• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyamda Annemi yıkadığımı gördüm

H

Harika

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleyküm Gönül Sızım,
Adım Belgin, Ankara'dan yazıyorum. 48 yaşında evli ve iki çocuklu bir bayanım. Annemi gerçek hayatta 1,5 ay önce kaybettim.

Rüyamda annemi yıkadığımı(duş aldırdığımı) gördüm. Gerçi son olarak onu yıkayanlar arasında bende vardım. Annem bana gülümsüyordu.

Yorumunu yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
kadirgecesimesaji.jpg

Aleykum Selam Guzel kardesim..Kadir geceniz Mubarek olsun.. Allah cc. Dua ve ibadetlerinizi kabul etsin evladlariniz Hayirli insanlar olur ins.. Sizin iyi bir evlad oldugunuz gibi...
Merhumenin mekani cennet olsun ins.
Ahh kardesim desenize en buyuk dostunuzu kaybetmissiniz..
ins. sag iken evladlik vazifenizi HAKKI ile yerine getirdi iseniz ne mutlu size amma vellakin eger esiniz ve anneniz arasinda
bocalayip her kesi kendi yerinde ve makaminda hurmette kusur etti iseniz artik isiniz vicdaniniz ile yuzlesmeye kalmistir diyelim..
Kazanma kusaginda kaybedenlerden olmamak dilegi ve duasi ile..

Ben de rah. annemi 2008 de kaybettim..2007 yilinin Yazinda da onu ziyarette gittigimde rah. annem son Yillarini felcli ve ama gorme engellisi olarak gecirmis mubarek bir insan di...
Ve Ben artik evime donmek icin hazirliklari yaptigim son gun migrenim tutmus yerimden kalkamiyor.. devamli istifra ediyordum..
Agustos ayi Sicak.. Rah. annem altina etmis cocuk bezi gibi bezleniyordu zaten...
ve Yalvariyordu Allah Rizasi icin biriniz kaldirin beni altimi temizleyin..diye cocuk gibi yalvariyordu...
ablalarim herkesde bir telas.. yengem sus ya biraz bekle dedigini oteki odada duyuyordum..
Canim Yaniyordu.. Annem Allah RIZASI icin yardim istiyordu.. Sirtina kadar islanmis.. temizlenmesi icin adeta yalvariyordu...
Allahim! dedim durumumu biliyorsun migren basim catliyor..istifra ediyorum.. o kadar cok ilac almisim ayakta titriyorum.. ama Ben Annemi yuregim ile duyuyorum..
Allahim!Lutfen Yardim et!!Onu Son kez (cunku Yarin evime donuyordum)hizmettini yapmam icin guc,kuvvet ver..ve zorla kalkmis annemi sirtima alip banyodaki sandalyeye oturtmus altina girip her tarafini kucuk, buyuk abdesten temizlemis..bir guzel de yikamis...
salona cikartip giydirdikten sonra rah. annem gozyaslari ile ellerini acip Allahim! Halim Sana Ayan ve Beyan dir.. Acizligim ile Yalvariyorum..
Nur evladimin bas agrisini al!ben Ondan Raziyim sen de RAZI Ol..
Evladlarinin hayrini gorsun..diye dua etmisti...
gercekten de o annemi son yikamam olmustu..ve gun o gun bir daha hic bir zaman o siddete migrenim tutmadi Hamd olsun...

Sizin ruyaniza gelelim;Ruyaniza hayirdir ins. diyelim Rabbim hayra cikarsin..
rüyada ölü olan rah. annenizi yıkadığınızı görmek: onun, varsa borcunu ödemeniz gerektiğine..Kul HAKKI var ise Onun icin helalik istemeniz gerektigine işaret ediyor, Size Tebessum etmesi Sizden RAZI olduguna
ve Sizin gam ve kederden kurtulacağınıza işarettir..Allahu Alem..
Allah cc. Sizi ve Ailenizi kaza,bela ve haksizliklardan korusun insallahuRahman...Selamet ile Hayra Kalin..

H

HARİKA

Kayıtsız
Misafir
Teşekkür

Merhaba Gönül Sızım,
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Allah'tan sizin kadir gecenizinde hayırlara vesile olmasını diler,
sağlıklı ve mutlu olarak daha nice kadir geceleri geçirmenizi temenni ederim.
Allah hepimizin yardımcısı olsun. Türkiye'den sevgilerimle....

Üst Alt