıksız seviyorum onlar bizim akrabamız orda oturuyorlar onun için hergün oraya gidiyorum.

Üst Alt