• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Ruyamda hamileydim ve baskasinin cocugunu emziriyordum

M

Mrc_mrc

Kayıtsız
Misafir
Selamun Aleykum

Oncelikle Allah rizasi icin verdiginiz hizmet icin tesekkur ederim.

Bir hafta kadar once ruyamda kendimi hamile gordum fakat karnim belirgin degildi. Bir erkek cocugumun olacagini hissediyordum ve ruyamda evlenmeyi dusundugum kisi ile evlimiydim degilmiydim hatirlamiyorum. Ama onun cocugunu tasidigimi hissediyodum. Birilerinin duymasindan rahatsiz olmuyordum ailem hamile olmama tepki vermiyordu.

Benim ruyamdan birkac gun sonra benim iyiligimi dusundugune inandigim bir aile dostumuz ruyasinda beni gormus bana ait olmayan bir erkek cocugunu ( tombul cok guzel buyuleyici bir cocukmus fakat sarilik geciriyormus gibi sariymis ) emzirdigimi gormus. Bana birak zarar vericek sana senin cocugun deil diyormus ben dinlememisim. Herkes atmis cocugu kimse bakmak istemiyormus benim olsun artik deyip ben sahiplenmisim. Bana bu ruyayi goren bayan evli ve cocuk sahibi bir bayan.

Not: ben kendi ruyami gormeden once 7 gece istihare yapmistim fakat birsey gormemistim isteare bittikten sonraki ilk ruyam bu.
İlmine inandigim 2 bayan bana yaptigi istearede hayir gormuslerdi.
Lutfen bana yardimci olursaniz ruyam bana bir isaret mi kafam cok karisik tesekkur ederim simdiden. Allah razi olsun
Selametle

Esma Meric
27 yasindayim
Bekarim

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz kardesim..
Ruyaniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin!
Rüyanızda kendinizin hamile olduğunuzu görmeniz;
gecici olan Gam,Keder SIKINTI sonrasi beklediğiniz önemli bir işin gerçek olacağına veya sevindirici bir haber alacağınıza ,HAYIRLARA yorumlanır Allahu alem..

Beşer olarak şu imtihan dünyasında önümüzde var olan engelleri aşabilmek için Allah’ın rahmet ve inayetine çok muhtacız. Hayatımızda attığımız adımların
yaptığımız işlerin niyet ve beklentilerimizin Allah’ın rızasına uygun olması elbette akıbetimiz açısından çok yararlı olacaktır.

Allah’ın rızasını kazandıracak bir hedefe ulaşabilmek için her işin
hayırlısını Allah’tan arzulamalıyız ki sıkıntıları aşabilelim.
Her seyin Hayirlisini dileyin..
Hayirli geceler Kardesim..

Üst Alt