• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyamda annem delirmişti

M

muzaffer Bayat

Kayıtsız
Misafir
Selamünaleyküm, rüyamda eşim dışarıya çıkmak üzre idi daire kapısını açtı, biz daha konuşurken arkamızı döndük ve annemin bizim çocuk odasından üstümüze doğru yürüdüğünü gördük. Üzerinde beyaz bir ne olduğu belirsiz bir elbise giymişti. Delirmiş bir şekilde gülüyordu çok korkunçtu. Annem bizimle birlikte yaşamadığı için ben hemen bağırarak eşime bu annem değil dışarıya çıkar bunu annemin buraya gelmesi imkansız dedim. Eşim onu zorla ite kaka dışarıya attı ve o hala gülüyordu, çok korkunçtu :( şu an hala etkisindeyim. Az önce gördüm ve hemen yazdım, 32 yaşındayım ev hanımı ve 4 çocuk annesiyim. Şimdiden teşekkür ediyorum, cevap bekliyorum. Selamünaleyküm.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Kardesim Hosgeldiniz.. Hayirli Geceler..
Ruyaniza Hayirdir insallah diyelim Rabbim Hayra cikarsin..
Kötü gibi bir rüya görüldüğünde acele etmemeli, sabırlı olmak gerekir Öyle rüyalar vardır ki, görüntüsü çirkin olsa da yorumu güzel çıkar.
Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı Günleri belirtir
Bir kimsenin rüyada delilik hali görmesi, rüya sahibinin deliliği nisbetince eline geçecek mala delâlet eder.
Rüyada, kendi çocuğunun deli olduğunu görmek, baba için zenginliğe delâlet eder.
Yine rüyada arızasız meydana çıkan delilik, izzet ve zenginliğe ve dünyanın kendisine yönelmesine ve onu arzu eden için de ferahlık ve sevince alâmettir.
Bazı kere de rüyada görülen delilik, cennete girmeye delâlet eder.
Rüyada kadının deliliği, senenin ucuzluk ve bolluğuna işarettir.
Ayrıca delilik, aşka da delâlet eder.
Bazan da acı ve keder veren darbeye ve güzel amel işlemeye alâmettir.
Baska bir yorumda anneniz bir seye cook sevinecek ya yeni ev alir yada oglunu evlendirebilir veya Hac gibi kutsal bir yolculuga cikabilir Allahu alem.. Sevincten Deli divane olmus ..seklinde yorumlanir Selamet ile Hayra kalin..

Üst Alt